Gördüğümüz rüyaların gerçekleşmesi olayı

kubrayse32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
5
1
Arkadaşlar hislerim çok kuvvetli acaba dediğim şeyler genelde gerçekleşir vs ama artık rüya görmeye başladım en son eski sevgilimin nişanlandığını görmüştüm 1 hafta sonra nişan haberi gelmişti birini hasta görüyorum yaşlı biri mesela 1 ay sonra vefat ediyor. Bugünse çok alakasız biri uzaktan akrabayı gördüm evlilik arefesindelerdi nişanı atıyorlardı ve bi girip profiline bakayım sosyal medyadan dedim aklıma takıldı, gerçekten tüm fotoları her şeyi kaldırmışlar bitirmişler. Bu tarz şeyler neden oluyor yaşayan var mı ?

Bu tarz şeyler bende de okuyor sanırım temiz kalplilik ama bir türlü hamile olup olmayacağımı görmedim 😂 ama selam verdiğim biri bile rüyama girince ulaşınca rüyamın çıktığını görüyorum

Haberci rüya görüyorsun Anlatmaman daha iyi olur Ben de görürdüm ama bir süredir görmüyorum Bir dönem çok anlatırdım ondan sonra görmemeye başladım Bir de kısa bir dönem yoğun şekilde alkol kullandım o da haberci rüyalarımı durdurmuş olabilirmiş biri demişti bunu da

Arkadaşlar hislerim çok kuvvetli acaba dediğim şeyler genelde gerçekleşir vs ama artık rüya görmeye başladım en son eski sevgilimin nişanlandığını görmüştüm 1 hafta sonra nişan haberi gelmişti birini hasta görüyorum yaşlı biri mesela 1 ay sonra vefat ediyor. Bugünse çok alakasız biri uzaktan akrabayı gördüm evlilik arefesindelerdi nişanı atıyorlardı ve bi girip profiline bakayım sosyal medyadan dedim aklıma takıldı, gerçekten tüm fotoları her şeyi kaldırmışlar bitirmişler. Bu tarz şeyler neden oluyor yaşayan var mı ?
Benide bi görsene rüyanda bakim ne olacak hakkımda 😅

Bana da oluyor ama direkt degil mesela köpek gördüm birkaç gün sonra düşmanımdan bir sey gorüyorum hattq gercekleşmesin diye insanlara anlatıyorum

X