Gogus diklestirme icin tavsiyeleriniz

hicbuyumiycem

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
273
12
51
Merhaba arkadaslar, gogus diklestirme yaptirmak istiyorum. Sayenizde kafamda dr belirledim. Fakat okudugum ve internetten takip ettigim diger konular kafami karistirdi. Detayli bilgi bulamiyorum sizin onerileriniz ve yol gostermeleriniz sayesinde ogrenmek istiyorum.
Sorunum; gogus diklestirme yaptirmak istiyorum silikon da taktirmak zorunda miyim? Ne tur silikon olmali? Kas alti, kas ustu denilen anlatim nedir? 330cc taktirdim diyen falan okuyorum bu olcu kac beden oluyor yani. Ameliyattan once bilmem gerekenler neler, olduktan sonra basima neler gelecekbilmiyorumkismile
Belki yeri degil ama ben karin germe ameliyati da olmak istiyorum. yine bu konu hakkinda da bilmem gerekenler nedir?

Yardimci olursaniz sevinirim.

kararın hayırlı olsun.bende yakında dikleştirme ameliyatı olacağım.ama benim fazla sarkıklık olmadığı için yalnız silioknla dikleşebilecek,ayriyeten bir dikleştirme işlemi gerekmiyecek.senn sarkıklığın fazla ise toplayacak dr ve eğer büyüklüğü yeterli değil ise silikonla dolgunlaştıracak ama yeterince büyükse sadece dikleştirir.kas altı kas üstü olayıda şu oluyo;eğer göğsünde yeterince doku varsa memenin en ön kısmına silikonu yerleştiriolar ama yok ise göğüs kısmının arkasına,kasın arkasına yerleştriolar.buna doktor karar verecek canım.benm annem hem karın germe hemde meme dikleştirme operasyonunu birarada oldu.ikiside aradan çıkmış oldu.memeden bir sıkıntı çekmedi ama karnından çok acı çekti.ama şimdi deydi diyor ve çok memnun.senin içinde hayrlısı olsun inş.
peki doktor olarak kime karr verdin sen?

Aciklamalrin icin tesekkur ederim symgcl. Ben kismetse 1 haziran`da Turkiye`de olucam. 3 haziran icin Dr. Aylin Karanlik`tan randevu aldim mail ile. Aslinda baska doktorlar arastiriyordum ama kk`da cok okudum Aylin Hanim`i ve ikna oldum simdilik. Gidip birebir gorustugumuzde yine icime sinerse operasyonlarimi olmak istiyorum.
Aslinda oldukca cok arastirdim hala da devam ediyorum. Detayli bilgi aldikca aklim karisiyor. Okudukca ogreniyorum ama bazen anlamlarini bilemiyorum. Korkularimi neredeyse yendim cunku kararliyim bu gobekten ve goguslerden kurtulmak istiyourm. Hirsim korkularimi yeniyor.
Bu konulan silikon olculeri nasil oluyor. 250 cc - 330 cc falan diyorlar kac oluyor beden olarak? Ben su an 75 (38 beden) kullaniyorum. Buyuklugunden memnunun asiri sarkik degil ama bakinca hos durmuyorlar. Bakalim Aylin Hanim gordugunde ne onerecek.
sana simdiden gecmis olsun diyorum. Insallah istedigin gibi olur.

Merhabalar,
Bundan 2 ay kadar önce göğsümde kitle oluşmuştu.Bir sürü tetkik ve cihazdan geçtim.Göğüslerim adeta ezildi.Çok şükürler olsun kötü bir şey çıkmadı.Ama göğüslerim eski dikliğini kaybetti sanki Şimdi eskisi kadar dik değiller.Bu geçici mi bilmiyorum ve çok endişe ediyorum.Saplantı haline geldi. Göğüs dikleştirme ameliyatı yaptırmayı düşünmeye başladım. Endişem yersiz mi acaba .Biri acil yardım etsin :KK43:(

morsalincak insanin aklina bir kere kusku dustumu onu sokup atmak fikrini unut... Bir dusunmeye basladin mi yok canim degil desende her gecen gun daha da fazla oyle oldugunu kuruyorsun. Ben 18 yasimdayken de goguslerimin guzel olmadigina inanirdim. simdi 3 cocuk annesiyim ve hep 3. cocugumunda dogmasindan sonra kesin yaptiricam diye sabirla bekledim. Zaman simdi diyorum. Bugune kadar da esim dahil cogunluk normal oldugunu soylediler. Esim yillardir ikna edemedi en son madem daha mutlu olacaksin sen bilirsin dedi. dogumlardan dolayi karin germe de dusunuyorum. Ben o kadar kararliyim ki hicbirinden korkmuyorum hirsim korkularimi yeniyor ama esim nerdeyse stressten tirnak yiyecek. Simdi yine mi dogum kapisinda bekler gibi ayni seyleri yasiycaz 4. keremi 9 dogurcam ben dayanamiyorum diyor.:roflol::roflol:::roflol:

X