Göğüs Küçültücü Kremler

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
274
9
45
Kızlar, göğüsleri küçülten kremler varmış piyasada. Kullanmayı düşünüyorum. Bu konuda bir bilginiz veya öneriniz var mı?

canım galiba bu forumdaki kadınların hepsi küçük göğüslü ne yapalım kaderimiz:çok üzgünüm: kimseye buraya bişey yazmadığına göre büyütmekle uğraşıyoruz:Roflol:

bende buyutmek ıstıyorum bı onerın varmı canım:çok üzgünüm:
artık buyuk gogus ıstıyoruum :a015:

Çok merak ediyorum şüko vallahi ben de ama kullanan yok sanırım. Hatta çok fazla ilgilenen bile yok.

valla gördüğünüz gibi küçültmekten ziyade büyütmekle ilgilenen var :KK70: ama bence kremle küçülemez tamam selülit görüntüsünü kremler etki edebilir ama göüş farklı yapıda bence göğüs bölgesi ağırlıklı egzersizler yapsanız ancak o biçimde forma girer

bırakın küçültmeyi kızlar büyültün yaa forumda küçük gögüs sorunu çokken.ülkemizin sorunu:)

böyle bi krem varsa ve gerçekten küçültüyosa bende alım yaaa
ama küçülteceğine pek aklım almadı
nasıl küçültecek ki mantıken anca sıkıştırır toparlar anca o kadardır büyük ihtimalle ama denemeye değer :)))

zzeyy benim ablam kullandı avonun gögüs için sıkılaştırıcı kremi var çok memnun kaldı tavsiye ederim...

zzeyy ben avonun göğüs kemini kullandım...küçültmüyor ama sıkılaştırıyor,böylece göğüs daha gergin duruyor....gayet sexi:)))

tatlicadiarzuyaa bende küçülsün istiyorum..sanırım şınav çekmek işe yarıyo...yani sıkılaşmasını doğal olarak da küçülmesini sağlıyo..ama üşeniyorum

Valla kızlar reklam olacak mi bilmiyorum ama matisin gögüs küçültücü kremi var<Bir bedene kadar toparlıyormuş.Tamamen bitkisel imiş. Ben şimdi çocuk düşündüğüm için başlayamadım. Allahım bir çoocuk doğurmayı nasip ederse ilk işim onu ve tüylerim için bioder kullanmak olacak. Bakalım... Bu arada matis kullananlar olursa tecrübelerini paylaşsınlar.

arzuzuya katılıyorum küçülteceğini pek sanmıyorum ancak toparlar ve sıkılaştırır.benimkilerde aslında iri ama ben hiç şikayetçi değilim aksine memnunum.küçülmelerini istemem ama şu anki halinden büyük olmasınıda istemem

Benimkiler büyük,ben de bir beden falan küçülsün isterdim doğrusu.Genç kızken harika görünüyorlar fakar iki doğum yapıp,emzirince eskisi gibi güzel görünmüyorlar.Bu yüzden küçük göğüslü hanımlara hep özenmişimdir,en azından fazla deforme olmaz onlarda.Büyük göğüsler deformasyona çok yatkın oluyor.Fazla dik görünmüyorlar ve sütyensiz aslaaa......

oh ne güzel siz gögüslerinizi kücültmekle bizde büyütmekle ugrasiyoruz :Roflol::Roflol::Roflol:

X