Gorucu isleri boyle mi olur yavastan almak ne sacma biseydir ?

‘’aynı bir embesil gibi dünyanın en akmayan sohbetini yapar ‘’
Bu cümleyi kurduğun biri için ne kadar çok kafa yoruyorsun.Bende eşimle görücü usulü tanıştım hiç böle şeyler yaşayıp bu tarz düşünceler içine girmedim.

Eee embesil çünkü bence sosyal medya için erken de nedir ilk kez duydum

Dış görünüş olarak senden hoşanmış ,tanışınca eleltirik alamamış, e geri adım da atamaz sonuçta seni sorup soruşturmuş.
Şu an sana ayak yapıo , senin olmaz bu iş demeni yani.

Öncelikle sende tam olarak kendini açmamışsın. Her detaya dikkat ediyorsun akışına bırakmıyorsun. Karşı tarafta unutup unutmadığından emin değil gibi. İlla körkütük aşık olacak değilsiniz. Akışına bırakın sizede uymuyorsa anlaşamıyorsanız devam görüşmezsiniz.

Reactions: H M
Mis gibi yedek olmuşsunuz, sosyal medya için erken ne demek yahu, herkesin hesabında onlarca kişi var, üstelik iş arkadaşlığınız da varmış , böyle bir durumda siz çekinmezken onun çekinmesinin tek bir nedeni olabilir hesap verdiği biri var. Flört erkeğin en ilgili olduğu zamandır. Şimdi size bu muameleyi çeken adam ilerde bir ihtimal nikah kıysa ne olur. Yani illa evli olmak için şu muameleye katlanır mı bir insan. Ayrıca daha flört bile etmediği kıza ağzında sürekli ciddi ilişki istiyorum, evlenmek istiyorum muhabbeti çeviren adamı da ben çok kale almazdım. Bence açık açık derdinizi anlatın ve net bir şekilde bitirin bence.

Uzatma bence gerçekten içinden gelse şimdiye kadar bi ilişkiye başlanırdı

Adamın tanışmaktan anladığı eski sevgilinin, annenizin babanızın şeceresi ise, bırakın zaten bu sığ adamı.
Sosyal medyada eklemek nasıl erken olabilir? Özel hayatlarınızı paylaşmak da tanışmanın bir biçimidir. Adam özel hayatından uzak tutuyor sizi, görmenizi istemediği şeyler olabilir. İleride birlikte olmazsak diye düşünüp eklemiyorsa, birbirinizi silersiniz yani, büyük iş mi?
Bana fazlasıyla duygu kıtı bir odun gibi geldi bu vatandaş, bilemedim.

Bence sizin eskiyi tam olarak atip atmamanizdan dolayi tedirgin.Yeni bi ilişkiden cikmissiniz sonucta.. akisina birakiyor şuan henüz. Gözleriyle senin başka biriyle olan ilişkine şahit olmuş nihayetinde. Nerden bilsin hemen unuttunmu unutmadinmi.
Garantiye almak istiyor kendini uzmemek icin ya da kararsiz geldi bana.
Sosyal medyaya gelince ben esimle henüz nişanlanmamiş tanisma evresindeyken hesabima eklemedim bende erken olduğunu düsünüyordum neden hemen herseyime dahil edeyimki kararini vermediğim birsey icin.
Hemen konuşmanin herşeyin samimiyete dökulmesi bana da yersiz geliyor
Aģir hareket ediyor sebebleri olabilir.

Anladığım kadarıyla zıt karakterlersiniz. Kültür ve görüş ayrılıklarınız var gibi duruyor. Ama şimdilik her şeye tamam diyeyim sonrasında (nişan ya da evlilik süreci) değişir demeyin. Evlenmek için evlenmemeli diye düşünüyorum ben. Çünkü bir arkadaşım “ben bu yaz evlenecegım” diyerek kafaya koydu sonunda az çok biriyle anlaşıp evlendi, üç ay oldu evleneli ayrılmaya çalışıyor...

Görüştüğünüz beyin görüştüğü başka hanımlar da var bence. Sizi sosyal medya'da o sebepten ötürü eklemiyor. Sizin yerinizde olsam iletişimimi kopartırdım. Ne gerek var böyle bir şeye.

Siz de açık açık bu düşüncelerinizi onunla da paylaşın madem bütün hayatınızı biliyor size mesaj da atan ilk o en doğal hakkınız sormak

Eski sevgilinizden ayrılalı çok kısa bir zaman olmuş hemen yeni bir ilişkiye başlamak eskiyi unutmaya çalışmak gibi oluyor. Bence yol verin olmaz sizden, olsa da kısa süre sonra patlar bilginize.

Sarmamış seni

Belki Kişiliği böyledir

Dünyanın en akmayan sohbeti demene istemsizce güldüm :))

İnş istediğin gibi biri çıkar karşına.

Ben şuan 26 yaşındayım.18 yaşımdan beri deli gibi koca arayanların kafasını anlayamadım,anlayamıyorum.Ara canım ara.Elbet bulursun.Bulduğun inşallah koca vasfından başka şeylere de yarar.Senin mantıklı bir karar vereceğini düşünmüyorum,çünkü.

Yedekte tutuyor muhtemelen başka biri olabilir onu netleştirmek istiyor olabilir kesinlikle sizden etkilenmemiş sevse aşık olsa kapınızda yatar sal gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…