Piercing, Hızma Göbek piercingi

Ben de hep merak etmişimdir.
Elbise giyince ne oluyor orası diye.
Sürekli göbek açık gezilmez ki...
İş hayatında olanlar ne yapıyorlar?
İltihap yapınca da açıkta bırakmak,hava alması gerekir gibime geldi mesela.

7 yildir kullaniyorum. Her sene 1 kere iltihaplaniyor. Piercing taktirip obu 2 ay temiz tutmakla olacak is degil. Unutmaman gerekir vucudunda bir delik var ve surekli mikroplara aciksin. Herhangi bir sebeple iltihaplaniyor olabilir. Okyanus suyuyla guzelce temizle. Gerekirse doktora gorun.
Rahatladım şu an. Demek ki olabiliyormuş. Çok teşekkür ederim geçmezse gidicem doktora.

Ben de hep merak etmişimdir.
Elbise giyince ne oluyor orası diye.
Sürekli göbek açık gezilmez ki...
İş hayatında olanlar ne yapıyorlar?
İltihap yapınca da açıkta bırakmak,hava alması gerekir gibime geldi mesela.
Ya kafam çok karıştı. Eczacı merhemi sürdükten sonra bi şeyle kapat kapalı kalsın dedi. Bana da hava alması gerekiyor gibi geldi. Bilemedim :KK64:

Yara olmadığı zamanlar kapalı kıyafetler acıtmıyo ki ben çoğu zaman varlığını unutuyorum hatta. Ama yüksek bel kotlar oturup kalkarken tahriş ediyo biraz.

Merhaba. 2 yıl önce göbeğimi deldirdim. Yaklaşık 4 ayda tamamen iyileşmişti. Yani bayadır sorunsuz duruyordu göbeğimde piercingim. İki gün önce tahriş olmuş gibi acımaya başladı ve şu an şişti, kızardı, iltihap akıyor. Antibiyotikli merhem sürüyorum ama doktora gidilecek kadar mühim bi durum mu? Bi anda neden olur böyle? Ne yapsam hemen düzelir? Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
o kulakta da oluyor bazen kullandığınız piercingin malzemesiyle ilgili bence
benim cildim çok hassastır mesela hemen öyle şeylerde mahvolur

Deldirmeyi dusunuyordum tam
o kadar sknti mi ya???

Yıllar yillar once kasimda vardı. ..bi arkadas gorup o kadar begenmisti ki aksamina piercing bildigin yerinden fırladı:KK70:
bi daha da uğraşmadim...gobegi dusunuyordum simdi :)
Hazir fitlemisken :KK70:

Dokuz yildir var bendede.arada olur ama benim tenim hassas sadece gumus takiyorum bu yuzden.belki seninde nu yuzden olmustur.cikar birsz iyilesene kadsr.ben gebeliklerde cikardim hic kapanmadi.

Dokuz yildir var bendede.arada olur ama benim tenim hassas sadece gumus takiyorum bu yuzden.belki seninde nu yuzden olmustur.cikar birsz iyilesene kadsr.ben gebeliklerde cikardim hic kapanmadi.

tam ben soracaktım CuteMom CuteMom yazınca siz de yazmışsınız

hani ben çok gerilerde kalmışım galiba

genç kızlar takar sıkılınca çıkarır sanmıştım ama çoluklu çocuklu kadınlarda da varmışşş

gebelikte sıkıntı olmadı mı diyecektim çıkardım demişsiniz

bir boy ileri gideyim ben de geceleri tehlikeli olmuyor mu ne bileyim takılmak yanlışlıkla elini atmak vs

eşleriniz de özel bir dikkat mi gösteriyor

genç kızlar takar sıkılınca çıkarır sanmıştım ama çoluklu çocuklu kadınlarda da varmışşş

bir boy ileri gideyim ben de geceleri tehlikeli olmuyor mu ne bileyim takılmak yanlışlıkla elini atmak vs

Benim hic sikinti olmadi canim.alistim ona:)esimde oyle ben cok begeniyorum gobekte.o yuzden takıyorum hala uc cocukla:)arada çıkarıyorum ama kapanmiyor benim deliklerim kolay kolay.mesela burnumda kulak kikirdagimdad var onlari uzun suredir takmiyorum ama hala acik.

Bence git benim bi tanidikta yaptırdı onunda böyle oldu önlem al daha kötü olur yoksa Allah korusun git hastaneye falan bi doktora görün

Benım gebelıgımde cıkarttım gobek buyudugu ıcın
Sımdı tabı artık o delık yerlestı
ben kupe gıbı cıkarıp takabılıyorum artık sorun olmuyor
Iltıhaplanmasıda hep ama hep kısın oluyor kazak atlet bılumum seyden oluyor sanırım
Gecelerı bır yere takılmıyor ama kupe gıbı sallanmalı ucu varsa uyurken bıle hıssedıyorum onu orada

Deldirmeyi dusunuyordum tam
o kadar sknti mi ya???

Yıllar yillar once kasimda vardı. ..bi arkadas gorup o kadar begenmisti ki aksamina piercing bildigin yerinden fırladı:KK70:
bi daha da uğraşmadim...gobegi dusunuyordum simdi :)
Hazir fitlemisken :KK70:
Valla iyilesme sureci biraz sıkıntılı açıkçası. Ama bu zamana kadar bi problem çıkarmamıştı. Hatta o kadar seviyorum ki ben şu an çektiğim acıdan çok çıkarmak zorunda kalırım diye üzülüyorum :KK45:

Seviyorsanız taktırın ama bu tarz şeyleri de göze alın. Ben bi tek bana oldu sanıyodum ama senede bir falan böyle sorunlar çıkarıyomuş göbek.

X