Gorucu isleri boyle mi olur yavastan almak ne sacma biseydir ?

Gizemgulu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
169
48
27
Sevgilim den ayrılalı 2 ay olcak bütün çabalarımın bosa çıkması sonucu bende yoluma bakmaya karar verdim . İs yerime is dolayısıyla gelip giden bi bey var . Çok sevdiğim bir is arkadaşım abla gibi görürüm ben sizi birbirinize düşündüm çok yakışırsınız tanıştırmak istiyorum evlenmeyi de düşünüyormuş dedi ve numaramızı verdi .
Çocuk bana mesaj atti konusmaya başladık. Daha önce eski sevgilimle birlikteyken mecburen bu kişinin isyerine gitmek zorunda kalmıştık. Ve bu çocuk dün itiraf etti aslında ben yazın is yerindekilere seni sordum konuşmak istedim ama sevgilisi var dediler yazamadım dedi . Bende ama ben işyerine geldim ve bunu gördün sonuçta dedim oda olsun ayrılmışsınızdır belki dedi .
Şimdi bu kişi o kadaryavastan aliyoki bu 2. Haftamız ve sabah günaydın mesajını ben atsam da o arsada 10 gibi atar 1 saatte bir cevap verir mesajda aynı bir embesil gibi dünyanın en akmayan sohbetini yapar . Isyerime gelir gider ama o sırada mesajı görmez ve beni görünce sadece bi merhaba der telefonla aradiginda sohbeti guzel akiyo ama surekli hep cok mesgul olduğunu soyluyo isi yogun tabi ama ben sevmem boyle insanlari tabi gizliyoruz şimdilik herkesten.
Biz ayni köylüymüsüz geçen ortak bi tanıdığın nisanın da karşılaştık çok güzel olmuştum ve bana kibarlik olsun diye insan bi çok şık olmuşsun der demedi . Dun gec yazdığı ve tanışma aşamasında olmamıza rağmen tanışamadıgimizi söyledim ben senin herseyini biliyorum 2 ay önce sevgilinden ayrıldığını çocuğun nerde calsitigini anneni babanı hepsini dedi . Bugün de is yerine gelmiş beni görememiş aslında benim için gelmiş bende hep uzaktan uzağa göreceksin sani rim dedim evet yakından görmek için erken suan dedi ve sosyal medyadan eklemeyi de erken buluyormuş .akşamları yarim saat ariyo evde asla telefonla konuşmazmış ailesinin yanında sevgilsiiyle fln ona göre bu ayıpmış. Ben ilgiye sevgiye önem veririm bana göre kimse söylediği kadar meşgul değildir zaten bu durumu çekemem ama adami n karakterimi bu yavaştan aldığı icin mi böyle bilemedim sizce ne yapmalıyım ?

Çevremiz bunu duyabileceğim kadar küçük ve bi arkadaşıma da sordum bu kişiyi düzgün biri dedi ve genel olarak pek çevrimiçi de olmuyo

Boyle tutarsiz ve dengesiz insanlar asiri asiri yorar benden soylemesi
Bir konusma stilinin bile uyumu oldukca onemli
Bir taraf cok konuskan diger taraf suskunsa taraflardan birisi bir noktada patlar diye dusunuyorum
Sosyal medyadan eklemeyi bile erken bulmasi cok sacma ayrica
Sevgilisi olmadigina emin mi araci olan kisi?

Birde eski sevgilinle iliskini bildiginden de icten ice kiskanclik yapip uzak duruyor olabilir.
Bazi erkeklerin kafasinda cok acayip seyler donuyor anlamak zor

Ben surekli adim atarim diyorsan devam et ama simdiden sıkıldım diyorsan ve embesil ifadesini kullanabiliyorsan bu iliskiden de pek bir sey cikacagini sanmam

Adım atamam tabiki kıyaslamak istemem ama eski sevgilim her daim benimle ilgilenen biriydi canımın sıkıldığını düşünüp biseyler yapardı yatmadan önce mutlaka sesini duyardım ve bir gun olsun ben bugun yoğunum yorgunum gelemem dediğini duymadım . Bu tavırlar beni uzaklastiriyo . Ilgisiz diye düşünürken iliskimin ne zaman bittiğini bile bilmesi yada gun içinde isi olmamasına rağmen işyerime gelmesi sasiriyo
[/QUOTE]

o bi adim atmadikca surekli beklebtileirmi söyleyip dırdırcı aceleci konumuna düşmek istemiyorum . Bilemedim napsam
Sosyal medya için erken miymiş
Akşamları yarım saat konuşuyor, seni ve eski ilişkinle alakalı herkese sorular sorabiliyor ama medyadan eklemek için erken.
İyiymiş..
Bence sosyal medyada bir işler çeviriyor

İçim atmadı bu adama. Bi gıcık oldum nedense. Canım sende ayrılalı 2 ay olmuş. Bir süre hiç bulaşma ilişki olaylarına bence. Adama da yol ver, güven verici değil

Yani adamda yakın zamanda bi konuşma yapıp ben bi iliskiden şunları beklerim diyip çekilmek mi yoksa bekleyip bakalım zaman ne gösterecek mi
Yapacağınız şey bence kendinizi pek fazla kaptırmamak belli ki bir denge sorunu da var arkadaşın.
Ayrıca dengesiz insanlarla uğraşmak gerçekten zordur.
Ben olsam beklentilerimi söylerim uyuşmuyorsa uyuşmuyordur.

demeliyim

Is arkadasima niyetimiz zaten belli ben onu sıkmamak icin böyle yapiyorum zaten olursa evlilik olcak yavaş yavaş ilerleyelim istiyorum demis
Bana bu iş olmaz gibi geliyor elektriğiniz tutmamış sizin benzer durumu ben de yaşadım sürmedi bence o çocuğun ya aklında başka biri var ya da sizi ilerisini düşünebileceği biri olarak görmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…