Lekeler, Çiller Göğüs altı ortası mantar :(

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Httttf0101

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
320
229
33
Kızlar göğüs aram ve altı ileri derecede mantar oldu doktora gittim 10 gün önce 3 krem verdi sabah aksam gece sürmem icin ama hic bir ise yaramadi, carsamba günü tekrar gidicem . Canm çok acıyor kızımı emzirirken özellikle :KK43: başına böyle birsey gelen varmi gecicek mi bolemi dewam edicem hayatima cok canm sıkılıyor:KK43:

Eklentiler

• 20211108_190800.jpg
    20211108_190800.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 1.110
Çok fena olmuş. Benimde olmuştu ama bu kadar değildi. Sık duş alın ve kremi mutlaka sürün. Doktor bana jel ve su gibi biseyler vermişti 1 hafta içerisinde geçmişti. Çok geçmiş olsun .

Çok fena olmuş. Benimde olmuştu ama bu kadar değildi. Sık duş alın ve kremi mutlaka sürün. Doktor bana jel ve su gibi biseyler vermişti 1 hafta içerisinde geçmişti. Çok geçmiş olsun .
Benim hatam en başında gitmedim doktora kafama göre kremler kullandim sonuç böyle oldu :KK43: her defasinda dus alamiyorum ki canm cok yanıyor. Pamuklu bezi yikiyorum siliyorum sonra kremi sürüyorum düzenli kullaniyorum kremleri ama ise yaramiyor :KK43:

Benim hatam en başında gitmedim doktora kafama göre kremler kullandim sonuç böyle oldu :KK43: her defasinda dus alamiyorum ki canm cok yanıyor. Pamuklu bezi yikiyorum siliyorum sonra kremi sürüyorum düzenli kullaniyorum kremleri ama ise yaramiyor :KK43:
İşte o yüzden hemen doktora gitmek gerekiyor. Çok çoğalmış sizinkisi gerçekten. Rabbim şifa versin.

X