Görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her zaman sizin yaninizda olan kocanız, eniştenin laflarına, sizi içeri göndermesine sessiz kalmış ne hikmetse. Lafta değil böyle zamanlarda anlaşılır yanında olma kısmı.
Ayrıca sizde tutarsız davranmışsiniz. O lafları iştip adamın iş yerini ziyaret etmek nedir?
Burayı kaçırmışım bir de o kadar laftan sonra işyerine ziyaretemi gitmişler 😳

Görümcenizin eşi kim oluyorda sizinle böyle konuşma hakkını buluyor kendinde nasıl dayaniyorsun git odana falan ne kadar çirkin konuşmalar hem eşinizin hem de eşinizden önce görümcenizin susturmasi gerekirdi onu ne biçim konuşuyor diye .
O tartışmanın olduğu gece o evden eşinizin sizi alıp ayrılması gerekirdi kimse benim eşimle böyle konusamaz diyerek.
Evet siz mesaj atarak yanlış yapmışsınız o da boş durmamış ama eşinizin istersen görüşürüz demesi , sizin o gece kalkıp yola düşüp yarı yolda onlar istemiyor diye dönmeniz de kendinize saygısızlık ne münasebet canım kadın bosanmanizi dört gözle bekliyoruz demiş siz gönül almaya gidiyorsunuz . Birde ilerleyen zamanda gorusebilirmissiniz asla bu saygısızlığı kendinize yapmayın .

Görümcenizin eşi kim oluyorda sizinle böyle konuşma hakkını buluyor kendinde nasıl dayaniyorsun git odana falan ne kadar çirkin konuşmalar hem eşinizin hem de eşinizden önce görümcenizin susturmasi gerekirdi onu ne biçim konuşuyor diye .
O tartışmanın olduğu gece o evden eşinizin sizi alıp ayrılması gerekirdi kimse benim eşimle böyle konusamaz diyerek.
Evet siz mesaj atarak yanlış yapmışsınız o da boş durmamış ama eşinizin istersen görüşürüz demesi , sizin o gece kalkıp yola düşüp yarı yolda onlar istemiyor diye dönmeniz de kendinize saygısızlık ne münasebet canım kadın bosanmanizi dört gözle bekliyoruz demiş siz gönül almaya gidiyorsunuz . Birde ilerleyen zamanda gorusebilirmissiniz asla bu saygısızlığı kendinize

Kendime kızgınım ama eşim çok üzdü beni neden böyle yapıyorsun o benim ablam ona çok değer veriyorum dedi onu üzmek istemedim. Yaptığım fevri hareketten pişman oldum küslugü hiç sevmiyorum ama yapılanları hazmedemiyirum. Eşim diyor o benim ablam benim ailem görüşmek zorundayız diyor adam beni kabul etmiyor gerçekten ne hallere düştüm çok şaşkınım sindiremedigim için yaziyorum

Kendime kızgınım ama eşim çok üzdü beni neden böyle yapıyorsun o benim ablam ona çok değer veriyorum dedi onu üzmek istemedim. Yaptığım fevri hareketten pişman oldum küslugü hiç sevmiyorum ama yapılanları hazmedemiyirum. Eşim diyor o benim ablam benim ailem görüşmek zorundayız diyor adam beni kabul etmiyor gerçekten ne hallere düştüm çok şaşkınım sindiremedigim için yaziyorum
Hiç görüşmek zorunda değilsiniz . Kendi gorussun o kadar saygısızlığı kendi kabul ediyor diye siz kabul etmek zorunda değilsiniz.

E tamam o görüşsün, siz niye görüşmek zorundasınız?

Burada suçlu senin eşin, konu başlığını yanlış isimlendirmişsin. Hatta sen de suçlusun elin adamı sana o lafları etmeye nasıl cesaret edebilir?
Benim o gece savaşımı bir Allah bilir bir ben. Hepsi üstüme geliyor gideceğim diyorum ne diyorsun ne bu çocuk oyuncağı mi vs üstüme geliyor abladi yanında ya eşim de bak yeter uzatma lütfen diye resmen psikolojik baskı hissettim. Şu surecren sonra görüşme taraftarı değilim eşim o benim ailem ablam annem gibi ağır msji sen atmışsın o anasayfa paylaşmış sana değilmiş diyor. Resmen beni delirttiler

Halen benim hatamı görüyor o anasayfa paylaşmış sen direk ağır msj yazmışsın bu doğru mu diyor yaptığın çok yanlış diyor. Haklısınız.
Ya he he geçsin bunları onun eşi o kadar laf sayarken nerdeymis adalet timsali eşiniz. Besbelli size yazmış onları . Bana çok gereksiz geliyor sosyal medyadan karşılıklı laf sokmalı paylaşımlar ama o da size paylaşmış belli yani yoksa ne alakası var der geçerdi.
Ablasına tek bir laf etmedimi ? Herşey tek taraflımi yani sadece sizmi hatalisiniz

Benim o gece savaşımı bir Allah bilir bir ben. Hepsi üstüme geliyor gideceğim diyorum ne diyorsun ne bu çocuk oyuncağı mi vs üstüme geliyor abladi yanında ya eşim de bak yeter uzatma lütfen diye resmen psikolojik baskı hissettim. Şu surecren sonra görüşme taraftarı değilim eşim o benim ailem ablam annem gibi ağır msji sen atmışsın o anasayfa paylaşmış sana değilmiş diyor. Resmen beni delirttiler
Valla elin insanları için delirmeye hiç değmez salla gitsin.

Ben odadan çıkmadım tüm gece bir eşim bir ablası geldi gitti ne var bunda çok vs gönlümü almaya çalışıyorlarr ama üstüme de geliyorlar eşim yeter artık uzatmaa diyor gerçekten eşime çok kızgınım
Eşinizin baskısıyla tutarsız davranmak zorunda kalmışsınız.
Onlar aile ise siz nesiniz? Densiz, kendisine sizin soy ismiinizle seslenip dalga geçen enişte aile de siz necisiniz?

Enişte kısmında haksızlığa uğrayıp sonra bir şey yok gibi davranıp görumcenin ortaya olan mesajına tabiri caizse atlamanız yanlış olmuş. Ama o da fazlasıyla cevabını vermiş zaten. Hiçbir şey olmamış gibi görüşemezsiniz artık, en azından bir süre. Esinizinde bunu kabul etmesi gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X