Görümcem Ailece bizi davet etmeli mi evine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

duyguycn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
5
0
24
1.5 ay sonra düğünüm olucak görümcem sürekli beni davet eti evine sonra bir zaman gidemeyince bana ters tepki verdi bende artık gitmek istemedim sonra annem sürekli seni davet edemezler aile isek beni de davet etmeleri gerek evlerine annesini beni vs bunu dile getirdim anlamalar başlarında büyük yoksa nasıl davet etsin diye bir yorum aldım nişanlım dan bende artık gitmemeye karar verdim sizce haklı mıyız

Çağırılmışsınız gitmemişsiniz zaten bir ayıp etmişsiniz. Evlilik sürecinde bu tarz konularda biraz daha hassas olmanız gerekir. Yeni bir tanışma süreci. Zaten herkes gergin. Sorun çıkaracak yer ararlar. Geçmiş olsun karşı tarafa bir koz vermişsiniz.

Niye görumcenize anneniz olmadan gidemiyorsunuz?
Çağırmasa da çağırmadı olurdu.
Nişanlızin ne dediğini ise anlamadım.
Onlar bizden davet bekliyor sürekli ben sadece kendi annemi demedim onun annesi benim annem Bir günde onlar davet etseler bizi sonuçta aile olunuyor

Anneni çağırmak zorunda değiller ki. Seni çağırmışlar gitmemişsin haklı olduğun bir durum yok.
Bakın şimdi ben sürekli gidiyorum onlara hep gittim de ama nişan arası düğün arası gidemedim ve çokta kırgın dim her gittiğim de benden sonra stori atıp paylaşım yapıyorlardı ben görmezden geliyor dum sürekli bizden davet bekliyorlar onlarında davet etmesi gerekir bizim yörede evli olan kardeş kızın anne ablası varsa ablası kahvaltıya yemeğe davet ediler

Çağırılmışsınız gitmemişsiniz zaten bir ayıp etmişsiniz. Evlilik sürecinde bu tarz konularda biraz daha hassas olmanız gerekir. Yeni bir tanışma süreci. Zaten herkes gergin. Sorun çıkaracak yer ararlar. Geçmiş olsun karşı tarafa bir koz vermişsiniz.
Onların yaptığı ayıplar peki ben geliyorum o kadar kaç defa geldim gittim son zamanlarda gidemedim nişan bohça düğün telaşı var şimdide gidemedim ne yapabilirim bana tavır almak zorunda mı

Onların yaptığı ayıplar peki ben geliyorum o kadar kaç defa geldim gittim son zamanlarda gidemedim nişan bohça düğün telaşı var şimdide gidemedim ne yapabilirim bana tavır almak zorunda mı

Onlar ayıp yaptı mı bilemem. Siz de karşılık veriyorsanız iyi yapmışsınız. Tavır almak zorunda değil. Ama genelde almak isterler. 🤦🏻‍♀️

Bakın şimdi ben sürekli gidiyorum onlara hep gittim de ama nişan arası düğün arası gidemedim ve çokta kırgın dim her gittiğim de benden sonra stori atıp paylaşım yapıyorlardı ben görmezden geliyor dum sürekli bizden davet bekliyorlar onlarında davet etmesi gerekir bizim yörede evli olan kardeş kızın anne ablası varsa ablası kahvaltıya yemeğe davet ediler
O zaman görüşme dediğim gibi anneni çağırmak zorunda değiller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X