Dudak Makyajı Golden rose rujlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bende perfect shine 203 numara kullanıyorum çok güzel ve doğal duruyor hafif simli çokta kalıcı tavsiye ederim

56 ıyla 221 i de aldım arkadaşlar süperler tavsiye ederim. :eek:

ya kızlar ben golden rose lipstick , şu dışı siyah olan seriden, 65 nolu ruju aldım. kırmızı bi ruj. Aslında netten bakarak 120 noluyu alıcaktım ama gittiğimde 120ye baktım bordo gibiydi :S 65 noyu aldım bende. ya kızlar tereddütte kaldım. bu 65 noluyu alan varmı? sürmeye çekindim biraz :Sbenneyaptımki

ya kızlar ben golden rose lipstick , şu dışı siyah olan seriden, 65 nolu ruju aldım. kırmızı bi ruj. Aslında netten bakarak 120 noluyu alıcaktım ama gittiğimde 120ye baktım bordo gibiydi :S 65 noyu aldım bende. ya kızlar tereddütte kaldım. bu 65 noluyu alan varmı? sürmeye çekindim biraz :Sbenneyaptımki

Evet canım almıştım ben onu ama çok kırmızı geldi bana ben de sürmeden iade ettim onun yerine 221 aldım. O daha açık yumuşak bir pembe-kırmızı.

golden rose un sitesinden baktım bazı renkleri beğendim. 103, 114, 122 ,50, 51, 54, 67, 68 87, 89, 91, 238 numaraları kullanan var mı? varsa memnun musunuz?

bende golden rose 2000 serisinden şu dışı gri olanlar 121 no kullanıyorum ruja aşık oldum resmen:KK70: kırmızı pembe arası vişnemi derler neyse süper bişi ya esmer tende süper duruyo bnde esmerim çok severek kullanıyorum :)

bende perfect shine 212'yi kullanıyorum. fuşya renginde. çok hoş duruyor. hem de dudağımı yumuşak yapıyor.

$rujkırmızı.jpg
Ben de Golden Rose kırmızı ruj almak istiyorum. Bu fotoğraftaki gibi bir rengi var mı? Bilen varsa numarasıyla birlikte yazabilir mi acaba? :)

Golden Rose sevmem normalde; ama bugün ilk kez kendime kırmızı ruj aldım veee bayıldım.
Gerçi çok beyaz olduğum için bende kırmızı durdu, koyu tenlerde pembe bile durabilir :KK1:
Golden Rose Beauty Ultra Shine Volume Lipgloss 210
Süper cidden ıslak ıslak hafif kırmızı, bayıldım :21:

X