Gönül dostları merhaba

hayatım,duyarlılığına ve ilgine teşekkür ederim :1hug:
emine çetiner
orta mah karapınar sok no 14
26670 inönü- eskişehir

adresine göderebilirsin şutarafagitti :1hug:

pilot andaçım duyarlılığın için seni tebrik ediyorum..Rabbim herkese senin gibi hayırlı arkadaşlar komşular nasip etsin....

ben konuyu yeni farkettim bizim topikten benim telaşımı az çok biliyorsundur belki ama işlerimi hallettikten sonra bende elimden geleni yapacağım arkadaşım olmazsa satürnle irtibata geçerim
sevgiler canım..

musrancım, satürn zaten koli hazırlıcak olmazsa ben geldiğimde haberleşir elden alırım canım, bahanecek görüşmüş oluruz.
:1hug: :lepi: :dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2
alıntı yaparak konuyu güncelledim
kaydirigubbakcemile5

canım benim, arkadaşlarımız daha duyarlı olurlarda komşun rahat bi nefes alır.gelen malzemeleri yaparak daha çok para kazanır...sevgilerimle

canım benim, arkadaşlarımız daha duyarlı olurlarda komşun rahat bi nefes alır.gelen malzemeleri yaparak daha çok para kazanır...sevgilerimle

SAĞOL CANIM BENİM, HERKES BİŞİ LER GÖNDERİYOR, AMA GÖNDERECEĞİNİ SÖYLEYİP GÖNDERMEYENLER DE OLUYOR NEYSE HERKESİN BİR BİLDİĞİ VARDIR, RAMAZAN VESİLESİYLE BELKİ GÖNDEREN OLUR, :Saruboceq: :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…