Gönül dostları merhaba

Çok teşekkür ederim canım, alınca tabiki hemen haber veririm, inşallah sizlerede zor zamanlarınızda yardım edenler olur. :1hug:Şeniz

duyarlılığından dolayı herkese teşekkür edrim, malzeme gönderemesesniz bile yazıp fikirlerinizi yazarsanız memnun olurum.
a.s. :teselli:

canım ya benim o kadar koli yapcak kadar malzemem yok eğer eskişehirde bir yer yazarsan az yada cok elimdeki malzemeyi ulştırabilirim

sen hazırla canım,ya ben alırım yada satürrn koli yapıyo ona verırsen gönderir bana , birde onunla görüş canım, çok teşekkür ederim :1hug: Şeniz

"]Malzeme gönderecek arkadaşlara hatırlatma:

havlu(işlemelik veya oya yapmalık)
yazma
dantel ipi
havlu kenarı oyalamak için dantel ipi
pul,boncuk (yazma ve havlu için)
nakış ipleri
yün
kurdele nakışı için kurdele,ip v.s
namaz örtmesi işlemek için
elinizde bulunan herhengi kumaşlar

a.s. a.s. Lütfen satın almayın, elinizde varsa gönderin, kendinizi zor durumda bırakmayın, arkadaş para kabul etmiyor. Bişeyleryapıp satarak elinin emeğini almak istiyor.Buraya yazdığımdan haberi yok,sürpriz olacak,biz komşular ona iş yaptırıyoruz ama daha fazla malzeme ve desteğe ihtiyaç var, gönül dosları .Size güveniyorum, gönül dostları..... :1hug: Şeniz

günaydın.ben paketi şimdi gönderdim.perşembe elinizde olurmuş.kusura bakma.işten çıkamadım dün.allah arkadaşınıza gönderdiklerimle bol kazançlar versin.bereketini görsün inşallah.allaha emanet olun.iyi günler.a.s.a.s.a.s.

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ALLAH KABUL ETSİN, ELİME GEÇİNCE HABER VERİCEM, HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.
:1hug: Şeniz

hayatım iyi geceler , bugün 3 te kolini aldım, çok teşekkür ederim, şimdi yazıyorum çünkü cenazemiz vardı ordaydım. Gönderdiklerini arkadaşa yarın telim etcem, tekrar teşekkür ederim.
:1hug: a.s. Şeniz

başınız sagolsun canım.kandilin mübarek olsun ..arkadaşınız umarım gönderdiklerimle bol kazançlar saglar.allaha emanet olun.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…