Göğüs estetiği için önerileriniz ?

evet.. 6 bin fazla geliyor banda da, ama sonuçta ameliyatı bir kere yapıyorsun :kahve:

Size katılıyorum. Bir de her doktorun yaptığı işe biçtiği değer var. Piyasa ile aynı olmak gereide herzaman doğru olmuyor klinik tecrübelerime göre. Sonuç muhteşem olursa ödenen para göze batmaz ama kötü sonuçta 1000 tl bile ödeseniz o bile heba edilmiş bir para gibi gelecektir. Benim şahsi önerim önce doktorun kalitelisini bulup sonra uygun fiyatlıya yaptırmak. :lepi:

Üniversite hastaneleri eğitimin alındığı yerlerdir . onun için bu fikrinizle ilgili yorum yapmamayı tercih ediyorum.:bbo:

tabi ki kimse kendini eğitim malzemesi olarak kullandırmak istemez :eek:lmaz:. ben prof. lardan söz ettim a.s. (yanlış anlaşılmak istemem sengözlerimebaksanab )

vaaay kizlar bu yaziyi actigimi hatta bu soruyu sordugumu bile unutmus gitmisim =)))))
ben ameliyatimi oldum bittim bile ogünlerde demekki sadece silikon düsünüormusum =)))
suanda hem göguslerim sahane hemde burnum =))))

vaaay kizlar bu yaziyi actigimi hatta bu soruyu sordugumu bile unutmus gitmisim =)))))
ben ameliyatimi oldum bittim bile ogünlerde demekki sadece silikon düsünüormusum =)))
suanda hem göguslerim sahane hemde burnum =))))

geçmiş olsun canım güle güle kullan=D
kime kaça yaptrıttın canım?hangi hastane?
ikisininde ayır ayrı ücretlerini yazsana ya lütfen=))hepsini anlat =D

kızlaaaar yaptıran arkadaşlara çk geçmiş olsun. ben de bu hafta yaptırıorum inşallah. burun+slikon. okudukça korkum arttı walla, umarım çok ağrım olmaz :KK43:

Silikon yaptıracak tüm arkadaşlara rahat ve minimum değerde acıya sahip bir ameliyat diliyorum. Olanlara da hayırlı olsun derken, konuyla pek alakasız geleceğini bilerek, geçen akşam Yalancı romantik adlı diziyi izlerken Asuman Dabak'ın göğüslerine takılıp kaldım. Diziyi değil de Dabak'ın göğüslerini izledim resmen. ıtirazım Var adlı programında küçücük göğüsleri olan Dabak'ın baktım harika memeleri 'ben buradayım' diye bağırıyor. Alla alla dedim, silikonluysa şayet ne harika olmuş demekten kendimi alamadım. Onun memeleri tam istediğim meme ölçüleri benim, ahhh Asuman ahhhh!

Ben iki yil once kayseri soep estetik merkezinde saffet örs'e oldum kesinlikle cok pismanin izlerim memelerimin 2 cm asagisinda kaldi bikini bile giyemiyorum artik. kontrollerde duzelecek dedi hala duzelmedi son gittigimde istersen yeni ameliyatla yukari cekelim dedi ama korktugum ve guvenmedigim icin bunu da goze alamadim. Zaten olcu falan alinirmis detayli sekilde ameliyat oncesinde saffet bey ise hic incelemedi bos bir ozguveni vardi pismanim.. bu mesaji su an forumda yaymaya calisiyorum cunku kimsenin benim gibi pisman olmasini istemem cok zor bir ameliyat ve bu gibi aksilikler insani cok uzuyor

X