Görümcem resmen beni sevmiyor inanılır gibi değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah senin konun fakat ben çok geç kaldım 53 sayfa boyunca söylenen söylenmiştir zaten
Yalnız bir şeyi merak ediyorum konuda çok ayrıntı var mesela görümcenin arkadaşı veya komşu kadının kızı tarafından ifşa olmaktan korkmuyor musun. Bir tanıdığın veya uzaktan seni tanıyan biri şuan sinsi her yazdığını okuyor olabilir. Bir beni mi korkutuyor bu durum :/

Ah senin konun fakat ben çok geç kaldım 53 sayfa boyunca söylenen söylenmiştir zaten
Yalnız bir şeyi merak ediyorum konuda çok ayrıntı var mesela görümcenin arkadaşı veya komşu kadının kızı tarafından ifşa olmaktan korkmuyor musun. Bir tanıdığın veya uzaktan seni tanıyan biri şuan sinsi her yazdığını okuyor olabilir. Bir beni mi korkutuyor bu durum :/

Aslında aklıma geldi ama kendimi de tutamadım. Mune Mune ablam konumu kapatabilir misin rica etsem hafif bir toto korkusu hasıl oldu :))

Gorumce geri donus yapmis simdi gordum. Bekledigim gibi tam da tarzinda... Baska birsey beklenmezdi zaten. Vicdana oynayamayinca bu sefer benim aoartmanimda oturuyorsan evimi de temizleyeceksine getirmis. Seviyesi yerlerde. Zeka yasina bir sey demiyorum bile. Bakti burakardan da yediremiyor gorusmeyelime getirmis. Sanki cok lazimdi. Su gorumceyi acilen evermek lazim😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X