Görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görümcemin eşi bana karışamaz izin vermem keza bende gelinlerimize karışmam herkesin kendi hayatı.... ama saygıda da kusur etmem sizi saygısız ve mesafesiz buldum kusura bakmayın... sosyal medyadan laf sokmalar çok ergence ve komik olmuş... hadi görümcem bişey paylaştı yaram varmış gibi hemen atlayıp üstüme alınmam sinir olsamda çaktırmam... Aile ilişkileri biraz görmezden gelmeyle ilerler her şeye alınıp her şeye cevap verirseniz işiniz çok zor. Eşimin ailesiyle ciddi konularda ben muhatap olmam eşime bırakırım benim fikrimi bilir ve benim fikrimi eşim savunur benim adım bile geçmez... Kardeş onlar kırılsalar bile toparlarlar ama ben kırılırsam kalıcı olur bu yüzden böyle bi ortam oluşturmayız, benim ailem içinde aynı şey geçerli eşim susar bizde de ben savunurum. Evlilikte orta yol böyle bulunur.

Görümcenin kocası ne her şeye karışıyor onu anlamadım dedikoducu kadınlar gibi her yerde . Bırak biraz sular durulsun barışmak zorunda değilsiniz zaten mesafe daha iyidir ama eğer eşim mutsuz olur bende esimsiz yapamam diyorsan daha sakin ılımlı olmaya çalış bakalım zaman herşeyin ilacı

Baştan aşağı berbat ve hatta iğrenç
Yaw tartışılır kavga edilir küsülür de herşeyin bir adabı vardır nasıl bu kadar düşebiliyorsunuz
Oğlum 9 yaşında yemin ederim sizin davrandığınız gibi davranmıyor
Siz heralde onların bana yaptıklarını ve başta soyledigi iğrenç ve mide bulandırıcı sözlerini onları okumamişsiniz değil mi? Başta ilk saygısızlık yapanlar onlar farkında mısınız acaba onlara ne diyorsunuz bu durumda haklı mı? Zira kocasını igrencliklerine tek kelime etmemiş beni yargilamisdiniz başlatan onlar ve iğrenç şekilde saygısızlık yapan onlar. Kadın içinde biriktirmiş kusmus hepsini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X