Göbek bağını bana vereceksin kimselere veremezsin diyen kaynana

ne kadar cahilce, o göbek bağı bi yere gömülene kadar kök hücre için saklansın daha iyi. keşke kaynananız bunun için ikaz etseydi sizi.

siz cahil bir kadını kafanıza takıp üzülmeyin. elbette gezeceksiniz. demek ki kıskanıyor sizi. siz gezin o kıskansın kendini yesin.

Ya bu kaynanalar ne içiyor, hakikaten?
Aynısını ben yazacaktım:)))
Neden böyle delirdiler ben de çok merak ediyorum
Mesafe diyeceğim ama dipdibe oturunca o da olmaz. Taşının kurtulun desem, ki ben olsam kesin öyle yapardım

Aynısını ben yazacaktım:)))
Neden böyle delirdiler ben de çok merak ediyorum
Mesafe diyeceğim ama dipdibe oturunca o da olmaz. Taşının kurtulun desem, ki ben olsam kesin öyle yapardım
Ohali bahane edip işten çıkardılar iyi bi gelirim vardı kizim bi doğsun tekrar ise girip En kisa surede kurtulmaya bakacam ama suan hayat sartlarim izin vermiyor :KK43:

Ay
ne kadar cahilce, o göbek bağı bi yere gömülene kadar kök hücre için saklansın daha iyi. keşke kaynananız bunun için ikaz etseydi sizi.

siz cahil bir kadını kafanıza takıp üzülmeyin. elbette gezeceksiniz. demek ki kıskanıyor sizi. siz gezin o kıskansın kendini yesin.
Daha

Aynen öyle yapacam canım daha çok gezecem sırf o catlasin diye :)

B

Bukadar arkadaş destek verdikten sonra artık takmicam gerçekten duygusal davranmadgimi haklı olduğumu anladım
Tabi gezeceksin, gezmek gibisi var mı ya. Evde oturana madalya mı veriyorlar ? Dünyayı 4 duvar arasında geçirmek için mi geldik? İmkan olsa da bir çok ülke ve yurdumuzun her köşesini görsek.

İkizlerimin göbek bağını bana vermediler ((bir ay küvözde kaldılar))
Acaba benimkiler ne olur???
Birde annem benim göbek bağımı camiye gömmüş hoca olayım diye ama ben hoca olmadım tabi

Kvne he he de geç arkadaşım verme bişey ne saçma insanlar var yaa hamile kadını neyle uğraştırıyorlar

Gereksiz gereksiz işler ya. He deyin geçin, sorarsa da üniversite bahçesine gömdük dersiniz. Benimki evde kalmış hatta şaka bir yana, oysa çok gezentiyimdir. :rolleyes:

İkizlerimin göbek bağını bana vermediler ((bir ay küvözde kaldılar))
Acaba benimkiler ne olur???
Birde annem benim göbek bağımı camiye gömmüş hoca olayım diye ama ben hoca olmadım tabi

Kvne he he de geç arkadaşım verme bişey ne saçma insanlar var yaa hamile kadını neyle uğraştırıyorlar
Canım inşallah Bahtı açık hayırlı evlatlar olurlar vallahi saçma sapan şeylerle ugrastiriyo beni ama artık takmayacam daha çok bebeğimi düşüncem haklısın sallamaya değmez

X