Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleri büyütmek ve forma sokmak için masaj

arkadaslar bu kuc u sabah aksam yiyecez ise yariyormu gercekten masaja filan ihtiyac olmuyormu bunu yersek

arkadaslar bu kuc u sabah aksam yiyecez ise yariyormu gercekten masaja filan ihtiyac olmuyormu bunu yersek

Canım sabah akşam düzenli kullan işe yarıyo ama masajda çok işe yarıyo bence hem küç hem masaj ikiside işe yarıyo isteyerek yaparsan büyüyor dersen büyüyolar canım sewgilera.s.

canım tek bıseyle guzel bı sonuc alman cok zor yanı ben hem masaj hem buz masajı hem bıtkı cayları hem gogus kasını gelıstıren hareketlerı hepsını aynı anda yapıyorum ve oyle ancak sonuc aldım yanı tek bı seyle olmaz:1no2:

kızlarr üzülerek sölüorumm yaptıımherşeii bıraktımmm umudumu çoktaankaybettiimyanii hiç bi deişiklikyokçünküü uraşmakk gerçektençook zor geliooo artıkk :KK43: gerçektenn sonuç alanvarmı yaa gerçekten amaa öle 1 cm büyüdü falan dienler demesin bence hiç o dönem dönemoluo nolurr sonuçalanlar bi ben aldım desinyaa :KK43:şukadargelişmeoldu desin:KK43:

kızlarr üzülerek sölüorumm yaptıımherşeii bıraktımmm umudumu çoktaankaybettiimyanii hiç bi deişiklikyokçünküü uraşmakk gerçektençook zor geliooo artıkk :KK43: gerçektenn sonuç alanvarmı yaa gerçekten amaa öle 1 cm büyüdü falan dienler demesin bence hiç o dönem dönemoluo nolurr sonuçalanlar bi ben aldım desinyaa :KK43:şukadargelişmeoldu desin:KK43:

sana özelden yazdım canım umutsuzluga dusme yaabenneyaptımki

Bencede caanım umutsuzluğa düşme istersen herşey olur düşünce gücüyle büyütmeye calış sende kendi kendine telkinler wer benim memelerim büyük büyüyorlar de günde bir weya haftada isi üç kere masaj yap we göğüslerim büyük büyüyorlar de sakın umudunu kaybetme durmak yok tamam mı canım sewgiilera.s.

tşk.ler kızlarr yaa benm gibi birilerininolduunu bilmek en azından içimirahatlatıo amaa neden yaa nedn böle diorum bazn haksızlık diorumm sonrada diorumki saçmalama kızım tek sorununbu olsun diorumm amaa öle demekle olmuo iştee neyse kızlarr sizden biraz gaz aldımm hadibakalımm:)

kızlar göğüs büyütmek için benımde bir tavsiyem var bol bol hurma yıyın bende farkında olmadan gögüslerımı büyüttüm ramazanda yediğim hurmaların etkısı oldu heralde. büyüdüklerını hissetım internetten bakıyım neler büyütüomus göğüslerı derken bı baktım suna dumankaya günde 2 tane hurma yemenın göğüsleri büyüttüğünü yazmıs. ben yemege devam edıorum insallah daha da büyürler sizede tavsiye edıorum. hem bi zararıda olmaz hurmanın doğal yollardan büyümüş olur memişlerımız kaydirigubbakcemile3 ayrıca masajda yapmaya başladım bakalım nolcak

merhaba ben aranıza yeni katıldım. Gögüs ölçüm 75A yanı küçüçük yok gibi.2 Gündür masaj yapmaya başladım bugün agrımaya başladı. Sizce doğalmı ağrıması Ayrıca 3 aydır da K.Ü.Ç (Kara üzüm çekirdeği Tozu) içiyorum ama aynı ne yapmalıyım ekonomik yollarla tşk.

merhaba ben aranıza yeni katıldım. Gögüs ölçüm 75A yanı küçüçük yok gibi.2 Gündür masaj yapmaya başladım bugün agrımaya başladı. Sizce doğalmı ağrıması Ayrıca 3 aydır da K.Ü.Ç (Kara üzüm çekirdeği Tozu) içiyorum ama aynı ne yapmalıyım ekonomik yollarla tşk.

Teşekkür ederim Blinblin. Ne yapsam olmuyor büyümüyor. Ölçüsü 75A doldurmuyor bile çok üzgünüm yaa

kesinlikle cilek yagini bnde tavsiye ediorum bana cok yaradi denemenizi tavsiiye ederim kizlarrr
:)))

X