Dudak Makyajı Golden rose rujlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
ben 226yı kullanıyorum ve mükemmel bi renk başta önyargılıydım kırmızı olmasından dolayı ama mat ve yumuşak bi görüntüsü var çok tatlı günlük kullanıma da çok uygun kesinlikle deneyin

golden rose nin ultra dimonds serisinden 10 ile 13 ü almayı düşünüyorum.nasıldırlar bir bilginiz var mı?int sitesinde parıltılı ruj gibi duruyo,çok mu parlak?benneyaptımki

golden rose-perfect shıne lıpstıck 224 numara kullanıyorum.(kahverengi-şeftali rengi karışımı)tavsiye ederim.benm dudaklarımda doğal duruyor.(her ten rengi farklıdır)

Ay 57 harikaymış yaaa tam istediğim renk aradığım renk sağolasın arkadaş valla hemen araştırmaya giricem:KK70:

Ben perfect shine serisinden 203 numarayı kullanıyorum. 231, 232 ve 209 da çok güzel renkler. Almayı düşünüyorum.

203 ü almadan önce 57 yi denedim. Fakat çok iddalı geldi bana ya bir de esmerim bilmiyorumkismile Ne olur olmaz diye 203 ü aldım ama belki 57 yi de alırım ileride.

203 le 57 birbirine yakın renkler mi?benziyorlar mı birbirine?:sm_confused:

203 le 57 birbirine yakın renkler mi?benziyorlar mı birbirine?:sm_confused:

Ben 57 yi dudağıma sürmedim. Bir de tester bir tuhaftı bozulmuş muydu neydi ama rujun rengi bana cart geldi yani denemeden bunu söyleyebilirim. 57 daha cart, fosforlu pembe, 203 koyu bir pembe 57 kadar çiğ pembe değil.

yani 1.sayfadaki renkler gerçeğine yakın renkler o zaman demi? hani oluyo ya sayfada hoş görünüyo yanına gidince cırt falan çıkıyor.o yüzden sordum birbirine yakın mı diye,çok sağol tşkler

yani 1.sayfadaki renkler gerçeğine yakın renkler o zaman demi? hani oluyo ya sayfada hoş görünüyo yanına gidince cırt falan çıkıyor.o yüzden sordum birbirine yakın mı diye,çok sağol tşkler

Evet 1. sayfadaki renkler gerçeğe yakın. Eğer almaya gideceksen mutlaka testerına da bak hayal kırıklığı yaşama ne olur olmaz.

Rica ederim ne demek.
opuyorumnanaktan

benimde vardı bi tane golden rose 03 ..pırıltılı ruj serisinden
yeni aldım arkadaşım kaybetmiş..
şimdi bulamıyorum ...

Ultra diamonds,ışıltılı ruj olanların da resmi yok mu böyle?numaralarıyla beraber.varsa koyar mısınız? görelim :ecrin_bebek:

Ambalajı gri olanları merak ediyorum, yapıları diğerlerine kıyasla daha nemlendiriciymiş sanırım.

bu renk golden rose da var mı? kullandınız mı hiç?
image-0EF7_4B8FA9F6.jpg

golden rose 54 numara ruj(dudak rengi-kahverengi renk).bir bak istersen canım rengine.yerimseniben

golden rose 54 numara ruj(dudak rengi-kahverengi renk).bir bak istersen canım rengine.yerimseniben

golden rose un sitesinden baktım. sanırım o renk değil, 54 biraz daha açık gözüküyor. ama gerçekte daha farklı olabilir. internet biraz yanıltıyor. yine de teşekkürler...

X