Görümcemin davranışları

Evet birçok kez uyardım yapmaması hususunda ama sanki ben onu ikaz etmiyormusum gibi devam etti söylemlerine...

Elti ve görümcenin aynı aşağılık kompleksine bak sen. size bir şey diyemiyorlar çocuğunuza lakap takmışlar. Aslında çocuğuna kuçu kuçu derken burada sana ve kocana köpek diyorlar. eminim ailede buna gülen çoktur. Kendi aralarında sürekli böyle anıldığınıza eminim. ondan ağzından düşürmüyorlar. bence sizde bir problem yok. tepkiniz doğru . barışmayın. silin.

Son düzenleme:
Yıllar sonra benim evladım la bir gün karşılaşırsa kızım da ona aynı şekilde hala demeyip onun kullandığı gibi kuçu kuçu derse hoşuna gider umarım..
Siz tavrinizda esinizle ne güzel birlik olup ona göre davranmışsınız.O usluba hakaret davası acıyor insanlar.O cocuk kucu kucu tabirini normal görüp büyüyecekti.Dogru olanı yapmıssınız.

Eşini öp başına koy valla en azından arkanda benim görümcem böyle yapsa ezik kocam ağzını açmaz gene ben kötü olurum onlarla hiç abartmiyorsunuz en iyisini yapmışsınız bravo

kuçu kuçu ne ya ne ayıp edepsiz. sizde onu gördüğünüzde uhahah yapın ellerinizi kulağınıza çırpın bu ne derse maymuna maymun selamlaması yapıyoruz dersiniz
keşke böyle stres atacağım biri olsa çevremde uğraşsam biraz aksiyon olur bana da :)
şaka bir yana bence görüşmeyin insan yerine koyup bozulmayın kendi kendine oynasın dursun tiye alındığı için böyle yapıyor.

Beyinsize bak el kadar sabiye gel kuçu kuçu mu diyor ? Onun suratının ortasına bi tane yapıştırırım görür kuçu kuçuyu. Asla göstermeyin çocuğu ona. Eşini de tebrik ettim

Ne seviyesiz ayol cahille hiç muhattap olmayın en iyisi.

Aynen öyle halayım, annemi babamı abimi de sürekli uyarıyorum . Emanet onlar kimse o şekilde davranamaz

eşinizin işine karışmayın. gazlamayın da sakın. kimse çocuğuna hakaretvari söylemde bulunsun istemez. eşiniz baba olmanın gereğini yerine getirmiş. önceliği çocuğu artık.

Bunu hiç düşünmemiştim
Eşini öp başına koy valla en azından arkanda benim görümcem böyle yapsa ezik kocam ağzını açmaz gene ben kötü olurum onlarla hiç abartmiyorsunuz en iyisini yapmışsınız bravo
Allah razı olsun eşim her zaman yanımdadir ailesine karşı

eşinizin işine karışmayın. gazlamayın da sakın. kimse çocuğuna hakaretvari söylemde bulunsun istemez. eşiniz baba olmanın gereğini yerine getirmiş. önceliği çocuğu artık.
Hiçbir zaman eşimi ailesine karşı doldurulusa getirmedim kötü olarak doldurmadim hatta kötü oldukları zaman bile olsun dedjm onlar senin ailendir hep iyiliğine konuştum ama bundan sonra bende iyilik meleği olmaktan vazgeçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…