Göbek bağını bana vereceksin kimselere veremezsin diyen kaynana

Pimpirikli kiz

Minik meleğim kollarimda çok şükür :)
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
428
248
Bugün hastane dönüşü bana mutlaka haber ver dediği için zilini çaldığım kaynanam yanımda esim de varken onun yanında da kayinpeder varken pat diye arkadan konuşuyorum yüzünede söyleyeyim senin annen senin göbek bağını sallamis sallamis sokağa atmış sen çok geziyorsun dedi ki ben hiç gezen biri değilim heryere eşimle gideriz benim torunumun göbek bağını bana vereceksin bahçeye Gömecem evcimen olsun diye dedi 3 erkek çocugu var 3 de a sosyal ve kendisi hiç güneş ışığı almadığı için sürekli tedavi görüyor kızlar benmi abartıyorum hamilelikten dolayi yazık karnımdakine ben stres oldukça oda strese giriyor hiç yoktan ağlatti beni kafayı gezmeme takmış gitmiş annemede demiş senin kızın geziyor diye ne alıp veremedigi var anlamiyorum isin ilginç yani buraya evlenip geldim ne ailem ne bi arkadaşım var bu kadının bu düşüncesini nasıl yıkıcam yada gerçekten benmi hamilelikten dolayı duygusal davraniyorum söylenecek lafmi düşün düşün delirecem hamileligim bu kadın yüzünden iğrenç geçiyor allah sorsun diyorum başkada bişey demiyorum ve fikirlerinizi bekliyorum gerçekten duygusal mi davranıyorum:KK43:

Saçmalamış bence.Ben olsam vermem göbek bağını ona neymiş.İnsanlar boşluktan sağa sola sarıyor işte.

Sen kendini üzmemeye çalış canm.Bebeğin için.Kaç haftalık bilmiyorum ama ben hareketlerini hissettiğimden beri çok mutluyum.Kv falan umrumda değil.sağlıklı doğumlar dilerim

belli ki mutsuz ve de nursuz bir insan kayinvalideniz, sizi de kendi gibi mutsuz yapmak istiyor, taviz vermeyin, hic aglamayin ve size kendi cocugunuzla ilgili istemediginiz bir sey dayatmasina sakin izin vermeyin sonra onunu alamazsiniz. siz onun dediklerini yaptikca yuzsuzlesecek ve asla memnun olmayarak daha fazlasini isteyecektir. daha cok gezin, mutlu olun, siz bir bireysiniz onun oyuncagi degil..

Ne saçma sapan inanışlar bunlar ya. Sizin yerinizde olsam he he deyip geçerdim, göbek bağı düşünce de asla haber vermezdim. Sanki 7/24 yanınızda olacak. Siz de ne istiyorsanız onu yaparsınız düşen bağ ile. Söylenirse de söylensin. Taktığına değecek mevzu mu bu...

Saçmalamış bence.Ben olsam vermem göbek bağını ona neymiş.İnsanlar boşluktan sağa sola sarıyor işte.

Sen kendini üzmemeye çalış canm.Bebeğin için.Kaç haftalık bilmiyorum ama ben hareketlerini hissettiğimden beri çok mutluyum.Kv falan umrumda değil.sağlıklı doğumlar dilerim
Sağol canım 25 hafta olduk inşallah sağlıcakla doğar çok korkuyorum ona bişey olur diye zaten artık herseye uzulmemeye karar verdim cok haklisin

Merak ettim bugün gobek bagi diye tutturan bi kadin yarın bebeğinizin büyümesi hakkında neler soylucek şimdiden sınırları cizin derim siz uzuleceginize o uzulsun
Buradaki arkadaşların yazdıkları sayesinde duygusal davranmadigimi haklı olduğumu anladım bundan sonra tavrım ona göre olacak çok haklısın

Göbek bagini sakin o kadina verme. Alt üst oturdugunuz icin her yaptigini gittigini geldigini takip ediyor. Bir daha cok geziyorsun derse ver cevabini, sen niye agliyorsun ki? Azicik düsünce olsa o lafi etmez.

X