Gölcük'te dehşet

9 günlük tatili yaparken hiç aklına gelmedimi acaba

hangi akla hizmet bırakıp gitti o yavruyu acaba pislik kadın

birde öğretmen olmuş gerzek kendi bebeğine bakamayan başka çocuklara nasıl bakacak acaba:KK45:

YA RABBİMM!!
BB ende dahil çocuk özlemiyle yanip tutuşan onca insan varken 2 aylikgunahsizin canini düşünmeyen canilere anneligi nasip ediyorsun sen buyuksun rabbimm belki de o bebeği yanina alarak berbat bi hayattan kurtardin..

Tövbe estağfurullah, sen aklıma mukayet ol:KK50:
Tatile giderken çiçeklerimi bile düşünüyorum, nerde görülmüş evladı evde bırakıp gitmek, memleketi bırak bakkala gidilmez:KK50:

Haber kanalları hem bu olayı hemde üç mink yavrunun annesi tarafından işkence görmesi haberleriyle çalkalandı izledikçe okudukça anne bir anne bunu nasıl yapar demekten alamadım kendimi:KK14:hasta ruhlu insanlar allah evlatlarımızın karşısına akıl sağlığı yerinde insanlar çıkarsın

Son düzenleme:
çocuğu ölüme terk etmek zorundamıydı, önünde bir sürü seçenek vardı, bakamıcaksan çocuk esirgeme kurumuna ver, zahmet etmiyim diyosan camiye bırak

yani hiç kimse şurda yanlız bir bebeği tek başına bırakıp gitmez, parkta gördün, yolda gördün banane der gidermisin, gitmezsin
anneliği bırakın insalığı ölmüş kadının

ve pişman bile değil bence tipine bakılırsa

o iki ay nasıl geçti onuda merak etmiyor değilim, emzirdimi besledimi altını değiştirdimi, çok şüpheliyim valla

işe gidip çocuğu yapayanlız bırakıyordu muhtemelen

Son düzenleme:
Bu kadın insan değil...

Ailesi sonsuza kadar silse, 10 ordu üzerine gelse bir anne evladına bu zulmü nasıl reva görür?

Eskiden gayrimeşru çocuklar cami avlusuna bırakılırdı, şimdi acımadan öldürüyorlar...

9 gün nasıl yedin, içtin, gezdin, süslenip püslendin...

Her kadin ana olamaz, bosuna dememisler.Cocuktan kurtulmak icin boyle bir yontem bulmus hastalikli beyniyle.
Bu kadinin birakin analigini, insan olduguna bile inanmiyorum.
Daha da ileri gidecem ama hayvanlar bile dogurduklari yavrulara merhamet ediyor, vahsilikleriyle un salmis nice hayvan dogurunca yavrusuna nasil da bakiyor annelik guduleriyle.
Hic merhametten nasibini alamamis, beyhude bir varlik iste tanimi buldum sanirim.Beyhude fuzuli bir varlik.
Kimbilir; yasasaydi cocuk annesi olan bu fuzuli varlik, ne acilar cektirecekti ona?...

Sen Öss'yi kazan,fakülte oku,Kpss'yi kazan atan öğretmen ol insanlar evlatlarını emanet etsin sana.Bunlar şuursuz insanın yapabileceği bir şey değil.Sonra hamile kal,9 ay taşı kimse fark etmesin buda zor iş.Bu kadar kurnazlığı bil ama 9 gün çocuğun aç kalıp ölebileceğini düşüneme çok ilginç cidden.Normal bir ruh hali olamaz.Fakat bu anormallikle nasıl öğretmenliğe devam etmiş çok şaşırtıcı.
Bir de Daha önce bir kadın daha varmış daireye giren büyük ihtimal bakıcı...O bakıcı nerede bu olaylar olurken...Akıl alır gibi değil.Keşke doğurmamayı seçse böyleleri,en azından kendi acı çekmiş olurdu bebeğe çektirmezdi.Tabi bu kadının ona da üzüleceğini pek sanmıyorum.

madem bakamıyor verseydi evlatlık..bu forumda bile kaç tane evlatlık almak için sıra bekleyen anneler var.. :KK50:
hiç anne olamayacak arkadaşlarımızı okudum..onlar istemez mi hamile kalmayı yavrusunun tekmelerini duymayı... ama onlar başkasının bebeğine sahip olmak için çabalayan,başkalarının bebeklerinin kokusu için özlemden burnunun direği sızlayan anneler..
hayat gerçekten bazen çok adaletsiz..ama Allahın taktiri işte ne diyelim...

Madem bu kadar değersiz bir varlıktı neden dünyaya getirdi.
Getirdi bari hiç değilse bakamıyorsa çocuk esirgemeye falan verseydi.
Allah cezasını versin böyle insan dışı mahlukatların:KK47::KK47:
Birkaç dakikalık zevk için düştüğü durumlara bak birde öğretmen cahil olsa dersin okumamış korunma yöntemlerini bilmiyor diye

bunu yapan kesinlikle aklı başında olamaz istenmeyen bir bebekse çocuk esirgemeye ver hiçbirşey yapamadıysan cami avlusuna bırak hiç olmazsa açlıktan ölmezdi mevlam o yavruya yaşattıgının bin katını kendine yaşatsın

Dogurmasaydin arkadaş.ben kedimi bile birakip tatile gidemezken sen ne hakla tatile çıktın ve bir melegin canina kiydin sanada 10 gun yemek su yokne yapcan bakalim umarim ölmeden ayni şeyleri yasarsin gerci bebek kurtulmuş sen buyudugunde kimbilir o yavruya neler yapardın rabbim yavrularimizi ve kimsesizleri korusun

İddiaya göre olay şöyle gelişti: Gölcük Yazlık’taki bir ilkokulda sınıf öğretmeni olan ve 2 yıl önce evlilik yapan ve boşanan Seçil M.D. (34), Adana'da görev yapan polis memuru T.A. ile ilişkiye girdi. Seçil M.D., bu ilişkiden hamile kaldı. Ancak, polis memuru T.A., D.’nin daha önce evlenip boşandığını öğrenince ilişkisini kesti. Öğretmen D., hamile kaldığını herkesten sakladı ve karnındaki bebeği de aldırmak istemedi. Seçil M.D., bebek 35 haftalık olunca Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'nde erken doğum yaptı. Hayati tehlikesi bulunan bebek, Gölcük’teki hastanede küvez bulunmadığı için Gebze Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi’ne sevk edildi.

Bebek, burada 19 gün küvezde kaldı. Bebek iyileşince hastane bebeği anne Seçil M.D.’ye teslim etti. Seçil M.D., resmi kimlik çıkarmadığı ancak ismini Berk koyduğu öğrenilen bebeğini evine getirerek bakmaya başladı. Gayri meşru ilişkiden doğurması sebebiyle, bebeği kendi ailesinden de sakladı. D., bebeği çevresinden de gizlediği, bebeğinin olmasına rağmen okuldaki görevini sürdürdüğü kaydedildi. Seçil M.D., okula gidince iddiaya göre bebeği arkadaşlarına bıraktı. D., 9 günlük Kurban Bayramı tatili için Hatay’ın Erzin ilçesindeki ailesinin yanına gitmek için bilet aldı. D., tatile çıkarken bebeği evde yalnız bıraktı. D.’nin bebeğin düşmemesi için yanlarına yastık koyduğu öğrenildi.

Gölcük savcılığının olayı polisin elinden aldığı ve tahkikatı kendisinin yürütmeye başladığı öğrenildi. Seçil M.D.’nin verdiği ifadesinde, “Herhangi bir psikolik tedavi görmüyorum. Bu doğrultada ilaçta kullanmıyorum.” dediği öğrenildi. Seçil M.D.’nin psikolijik tedavi gördüğüne dair belge ve bulguya da ulaşamadığı öğrenildi. Ancak yapılan araştırmada, Seçil M.D.’nin eğitim camisında dengesiz davrandığı ileri sürüldü.

Seçil M.D.’nin ‘Neden bebeği evde bırakıp tatile gittin?’ sorusuna ise cevap vermediği kaydedildi. Ancak zanlının avuktanının uyarması üzerine D.’nin ‘Bebeği Hale diye bir arkadaşıma bıraktım. Anahtarı da ona verdim. O gelip ara sıra bakacaktı’ dediği iddia edildi. Ancak yapılan araştırmada böyle bir ismin bulunmadığı kaydedildi.

Geçen cumartesi günü Hatay Erzin’den Gölcük'ün Yüzbaşılar Mahallesi'ndeki evine gelen Seçil M.D., tatilin 4 yada 5’inci günü açlık ve susuzluktan ölen bebeğinin karnını doyurmak istedi. D., bebeğin hareket etmediğini fark edince Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne götürdü. Bebeğin öldüğünü belirleyen doktorlar hemen polise haber verdi. Hastanede yapılan ön otopside, bebeğin açlık ve susuzluğa bağlı yaşamını yitirdiği belirlendi. Bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirleneceği otopsinin yapılması için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Seçil M.D., önceki gün akşam saatlerinde Gölcük Adliyesi'ne sevk edildi ve buradan tutuklanarak cezaevine gönderildi. cihan

“Hatay’a gideceğim gün oğluma iki biberon mama yedirdim. Altını değiştirip beşiğine bıraktım. Üşümesin diye üstünü iyice örttüm. Karnı acıksa dahi ağlar ağlar yeniden uyur diye düşündüm. Hatay’a gittiğimde aklım hep bebeğimdeydi. Ailemle bayram tatilinin sonuna kadar kalmayı düşünmüyordum. Ama uzun süredir beni görmedikleri için bırakmıyorlardı. Bebeğim için iyice telaşlanıyordum artık. Ama öldüğünü hiç düşünemedim. Bayram bittikten sonra Gölcük’teki evime geldim. Kapıyı açar açmaz hemen mama hazırladım. Beşiğinde hareketsiz yatıyordu. Kucağıma aldım biberonu ağzına soktuğumda hiç tepki vermediğini görünce hemen hastaneye getirdim. Burada öldüğünü söylediler. Daha sonra polisler beni gözaltına aldı.”

Hatay'dyken aklı hep bebeğindeymiş...

şaka gibi cidden!! 2 biberon mama weriyor 9 gün yeteceğini düşünüyor! he bebek kendi kalkıp mamasını hazırlar nasıl olsa diye düşünüyor!! :KK47: :KK47: :KK47: :KK47:

X