Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

fazla yer kaplamasın diye bukadar alıntı yaptımama çok güzel yamışsın be kardeşim kaydirigubbakcemile3 yeniden şevkim yerine geldi dukaçma öpçem Şeniz :lepi:
sen o asimetrik bozukluktan dahaönce bahsetmiştin hatırlıyorumlakal bioperasyonla bile halledilebilecekmiş demiştin yanlış hatırlamıyosam :eek: niye vazgeçtinki

hemen cevaplıyorum parescim

kısmetse sonbahara evlenmeyi düşünüyorum,
eh kasımda da 31 yaşıma girmiş olacağım
evlenip hamile kalmam falan 1-2 sene desem e sonra deformasyon falan
toparlatmaya bahane olur miss

BUNEBU sağol arkadaşım ne güzel yazmışsın tüm arkadaşlarımıza moral olsun olanlara toptan geçmiş olsun hepimize allah şifa versin olmayı düşünenler de bir an önce olup bu mutluluğu yaşasınlar inşallah kararsız kalan arkadaşlar PARESSSSS ve diğerleri düşündüğünüz hergün size kayıp acele edin bana AYGÜLROSE arkdaşım yaşadıklarımdan dolayı pişmanısın lütfen söyle dedi hepinize söylüyorum HERŞEYE RAĞMEN HAYATIMDA YAPTIĞIM EN DOĞRU ŞEYDİ
işte beni de gaza getiren böyle bi cümleydi burada gördüğüm

biri yazmıştı başından geçenleri
ama yine olsa yine yaparım demişti

ben de hayatımda yaptığım en iyi şeylerden birisi bu ameliyat

tabi yine de diyorum
ben çok sıkıntısız atlattım
allah herkese iyi olmayı nasip ederi

senin de nazar boncuğun olur yaşadıkların umarım

hemen cevaplıyorum parescim

kısmetse sonbahara evlenmeyi düşünüyorum,
eh kasımda da 31 yaşıma girmiş olacağım
evlenip hamile kalmam falan 1-2 sene desem e sonra deformasyon falan
toparlatmaya bahane olur miss

ömrümde böyle güzel açıklama görmedim ben kaydirigubbakcemile3 hadi bakalım hayırlı olsun canım şimdiden bi yastıkda kocayıverin a.s.

ŞEBNEMCıM 27 nisanda sana şanş diliyorum gerçi bana ufak bir opersyon demiştin yine de allaha emanet ol canım sevgilerimle

BUNEBU tatlım şimdiden allah tamamına erdirsin allah mesut etsin diyorum dilerim allahtan mutluluğun daim olsun öpüyorum canım

Tekrar herkese merhabalar...
Bugün ameliyattan sonraki 12. günüm. Dün akşam Naci bey'e bandajlarımı çıkarttıktan sonra
kalan minik bantları çıkarttırmaya gittim. Herşeyin yolunda olduğunu ne istersem yiyip içebileceğimi
(buna sigara da dahil) öğrendim. Şimdi sabah akşam krem sürmem gerekiyor 3 hafta boyunca.
Naci bey solaryum haricinde denize havuza vs. girebileceğimi söyledi.
Memelerin durumuna gelince; Evet dikiş izleri gayet belirgin, meme uçlarında öyle anormal bir
asimetri falan yok ama tabii kesilip dikildiği belli oluyor :)
Meme uçlarında his kaybı olabileceğini duymuştum çok şükür bende hiçbir yerde his kaybı olmadı.
Tek sorunum biraz kaşıntı, biraz da sütyene değen dikiş yerlerinde ara ara batma hissi.
En önemlisi de hala yüz üstü yatamıyorum ve gecede 20 defa uyanıyorum :)

Şu anda memeler hala füze gibi yukarıdalar.. Aşağı inmesi 1-1.5 ay sonunda tamamlanacakmış.
Ben bu hallerinden bile son derece memnunum pazar günü Mudo'ya gidip 2 tane ince askılı bol dekolte
maxi elbise bile aldım :) Denerken kocam bile duruşuna bayıldı. Sonuç olarak kıyafetlerin altından süper
görünüyorlar.
Bu ameliyat ile ilgili tek pişmanlığım daha önce olmamam... Bu kadar sene beklediğim için kendime çok
kızıyorum. Boşuna yaşamışım o kompleksleri.
Herkese bol şas diliyorum umarım sizlerde benim kadar memnun kalırsınız.

Tekrar herkese merhabalar...
Bugün ameliyattan sonraki 12. günüm. Dün akşam Naci bey'e bandajlarımı çıkarttıktan sonra
kalan minik bantları çıkarttırmaya gittim. Herşeyin yolunda olduğunu ne istersem yiyip içebileceğimi
(buna sigara da dahil) öğrendim. Şimdi sabah akşam krem sürmem gerekiyor 3 hafta boyunca.
Naci bey solaryum haricinde denize havuza vs. girebileceğimi söyledi.
Memelerin durumuna gelince; Evet dikiş izleri gayet belirgin, meme uçlarında öyle anormal bir
asimetri falan yok ama tabii kesilip dikildiği belli oluyor :)
Meme uçlarında his kaybı olabileceğini duymuştum çok şükür bende hiçbir yerde his kaybı olmadı.
Tek sorunum biraz kaşıntı, biraz da sütyene değen dikiş yerlerinde ara ara batma hissi.
En önemlisi de hala yüz üstü yatamıyorum ve gecede 20 defa uyanıyorum :)

Şu anda memeler hala füze gibi yukarıdalar.. Aşağı inmesi 1-1.5 ay sonunda tamamlanacakmış.
Ben bu hallerinden bile son derece memnunum pazar günü Mudo'ya gidip 2 tane ince askılı bol dekolte
maxi elbise bile aldım :) Denerken kocam bile duruşuna bayıldı. Sonuç olarak kıyafetlerin altından süper
görünüyorlar.
Bu ameliyat ile ilgili tek pişmanlığım daha önce olmamam... Bu kadar sene beklediğim için kendime çok
kızıyorum. Boşuna yaşamışım o kompleksleri.
Herkese bol şas diliyorum umarım sizlerde benim kadar memnun kalırsınız.
canım güle güle kullan memişlerini keyifli günler diliyorum ne güzel değilmi giydiklerinin yakışması insana nasılda güven geliyor allah isteyen herkese imkan versin bu mutluluğu yaşatsın inşallah

BUNEBU senn bedenn kaçtı?
ya arkadaşlar her defasında okuyorm bu yorumları, ve her gün karr deiştiriorm. boyum 160, vücudmn alt tarafı üste göre ince. 75d takıyorm. ya arklarıma söylüorm diolarki hiç belli deil sen takıyorsun kafana diyorlar. ve çoğu diyorki delimisn herkes büyük olsn ister çok sexy diolar. ama ben bende olduğpu için midir nedendir bıktım. yani bazen bakıorm diormki ayh iyiki ameliyt olmamışım diorm bazen de bi tshirt giyiyorm kocaman moralm bozuluo. sabah akşm acaba ben de yaptırsam mı die düşünüorm. napıcapımı bilmiorm ;:KK43::KK43::KK43::KK43: bu da beni çok mutsz edio... olduktan sonrada sanki tüm özelliğimi kaybedicekmişim, sıradn ufack bi kız olcakmışım gibi gelio. zaten minyonum bunlar da giderse küçük çocuk gibi kalcam diye korkuyom ooff offf.. beni bi siz anlarsınız. yokmu hiç 160 bounda 75d takan ve ameliyat olannn? yardm edin bana...:KK43:

Yeni arkadaşların tumune gecmiş olsun diyorum...darısı olmayan arkadaşların başına inşallah...benimde 26 gunum ....cuma kontrolum var kremlere başlayacağız nasipse...bazı arkadaşlar daha erken başlamış sanırım ama benim dr böyle uygun gördu hala hafif ağrılar genelde yatmaya yakın..ve kaşıntılar var...gececek inşallah...meme başı neredeyse iyileşti...bende his kaybı hic olmadı şukur...dokununca ve kaşırken toparlanı veriryor...benim tek rahatsızlığım alttaki potluklar..ama dr duzelecek acele etme dedi...aslında haklı daha bir ay bile olmadı...duzelecek inşallah.....

BUNEBU senn bedenn kaçtı?
yokmu hiç 160 bounda 75d takan ve ameliyat olannn? yardm edin bana...:KK43:

şebnemcim öncelikle evet yoktum
özlemişim valla bu konuları hihoyyyt

canım benim boyum 160a 36D kullanıyodum sütyen
yani seninkini pek bilmiyorum ama benimkiler çok büyüktü

bana da çoook dedile
rmillet büyük ister
müllet büyütüyo falan diye

ama işte ne beklediğinle alakalı
ben sütyensiz gezebilmek
ip bikiniler giyebilemek
bikini giydiğimde kimsenin gözü memişlere takılmasın
ve daha bisürü görsel şey sitiodum

ha şimdi göbnişten bunları yapamicam snaırım ama kötükedihüso
olsun
ben yine de bayılıyorum bu halime

sen otur düşün kalk
iyice tart ve bir karar ver
kararında sen yalnızsın
maalesef

ama istediğim küçültmek dersen
ben arkandayım
eminim bu forumdaki herkes de arkanda olur

önce göğüs büyütme ameliyatını mı bi okusan
hani insanların kaç bedene büyüttüklerini bi grsen falan

benim bedene büyütmek isteyen ben hiç görmemiştim:teytey:

ha bi de şebnem düzeltme ameliyatında bol şans diliyorum canikom
allah acil şifalarını versin
şimdiden dua edeyim
benim kafa dağınık
kesin unuturum da

öptüm

Edacım saol tatlım.Öptüm seni şeker.

Sen Suzandan hiç haber aldın mı kayıplara karıştı hatun yaa.

Pazartesi akşam 6 da oluyorum.

Bacak içinde yağ alıcak göğüse verilecek. Ama bacak içinden biras fazla alıncak, bana hediye olsun diye:)

Umarım çabuk toparlarım.

Birde korse giymek bunaltcak sanırım , neyse nelere katlanmadık buda gelir geçer.

Olan herkese geçmiş olsun, olacaklarada başarılar diliyorum.

selam arkadaşlar ameliyat olan arkadaşları tebrik ediyor ve geçmiş olsun diyorum benim bazı sorularım olacak. ben sözleşmeli olarak ssk ya bağlı olarak çalışıyorum ve küçültme ve dikleştirme operasyonu yaptırmak istiyorum . bu operasyonlar için ssk dan faydalanabiliyormuyum . ssk dan faydalanabileceğim bir hastanede iyi bir doktora ameliyat olmak istiyorum. istanbulda bildiğiniz bir kurum varmı yardımcı olursanız sevinirim. omuzlarım çöktü sırt ağrılarımı sormayın zaten. yakında kambur olacağım. ssk dan faydalanmadan bu ücretleri ödemem mümkün değil. devlete bağlı sözleşmeli çalışıyorum. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

X