Gömlek ütüsü

eldam

Guru
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
1.204
1.056
arkadaslar kafama takılan bı soru var esımın gömlek ütüsünde kol çizgisi yapılıp yapılmadıgını bılmıyorum eskıden yapılıyodu ben hala oyle yapıyorum yanlısmı yapıyorum acaba, sonucta esım topluma gırıyo enteresan bı sekıl olmasını ıstemem sızler eslerınızın gomlegını ütülerken kol çizgisi yapıyomusunuz .

Nedense şu pantolon çizgileri, gömlek çizgileri benim de kafamı karıştırır hep.
Bu kadar takılacak bir şey mi acaba?

bende yapıyorum ama bazı erkeklere bakıyorum o çizgi yok kafam karısıyo hanı modası gecıyo ya bazı seylerın modası gectıde ben mı bılmıyorum dıye sormak ıstedım o zaman bende yapmaya devam edeyım

Gomlek kol cizgisi olmadan olmaz... Icin rahat olsun, sende dogru utu yapiyorsun... :KK34:

ne becerikli hatunlarsınız maşallahhh..ütünün çizgisine kadar dikkat edip kafaya takıyorsunuz..ben bu sabah eşime gömlek ütüledim mesela 5 dakikada bi yandan da kendim giyindim çocuklar vs fln ütünün değdiği yerde elbet bi çizgi oluşmuştur heralde :KK42::KK42:

Gömleği gösteren ütüdür. :KK53: çizgi yapılması gerekir.

Çizgi olması gerekir ütü o şekilde belli eder kendini çift çizgide düzgün olmadığını gösterir:KK51:

Ben de yapiyorum cizgi. Birisi daha yazmis, bence de utuyu gosteren cizgidir

arkadaslar kafama takılan bı soru var esımın gömlek ütüsünde kol çizgisi yapılıp yapılmadıgını bılmıyorum eskıden yapılıyodu ben hala oyle yapıyorum yanlısmı yapıyorum acaba, sonucta esım topluma gırıyo enteresan bı sekıl olmasını ıstemem sızler eslerınızın gomlegını ütülerken kol çizgisi yapıyomusunuz .

Benimki çizgiden nefret eder. Babamın gömleklerini hep çizgili ütülerdik biz. Hatta annem özel gömlekleri ütücüye verirdi. Benim beyefendi alıyo kendi çizgisiz ütülüyor. Beğenmiyor beni. Çizgisiz daha zor hem. Ama uğraşıyor.

Gömlek kolu çizgili olacak diye bir gereksinim veya şart yok.Ayrıca gömleğin ütüsü sadece koldan belli olmaz.Koldaki ütü çizgisi tamamen tercihle alakalı birşeydir.

X