Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam aranıza yeni katıldım ve bende 6 mayısta 2009 amelişyat olacağım heyecanlıyım siz oldunuzmu ? acaba neler oldu?

Selamlar

Geçmiş olsun dilekleriniz için tşkl. kızlar.

Nisancım merak edileceğimi düşündüğüm için hhemen yazayım dedim :) Saol tatlişim.

Akşam 20.30 da girdim. Sanırım 23 gibi ayıldım. Operasyon 1 saatten biraz fazla sürmüş. Birde bacak içlerinde lipo oldum.

ılk ameliyatıma göre çokkk iyim. Bende onda 3 gün bitkindin kolumu oynatamıyordum.Şimdi evde geziniyorum çok şükür.

Kızlar düzeltme gerçekten kolay sadece ciltle ilgili, deriyi düzeltiyorlar. Birde birini büyüttülüer biliyorsunuz bacaktan alınan yağ ile. Çok şükür iyim, ağrı kesici bile almadım.

ışe başlayınca daha ayrıntılı yazışırız herkese sevgiler.

SıNAGAME, sen ameliyat olduktn sonra mı 75d boyutuna indi? benm şuan öyle, ozaman çok da büyük deiller :S
en mantıklısı bi doktorla konuşmam olacak sanırım :)

Selamlar

Nisancım merak edileceğimi düşündüğüm için hhemen yazayım dedim :) Saol tatlişim.

Akşam 20.30 da girdim. Sanırım 23 gibi ayıldım. Operasyon 1 saatten biraz fazla sürmüş. Birde bacak içlerinde lipo oldum.

İlk ameliyatıma göre çokkk iyim. Bende onda 3 gün bitkindin kolumu oynatamıyordum.Şimdi evde geziniyorum çok şükür.

Kızlar düzeltme gerçekten kolay sadece ciltle ilgili, deriyi düzeltiyorlar. Birde birini büyüttülüer biliyorsunuz bacaktan alınan yağ ile. Çok şükür iyim, ağrı kesici bile almadım.

İşe başlayınca daha ayrıntılı yazışırız herkese sevgiler.
çok şükür ŞEBNEMCİM buda bitti hayırlısıyla kendine iyi bak öptüm

Selamlar

İlk ameliyatıma göre çokkk iyim. Bende onda 3 gün bitkindin kolumu oynatamıyordum.Şimdi evde geziniyorum çok şükür.

geçmiş olsun arkadaşım. herşeyin gönlünce olması ne mutlu. senin adına çok sevindim :)

Selamlar

Çokgecmiş olsun hayırlısıyla bunuda atlattın...ileride daha ayrıntılı bilgi isteriz...darısı başıma diyeceğim dr banada yapacak ........

HOME evet çok büyük değil senin memişler düşün artık benim ameliyat sonrası ancak seninki kadar oldular:eek: ama arada hala daha küçülebilirdi diyorum doktorumda vucüduna göre yaptım tam oldular diyo aslında çevremdeki herkes oyle diyo demekki bu boyut normal yani için rahat olsun bide gecen gün marks&spencer a gittim en çok satılan bedenmiş yani normal boytlarda bizimkiler ama en iisi bi doktorla yüzyze görüşmek en dogrusunu sana süylüycektir tatlım haberlerini bekliyorumsengözlerimebaksanab

PAPATYA81 anesteziden hiç korkma zaten anlamıyosun anestezi yaptıklarını sakinleştirici falan diyolar bi bakıyosun başın dönmeye başlıyo nasıl sakınlestirici bu demeye kalmadan hiç bişey hatırlamıyosun.. hatta uyanırkende zorla uyandırıyolar ameliyat olduğumu unutmustum anne bes dakika daha uyuyim daha erken diyodumki bı baktım sargılıyım sırnaşık şey asimetri içinde inan o büyük yükleri attığın için asimetriyi takmıyosun bi yerden sonra kıyafetler falan sahane duruyolarsengözlerimebaksanab bide asimetrininde çözümü var sebnemselayfurkanın ki gibi ufak bi operasyonla hersey yoluna giriyo tabi umarım sende ikinciye gerek kalmaz olumlu düşünelim olumlu olsun dimi herşey:Saruboceq: son olarakta benim istediğim kadar küçülmedi ama yinede mutluyum gerçi benim ilerde emzirmem içinde fazla küçültmedi doktorum... ne kadar çok küçülürse emzirme oranı o kadar düşüyo sanırım ama senin böyle bi durumun yoksa doktoruna iyice anlat istediğin büyüklüğü ve anlastıktan sonra gir ameliyata sonuçta önemli olan senin mutlulugun ve senin beğenin hatta al bi sütyen git bunun içine girmek istiyorum daha büyük olmasın de şimdiki aklım olsa bende oyle yapardım:eek: herşey çok daha güzel olucak ii haberlerini bekliyoruz canım:Saruboceq:

SEBNEMSELAYFURKAN sonunda bitti çok geçmiş olsuna.s.:nazar:

HOME evet çok büyük değil senin memişler düşün artık benim ameliyat sonrası ancak seninki kadar oldular:eek: ama arada hala daha küçülebilirdi diyorum doktorumda vucüduna göre yaptım tam oldular diyo aslında çevremdeki herkes oyle diyo demekki bu boyut normal yani için rahat olsun bide gecen gün marks&spencer a gittim en çok satılan bedenmiş yani normal boytlarda bizimkiler ama en iisi bi doktorla yüzyze görüşmek en dogrusunu sana süylüycektir tatlım haberlerini bekliyorumsengözlerimebaksanab

PAPATYA81 anesteziden hiç korkma zaten anlamıyosun anestezi yaptıklarını sakinleştirici falan diyolar bi bakıyosun başın dönmeye başlıyo nasıl sakınlestirici bu demeye kalmadan hiç bişey hatırlamıyosun.. hatta uyanırkende zorla uyandırıyolar ameliyat olduğumu unutmustum anne bes dakika daha uyuyim daha erken diyodumki bı baktım sargılıyım sırnaşık şey asimetri içinde inan o büyük yükleri attığın için asimetriyi takmıyosun bi yerden sonra kıyafetler falan sahane duruyolarsengözlerimebaksanab bide asimetrininde çözümü var sebnemselayfurkanın ki gibi ufak bi operasyonla hersey yoluna giriyo tabi umarım sende ikinciye gerek kalmaz olumlu düşünelim olumlu olsun dimi herşey:Saruboceq: son olarakta benim istediğim kadar küçülmedi ama yinede mutluyum gerçi benim ilerde emzirmem içinde fazla küçültmedi doktorum... ne kadar çok küçülürse emzirme oranı o kadar düşüyo sanırım ama senin böyle bi durumun yoksa doktoruna iyice anlat istediğin büyüklüğü ve anlastıktan sonra gir ameliyata sonuçta önemli olan senin mutlulugun ve senin beğenin hatta al bi sütyen git bunun içine girmek istiyorum daha büyük olmasın de şimdiki aklım olsa bende oyle yapardım:eek: herşey çok daha güzel olucak ii haberlerini bekliyoruz canım:Saruboceq:

SEBNEMSELAYFURKAN sonunda bitti çok geçmiş olsuna.s.:nazar:
hayatım sendeki takıntı bendede var ve ben sordum reha beyde vücut yapısına göre yapıyor narkozu yedikten sonra HEY REHA BEY 75 OLSUN tamammı????????????dedim ama sadece dedim sekreterle konuşurken ya ben daha küçük istiyordum dedim demekki benim ameliyat çok renkliydi konuşuldu heralde kız dediki sizin omuzlar geniş gerçekten benim omuzlarım atletik eğer daha küçük olursa büzüşür kötü dururmuş dedi bende cevap olarak sadece hımmmm dedim bunada şükür SİNAGAME napcaz

SEBNEMSELAYFURKAN çok geçmiş olsun darısı başımasositososito
teşekkür ederim SıNAGAME yaşadığın tecrübe beni çok rahatlattı canım ben de 75-80 istiyorum şu an 95 umarım istediğim gibi olur :Saruboceq:söylediğin gibi bir sütyen alıp gidicem ve ameliyattan önce herşeyi doktorla konuşmakta yarar var doğru söylüyosun sonradan iş işten geçmiş oluyor doktor 1/3 oranında diyor fakat bana yetersiz gibi geldi ne dersiniz?
peki sizlerin ne kadar küçüldü ??

KİM TUTAR SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ DOSTUM sabret az kaldı

teşekkür ederim arkadaşım. valla canıma tak dediiii. 4mayıs doktorla randevum var antalyada olmaya karar verdim . haziran sonunda ameliyat olmak için gidiyorum antalya ya . bakalım doktor ne diyecek haber veririm sizlere ...kaydirigubbakcemile3 :lepi:

Kızlar aynı dert bende de var. Benimde memişler tam olarak istediğim boyutta değiller. Ameliyat olalı 5 ay oldu kendi şeklini tamamen alınca biraz daha küçülürler diye bi umut bekliyorum. Demek ki bu kadar oluyor. Doktoruma her gidişimde nedn daha fazla küçültmediğini soruyorum ve aldığım cevap sizlerinkiyle aynı. Vucut yapına en uygun büyükllük bu diyor bedenlerle hiç ilgilenmiyor doktorlar. Arkadaşlarım falan da daha ne kadar küçülecekti falan deselerde benim istediğim 75 ti. Şımdi b cup yada c cup oluyor. Yarı yarıya küçüldü ama bana hala az gibi geliyor. Sonra eski resimlerime bakıyorum şimdiki hali gözüme küçücük geliyor. Biz sanırım yıllardır çektiğimiz için küçücük göğüsler istiyoruz ama demek ki belli ölçüye kadar küçülebiliyor. Birde Sinagmeninde dediği gibi ileride emzirme durumunuz var ise doktorlar küçücük yapmıyorlar. Napalım bunada şükür diyoruz:) 75 olmadı ama ben yinede bu hallerinide çok seviyorum. Büyük olduğunu düşündüm anda eski resimlerime bakıyorum hemen keyfim yerine geliyor :))

Buarada yeni ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun....

Benim göğüslerim 80 c den 80 b ye düştü :)
Neden küçük istiyorsunuz yaw 75 bedenler silikon için koşuyorlar doktora.. :)
Üstelik memişler ne kadar küçük olursa o kadar büyük göbüş olyuyor unutmayın.

SİNAGAME ve LYNN_LYNN
ama ben her fotoma bakışımda kocamannn görüyorm nedense :)
75d normalse ne mutlu bana, ama bende basen yok o yüzdn orantısz gelliyor. bi de çok sarkmadn toparlatmk mantıklı geliyor aslnda. yazın biaara gidip konuşucam doktorlarla, bakalım onlr ne diycek :)

Tabi NİSAN ablacım bunada şükür hiç yoktan bi beden bi bedendir eskiden 42 beden olmayan bikini yerine 38 beden bikini aldım moralim yerine geldi valla oyle olunca.. gerçi hayalimdeki gibi ipli üçgen değil ama olsun şahane durdu straplez ve küçücük:sm_cool:

HOME canım bence bu tarz bikini dene gerçekten bizim ölçülerde güzel duruyo ve doktorla falan konuşana kadar azda olsa tadını çıkarmaya bak:eek:

bide NİSAN abla bende ameliyat sırasında doktorumla konuşmuşum nolur çok küçültme falan demişim ayıldıktan sonra söyledi doktorumkafamçokkarıştı kendimde değildim ne dediğimi bilmiyodum siz bana bakmasaydınız dedim sırnaşık şey sen merak etme vücuduna göre yaptım daha küçük olmazdı olsaydıda limon koymuş gibi olurdu dedi :roflol: artık bende greyfurt tarzı memişlerime alışmaya çalışıyorum:eek:

PAPATYA81 küçültme oranını gözümün önüne getiremiyorum 1/3 nasıl olur hiç bi fikrim yok ama dediğim gibi doktorunla iyice anlaş ve öyle gir ameliyata sonra geri dönüşü yok bunun.. benim 1 beden küçüldü 75dd ydi eskiden şimdi 75d oldu 75c de oluyo zorlayınca:jeyyar:
enaz iki beden küçült bir bedenden pek bisey anlamıyo insan tamam küçülüyo ama sonra biraz daha küçülseydi diyoruz gördüğün gibi sengözlerimebaksanab

benim toplam iki göğsümden 1kgya yakın doku çıkmış hatta inanmadım ben babam patalojiye götürdü o da dogru agırdı dıyınce inandım artık:1shok:

LAVERNA canım valla çok sevindim kurtuluyosun hatta gün sayıyosun inan senin kadar heyecanlı oluyoruz bizde ins hersey mükemmel olucak fıstık gibi dönüceksin antalyadan sositososito:lepi:

LYNN_LYNN bazen eski halimizi çabuk unutuyoruz doğru diyosun... ama ben çok rahatsız olduğum için eski fotolarım hep boyundan yukarı veya göğüsler kamufle edilmiş şekilde olduğundan bakıp bakıp moral bulamıyorum malesefsırnaşık şey
bunada şükür bayanlar hiç küçültemeyenlerde var nankörlük etmemek lazım dimi:çok üzgünüm: doktorlarımızn bi bildiği vardırda böyle yapmışlardı baksanıza bi çok doktor bunu yapmış demekki doğru olan bu..zaten ben doktoruma güveniyorum olmazsa çalışıp biriktiririm çocuk doğurduktan sonra bi daha toparlatırım napıyım alıştık nede olsa:roflol:

a.s.a.s.:nazar:

SİNAGAME ve LYNN_LYNN
ama ben her fotoma bakışımda kocamannn görüyorm nedense :)
75d normalse ne mutlu bana, ama bende basen yok o yüzdn orantısz gelliyor. bi de çok sarkmadn toparlatmk mantıklı geliyor aslnda. yazın biaara gidip konuşucam doktorlarla, bakalım onlr ne diycek :)

canım sarkmaması senin elinde ne göğüsler var kocaman ama yer çekimine meydan okuyolar bide eski benimkiler gibiler var kocaman ve neredeyse göbekte banyodan sonra soğuk su tut doğal yağlarla masaj yap ve gögüs kaslarını çalıştırmak için hareketler var onlardan yaparsan sarkmaz bence.. biraz zahmetli ama güzel olmak kolay değil bende artık akıllandım ve iyice iyileşir iyileşmez memişlere eksta özene başlıycamyerimseniben marks&spencer dan mor içi puantiyeli hatta arkadan çapraz olabilen bi sütyen aldım çok güzel duruyo bi bak istersen o modele bide kyo dan bikini aldım büstiyer straplez tarzında oda baya güzel durdu enazından ameliyata tam karar verene kadar moralin yerine gelir azda olsa diye tavsiyelerimi yazıyım dedim

:içelim:a.s.:nazar:

benim 1 beden küçüldü 75dd ydi eskiden şimdi 75d oldu 75c de oluyo

benim toplam iki göğsümden 1kgya yakın doku çıkmış hatta inanmadım ben babam patalojiye götürdü o da dogru agırdı dıyınce inandım artık:1shok:
bunada şükür bayanlar hiç küçültemeyenlerde var nankörlük etmemek lazım dimi:çok üzgünüm: doktorlarımızn bi bildiği vardırda böyle yapmışlardı baksanıza bi çok doktor bunu yapmış demekki doğru olan bu..zaten ben doktoruma güveniyorum olmazsa çalışıp biriktiririm çocuk doğurduktan sonra bi daha toparlatırım napıyım alıştık nede olsa:roflol:

1 beden küçüldü ve 1kg mı çıktı :1shok: bende bi beden küçültmek istiyom baktım şöle bi çıkarmı diye kaydirigubbakcemile3 geçmiş olsun tekrar a.s.

1 beden küçüldü ve 1kg mı çıktı :1shok: bende bi beden küçültmek istiyom baktım şöle bi çıkarmı diye kaydirigubbakcemile3 geçmiş olsun tekrar a.s.

canım çok sarkıktı benimkiler o yuzden sutyenle toplanınca haliyle dd gibi büyük bi bedene denk geliyodu onunda ustten taşıyodu şimdi sarkan kısmı yok ve dik olan kısmı d bedene denk geliyo yani bi beden küçüldü ama artık sarkık değil ve o sarkan kısım 1kg cıvarındaymış ordaki sarkan fazlalıkda yok çok şükür:lepi: ne kadar hafifilediğimi düşün artık:teytey: senin sarkık değilse o kadar çıkmayabilir haklısın canım aman zaten o kadar olmasın çok sıkıntı veriyodu az ve öz olsun seninkidesengözlerimebaksanab

ameliyati olan arkadaslar gecmis olsun bende gun sayiyorum artik turkiyeye gelmeme iyice az kaldi benim geldigim gun heryer resmi tatil sonraki gun yada en gec 2 gun sonra bende doktora gidip gun alicam cok istiyorum bu ameliyati olmayi ama icten ice de korkuyorum sanki:)

X