göbek kocaman şimdiden...

herkeste bi yanilma var bu konuda..o haftada karin cikarmi ya...4 aydan sonra adam akilli hamile oldugum anlasildi benim..o haftada evet cok sisiyor karin faakat gaz ve vücuttaki gelisimden sisip geri iniyor ilerdeki haftaalarda anlarsin

allah allah hayret ya o kadar erken karın çıkarmı ya o haftalarda fasulye kadar oluyo zaten bebek.sizde iyice abartıyosunuz ha ne diyim valla benımki bile 6 . ayda belli oldu.inanamıyorum size ya10 kılo doğurursunuz ozman .

boyle yok karnım 6 ayda şişti yok daha 500 gr kılo aldım diyenlerle ve ustune bıde diğer gobegı cıkan kılo alan hamılelere laf atanlara sınır oluyorum.kendilerini ebru şallı gibi görmeye çalışıyolar heralde..yapmayın hanımlar :KK20: burda kendinizi tatmin edip diğer hamişlerini moralini bozmayın.Zaten bu donem kadınların kendını goruntu olarak ıyı hıssetmedıgı bı donem sızın gıbılerde ıyıce moral bozuyo..gobeklerde şişecek belli olcude kıloda alınacak allahalla..

karnın cıkabılır canım bende aynı durumdayım ılk oğlum da gorenler 3.mu dıye sorardı oturdugumda dızlerımı gormezdım dr sordum ıc yapınla alakalı dedı ve herkesın suyu kendıene goreymiş senın suyun fazla demıstı takma kafana hatta bır dr benı gorunce bebek 4kılo ustudur demıstı bende yok degıldır dedım oğlum 53cm 3650gr dogdu takma kafana hamışlıgını yasa nede olsa daha sonra oyle bır gobekle gezemessın

Merhaba, 7+6. Gündeyim. Göbeğim benimde çıktı. Henüz 1 kg aldım. Ama hiçbir kıyafetimin içine sığmıyorum :KK43: bunalıma girmezsem iyidir :) inşallah Dediğiniz gibi gazdir ve iner ..

X