Görmez :“Ramazanı gösteriş ve eğlenceye dönüştürerek, onun muazzez ruhunu incitmemeliyiz…”

3tür bunu söylüyosun, ben o hocanın fikrinde değilim! anlatmak istediğini söylemeye çalışıyorum. olabilirim de sıkıntı değil o, bence işin içine din girince ön yargılı bakıyosunuzda size ondan tuhaf geldi. :KK53:
dindar biri sayılırım,ama kim olursa olsun işine 10 lirayı vermek kolay geliyor,1000 lira olsa vermek yerine tutmayı tercih ederdin demek yeni nesil devlet adamlığı sanırım..bence evde çoluk çocukla kavga ediyorsanız etmeyin vs gibi toplumsal mesajlar vermeli

3tür bunu söylüyosun, ben o hocanın fikrinde değilim! anlatmak istediğini söylemeye çalışıyorum. olabilirim de sıkıntı değil o, bence işin içine din girince ön yargılı bakıyosunuzda size ondan tuhaf geldi. :KK53:
dine ön yargıymışım hıh:63:hiçde ön yargılı değilim,oh iyiki cumhuriyet varda özgürüz bu ülkede,allahın dini herkese gönderilmiş kimse kendini bir üst seviyede görmesin,hiç dindar olmayan ama iyi biride cennete gidebilir,önemli olan iyi olmak

Burada bunu soyleyenler cadirda yasiyor sanirim yoksa elestiriye haklari yok bu mantikla..
Zenginlik muslumana haram deildir nicun rahatsiz oluyosunuz canlar..
Ayrica oruc tutmayip gelip burada gunah cikarir gibi itiraf edip saygi bekeyenere bak ..
Makam arabasina takmislar saraya takmislar
Mersedesler bir size yakisir demi..

Burada bunu soyleyenler cadirda yasiyor sanirim yoksa elestiriye haklari yok bu mantikla..
Zenginlik muslumana haram deildir nicun rahatsiz oluyosunuz canlar..
Ayrica oruc tutmayip gelip burada gunah cikarir gibi itiraf edip saygi bekeyenere bak ..
Makam arabasina takmislar saraya takmislar
Mersedesler bir size yakisir demi..
zenginlik soygunculukla vurgunculukla yapılmadıysa haram değildir,ha bir siz müslüğmansınız ,biz aksini söylemedikki:KK51:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazinin bicok kismini üzerime alınmıyorum ama ;
Alnimin akiyla , biyerinden ter akarak kazandigim parayla aldiysam evet bibana yakışır..
Boğazından helal lokma geciren herkese inan cok yakışıyor..
:KK9::KK9:

hımmm hocanın dediğini dinle,gittiği yoldan gitme haberi:KK51:

hımmm hocanın dediğini dinle,gittiği yoldan gitme haberi:KK51:
hoşgedin egemcim seni andık bugün hanım abla ile sağlığnız sıhhatiniz iyidir insallah,görünmüyor diye hanım abla seni sormuştu

hoşgedin egemcim seni andık bugün hanım abla ile sağlığnız sıhhatiniz iyidir insallah,görünmüyor diye hanım abla seni sormuştu
hoşbuldum canım,iyiyim Allaha şükür.12 gündür ailem misafirdi.bugün gittiler ben de geldim.hepinizi özledim.:KK200:

Ohooo hanımlar:-)
Konuyu nerelere getirmişsiniz öyle, boşverin mercedesleri, kazanılanları, inanç müstakildir, herkes kendi yaptığından sorumludur, ne sizin yaptıklarınızı bir başkası sorgulamaya kalkabilir, ne de siz başkalarının yaptığını sorgulayın, Allah herkesin layığını versin deyip geçmek en temizi:KK14:

Caner Taslaman adını okudum sanki, Taslaman Sosyolog'tur, ayrıca mesleği gereği araştırmalar yapar, Ku'ran'a hakim biridir fakat ilahiyat okumamıştır, bilim ve din ilişkisi üzerine Çokça araştırmaları vardır ama ünvan olarak felsefe bölümü öğretim üyesidir, o mu demiş günde 1000 lira sözünü, konuşmanın başını bilmeden yorum yapamam, lakin benim bildiğim Taslaman yargılamaz kimseyi, nerdeyse her hafta bir programa konuk olur, takip ederim, biraz çok konuşur, bu da herhalde meslek ve öğretim üyeliği sebebiyle bilemiyorum :-)

X