Börekler Göçmen Böreği (Kırmana ) - Bizim Yağ Sponsorluğunda

Biz buna kırma deriz, ve bu böreği çooooook severim. Özellikle bir yaz gunu fırından çıkar çıkmaz yanında salata veya karpuzla bahçede yiyeceksin, ah ah o günleri çok özledim.
Ay evet tam böyle yemistik bizde arkadaşımla yapıp yapıp uni anılarını hatırlattı bana but zamanlarını falan:KK15::KK200:

Ay ölcem artık börek börekk diyeeeee bi börek yapanım da yokkkkk
Ellerine sağlık dead'imm başarılarr
Ya gel ben sana yaparım ama çok yemek yok nedenini biliyorsun sen:KK14:

Tamam yeter anlatma o kadar :cry:
Kıyamam ya gel bana adresimi veriyorum:KK55::KK55:

Ay aklımda benim de valla yarına kadar düşündüğümü yapan olmazsa ben de katılcamm
Yap yap yap:KK50::KK50:

elinize saglik. basarilar diliyorum :KK60:
Teşekkürler canim:KK37::KK37:

Ellerine saglik dead. Harikaaa gorunuyor. Sut yokmus evde yoksa sabah sabah kalkip yapacaktiim

Emin misin ben 3 kişilik yiyorum ama :KK53:
olsun ya koca tepsi börek hepsini ye istersen canım bir dilim yeter bana kalsa:-)

Ellerine sağlık canimm yarışmada başarılar diliyorum:KK60:
Teşekkürler harbi m sende bana gelebilirsen beklerim ama gazoz yok ona gore:confused::confused:

Ellerine saglik dead. Harikaaa gorunuyor. Sut yokmus evde yoksa sabah sabah kalkip yapacaktiim
Dağateşim Kıyamam ben sana ama geleyim yapayım sana süt de getireyim yapayim:KK37::KK36:

olsun ya koca tepsi börek hepsini ye istersen canım bir dilim yeter bana kalsa:-)

Teşekkürler harbi m sende bana gelebilirsen beklerim ama gazoz yok ona gore:confused::confused:

Dağateşim Kıyamam ben sana ama geleyim yapayım sana süt de getireyim yapayim:KK37::KK36:

Heheh hayir diyemeyecegim cok guzel gozukuyor. Ustu ne guzel kizarmis :KK66:

bu sabah bu börekten yaptım karbanot yokmuş evde senin ki mi dombikin ki mi oldu bilemiyorum :) ame çok güzeldi yumuşak sildik süpürdük
Afiyet olsun :KK200::KK200:biz dombikle Oylarımizı birleştirelim bence nevresteye soralım da :KK45:

ilk defa gördüm ben bu şekilde yapıldığını deniyim inşallah çok lezzetli görünüyor namnamnam :KK72::KK72::KK72:

heeeyy sen diyette değil miydin bi dakka :KK53:
Teşekkürler cok:KK200::KK200:şimdiden afiyet olsun o zaman:KK19:

Annem çok yapar :) güzel olur gerçekten yumuşacık olur :)) ellerinize sağlık yarışmada başarılar :)

X