Gölcük'te dehşet

biz bebek sahibi olabilmek için yıllarca uğraşalım ki bi çoğumuz hala uğraşıyor Allahım buyuksun yucesin sual olunmaz ama böyleleri evlat sahibi oluyo da noluyo masum bi can bebek kanım dondu resmen ağlıcam ya uzuntuden nasıl bi vicdan nasıl bi akılla bırakırsın sen bebeğini ya vicdansız kadın :KK47:

bence duyulmayabilir, her bebeğin sesi o kadar kuvvetli çıkmaz, kimbilir nasıl bir odadaydı neyin içindeydi, gücü kesilmiştir zaten bi süre sonra. kendisi öldürmüş olsa neden 9 gün sonra ortaya çıksın, emin değilim ama ihmalle ölüme sebebiyet vermenin cezası kendisinin öldürmesinden daha düşük bir cezaya sahip olabilir, belki bunların hesabını yapmıştır

belki üzerini battaniyeyle örtmüştür bebek de uyanınca kollarıyla battaniyeyi yüzüne çekip nefessiz de kalmış olabilir:KK47::KK47::KK47:

ya da ağladıysa bile duyulmamış olabilir:KK43::KK43::KK43:

Allah'ım diyecek birşey bulamıyorum :KK47::KK47::KK47::KK43::KK43::KK43::KK43:

Aynı haberi şimdi haberturk de Kars da 4 senedir engelli kızını sırtında okula taşıyan annenin haberi ile beraber vermiş.Anne ve anne var işde

bence bebek açlıktan güçsüz kaldığı için sesi fazla çıkmamış olabilir.yetişkin bir insan bile bir kaç gün su içmese ölür ki bu bir bebek.inanamıyorum ya daha neler görüp okuyacağız.

belki üzerini battaniyeyle örtmüştür bebek de uyanınca kollarıyla battaniyeyi yüzüne çekip nefessiz de kalmış olabilir:KK47::KK47::KK47:

ya da ağladıysa bile duyulmamış olabilir:KK43::KK43::KK43:

Allah'ım diyecek birşey bulamıyorum :KK47::KK47::KK47::KK43::KK43::KK43::KK43:
bunları düşünüp gözümün önüne getirmek bile içim paramparça ediyor istenmeyen çocuk olduğu için her türlü zulümü görüyor :KK43:

Allah bu kadını bıldgı gbı yapsın :KK47:
9 gun ac susuz bıraktıgı cocugun karnını doyurmaya calısmıs bırde vıcdansız

Allah seni bildiği gibi yapsın vicdansız kadın.... Allahım daha neler duyacagız neler göreceğiz. sen bizleri doğru yoldan ayırma.. Amin..

Diyecek kelime bulamiyorum yaaa gerçekten $ok oldum.

Ne haysiyetsiz, serefsiz, akilsiz, ruhsuz, dinsiz, imansizmis ya bu kadin yemin ederim beynim uyustu ya :KK47::KK47::KK47:

O melek yavruya nasil kiyabilirsin ya aklim almiyor gerçekten :KK47: ne biçim anasin, ho$ ana degil insan demek bile fazla gelir sana :KK47:

Ettigini bul pislik !

Son düzenleme:
Hayvanlar bile yarularını koruyup,doyurmak için neler yapıyorlar ve biz bunlara hayvan,annelikle ilgisi olmayanlarada insan diyoruz

Yazıklar olsun böylelerine

öğretmen olacak kadar zekası var ama bir bebeğin 9 gün yaşamayacağını düşünemiyor öyle mi vicdanın geri gelsin ve sen onun sesiyle hergün öl

Daha olmayan bebeğimin hayalini bile kurarken içim titriyor.
İnsan denemez bu kadına bırak anne olmayı.
Allah layığını versin inşallah.

böyle haberleri okumak istemiyorum sinirlerim alt üst oluyor günlerce etkisinden kurtulamıyorum.aklım almıyor,minicik bir yavru bunu haketmez.şu anda kadını elime verseler 1000 parçaya ayırırım

yav acaip oldum ya neler söylemek istiyorum ama burda olmaz onuda aynı şekilde aç susuz bırakın ey devlet kısasa kısas olsun yaaaaa

Haberlerde izledim demin ben de pis mahlukat bir de sınıf öğretmeniymiş ondan bundan peydahlamış çocuğu saklıyormuş herkesten kimsenin çocuğu olduğundan haberi yok.

allahım vicdan merhamet kalmamış kimsede...herkes bebek için ugrasırken böyle insanların varlıgı zamanın ne kadar kötülestiğini gösteriyor...birde okumus üni mezunu insan dersin bunun böylesine yazıklar olsun......BU DÜNYANIN DİGER TARAFIDA VAR HESAP GÜNÜ GELECEK ELBETTT YAZIK....

iyide arkadaslar benim anlamadığım 2 aylık bebek tek basına 9 gün yanlız bırakılır mı hiç
yok ya inanamıyorum
nasıl bi anne bu
bebeği bide mama yedirmek istemiş habere bak ya
9 gün bebek yemek yemeden yasar mı
cözemedim ben bu olayı sacma ya

iyide arkadaslar benim anlamadığım 2 aylık bebek tek basına 9 gün yanlız bırakılır mı hiç
yok ya inanamıyorum
nasıl bi anne bu
bebeği bide mama yedirmek istemiş habere bak ya
9 gün bebek yemek yemeden yasar mı
cözemedim ben bu olayı sacma ya

istem dısı evlilik dışı bir bebek olacagı bu .....buna annede denmez .....bayramda ailesine bebegi götüremeyeceginden bırakmıstır vicdansız....

Ay ben bu basligi görmedim, simdi ayni olayi konu olarak actim.

Inanamiyorum, kanim dondu ya.
Buralarda duyuorduk simdi Türkiye dede basladi.

Ne olur bu caniler KISIRLASTIRILSIN!!
Birdaha anne olamasin bu yaratiklar.

şok içindeyim.çok çok üzüldüm...nasıl bir insan bu yaa.vicdansız...bide eğitimci olacak...Allah kahretsin bu kadını...

X