görümcemin eşini aldatanları normal görmesi biraz sinirimi bozuyor.

1. Beni beğenmediğini açık açık yüzüme söyleyen adamla işim olmaz.
2. Eşinizin ve ailesinin değer yargıları, ahlak ve namus anlayışları bana biraz ters geldi. Eşini aldatan bir ş.r.fs.z ve metresiyle aynı masada kolay kolay herkes oturamaz.
Aslında KV ve KP'im hiç öyle değiller yani ahlak ve namus konusunda. Görümcem böyle bir değişik.

Okurken yoruldum yaaaa, ne zor işmiş ton seçmek. Ben kutunun üstündeki rengi beğenip alırdım. 18 yıl kızıl - patlıcan moru gezdim. Sadece kırmızıya yakın bir ton çok kötü durdu. Kendim açık tenliyim ama beyaz da değilim. Doğal Saçım küllü kumral, şimdi bana sarının hangi tonu gider mesela, benim nevrim döndü de anlatıver, kuaförlerden iyi biliyorsun bence bu işi

Hahaha çok tatlısın 😂 patlıcan moru soguk bir ton zaten tabi ki yakışır. Doğal sac rengin küllü ise göklerden gelen bir emir var 😂😂 sıcak tonlardan uzak dur sen soguk alt tonlu birisin 😂 büyük ihtimal damarların yoğunlukta mavi dimi ve fazla kırmızı damarlar da belli oluyor.
Bu arada hata kutu üstünde ki hiçbir renk asla tutmaz aynı aklında bulunsun mesela 7.1 boya numarası diyor değil mi işte mesela tüm mesele orda. 7.1 kumral rengin de 7 ana renk 1 ise yansıma rengi derecesi. Küllülük veya kızılllık oranı... ne kadar düşükse kızıllık yoktur küllülük vardır.Yüksekse kızıllık fazladır. Numaralara bakmak daha garanti.
Bunlar çok önemli detaylar.
Sarının şu tonları gider sana çiğ sarılara gitme sakın kum bejlerine giden tonlar harika olur🫠

Eklentiler

• IMG_20230904_212750.jpg
    IMG_20230904_212750.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230904_212613.jpg
    IMG_20230904_212613.jpg
    196,1 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230904_212551.jpg
    IMG_20230904_212551.jpg
    237,3 KB · Görüntüleme: 46
  • images (96).jpeg
    images (96).jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 32
Görümcemle arkadaş gibiyiz ve kendisini çok severim. Ama aldatma olaylarını normal görmesi beni rahatsız ediyor. Kendisi kocası ile boşanmadan önce aldattı ailede kimse bunu bilmiyor. Ben onaylamadığım için konunun dışında kaldım ve bu konuda hiç konuşmadım, zaten boşandı.
Kendisi iş sahibi bazen müşterilerinden söz ediyor ve "karısını getirdi, işini yaptım sonra metresini getirdi metresinin de işini yaptım" falan tarzı konuşuyor böyle çok normalmiş gibi. Geçenlerde bir arkadaşı var samimi olduğu o arkadaşı, arkadaşının kızı, arkadaşının sevgilisi görümcem, eşim ve ben yemeğe çıktık. Biz çifti tanımıyorduk orada tanıştık. Bir kaç senedir çıkıyorlarmış ve kadın adamın ablası ile tanışacakmış ertesi gün "ay heyecanlıyım görücüye çıkacağım" falan diye muhabbet ediyorlardı. Sonra biz konuşuyorduk kendi aramızda kadının sevgilisi C diyelim hep nakit kullanıyormuş hiç kredi kartı kullanmıyormuş. eşim de sordu "niye hiç kredi kartı kullanmıyor?" diye görümcem de "eşi kredi kartı ekstralarında yaptığı harcamaları görmesin diye" dedi Ben "c evli mi?" dedim Görümcem "evli tabi" dedi. Ben şok oldum sustum ama yüzümden hiç onaylamadığım anlaşılmıştır yani.
Bu durumları bu kadar normalleştirmesi beni rahatsız ediyor. Bu arada eşim beni fiziksel olarak pek beğenmez. Sarışın ve açık tenli kadınları beğeniyor; bense buğday tenli ve siyah saçlıyım. Eşim evliliğimizin en başlarında bana saçımı sarıya boyatmam konusunda çok ısrar etmişti ben de bir erkek için asla yapmam dediğim şeyi yaptım boyattım. O da şöyle oldu, eşim emrivaki yapıp kayınvalidem ve beni kuaföre götürdü ve orada ısrar etti ben de kayınvalidemin yanında kavga etmemek için boyattım. Kuaför uyarmıştı ama eşim yine de istedi ve saçlarım yandı. Upuzun siyah saçlarım vardı ve üzüldüm. Görümceminse bu duruma yorumu şu şekilde idi "bak seni sarışın bir kadınla aldatmak yerine sana saçlarını sarıya boyat diyor bu ne kadar güzel bir şey, kıymetini bil sen de boyat işte ne var gönlü olsun" ... konuyu niye açtım bilmiyorum ama içimi rahatsız ediyordu içimde tutmayım yazayım dedim.
Gülel bir atasözümüz var ; o..spunun 40 köyneği vardır, birisini de sana giydirir diye. Yani diyeceğim o ki uzak durun böyle ahlak yoksunu kişilerden.

ruh hastası bence
evli adamla beraber olan bi arkadaşım vardı
adam beş kuruş harcamazdı elini cebine atmazdı
neymiş efenim karısı hesabını sorarmış paranın
harcarsa açıklamasını nasıl yaparmış bilmem ne
böyle diye diye adam bizim kızı yedi de yedi
yemeler içmeler her şeyin hesabı bizim kızdan
buluşmaları bile abuk sabuk saatlerde olur herifin karısı anlamasın diye
sonunda noldu, ortaya çıktı arkadaşım ele güne inanılmaz rezil oldu
karısı hala uğraşıyor arkadaşımla ki ilişki biteli 1 sene olacak nerdeyse

Yorumumu guncelliyorum, kadın erkeklerin aldatmasın haklı görüyormuş üstüne de aldatılan kadınları suçluyormuş, tam D.ck head.
Bi de az yüz bulsa abisinin koynuna da verecek bi tanesini, yalnız yemiyim bu b.ku diye. Ölüm ayrılığı yapılacak biri.

Müşterisinin ahlakı ne ilgilendirir görümceni ki yani bana normal geldi o durum.kendisi aldatmışsa zaten düzgün bir insan değildir ama o onun özel hayatı görüşü sizle olan ilişkisini ne alakadar eder.hani arkadaş olsa görüşmezsinizde aileden biri sonuçta en fazla çok samimi olmazsınız rahatsızsanız.eşinizin durumu daha rahatsız edici adam sizi beğenmiyorsa neden evlenmiş?siz bu durumu biliyormuşsunuz o zaman siz neden kabul edip evlendiniz yani?anlam veremedim.

Bence yine bu tarz bir lafına şahit olduğunuzda açın konuyu sen nasıl böyle düşünebiliyorsun bana çok ters bu düşünce falan filan açın konuyu güzel güzel münakaşa edin. En azindan iciniz rahatlar ☺️

Hahaha çok tatlısın 😂 patlıcan moru soguk bir ton zaten tabi ki yakışır. Doğal sac rengin küllü ise göklerden gelen bir emir var 😂😂 sıcak tonlardan uzak dur sen soguk alt tonlu birisin 😂 büyük ihtimal damarların yoğunlukta mavi dimi ve fazla kırmızı damarlar da belli oluyor.
Bu arada hata kutu üstünde ki hiçbir renk asla tutmaz aynı aklında bulunsun mesela 7.1 boya numarası diyor değil mi işte mesela tüm mesele orda. 7.1 kumral rengin de 7 ana renk 1 ise yansıma rengi derecesi. Küllülük veya kızılllık oranı... ne kadar düşükse kızıllık yoktur küllülük vardır.Yüksekse kızıllık fazladır. Numaralara bakmak daha garanti.
Bunlar çok önemli detaylar.
Sarının şu tonları gider sana çiğ sarılara gitme sakın kum bejlerine giden tonlar harika olur🫠
Şahanesin sen ya, evet damarlarım mavi, bu kadar ayrıntıyı nereden biliyorsun. Eğitimini almış gibisin ekran fotoğrafı alıp saklayacağım çok sağ ol😘

Görümcemle arkadaş gibiyiz ve kendisini çok severim. Ama aldatma olaylarını normal görmesi beni rahatsız ediyor. Kendisi kocası ile boşanmadan önce aldattı ailede kimse bunu bilmiyor. Ben onaylamadığım için konunun dışında kaldım ve bu konuda hiç konuşmadım, zaten boşandı.
Kendisi iş sahibi bazen müşterilerinden söz ediyor ve "karısını getirdi, işini yaptım sonra metresini getirdi metresinin de işini yaptım" falan tarzı konuşuyor böyle çok normalmiş gibi. Geçenlerde bir arkadaşı var samimi olduğu o arkadaşı, arkadaşının kızı, arkadaşının sevgilisi görümcem, eşim ve ben yemeğe çıktık. Biz çifti tanımıyorduk orada tanıştık. Bir kaç senedir çıkıyorlarmış ve kadın adamın ablası ile tanışacakmış ertesi gün "ay heyecanlıyım görücüye çıkacağım" falan diye muhabbet ediyorlardı. Sonra biz konuşuyorduk kendi aramızda kadının sevgilisi C diyelim hep nakit kullanıyormuş hiç kredi kartı kullanmıyormuş. eşim de sordu "niye hiç kredi kartı kullanmıyor?" diye görümcem de "eşi kredi kartı ekstralarında yaptığı harcamaları görmesin diye" dedi Ben "c evli mi?" dedim Görümcem "evli tabi" dedi. Ben şok oldum sustum ama yüzümden hiç onaylamadığım anlaşılmıştır yani.
Bu durumları bu kadar normalleştirmesi beni rahatsız ediyor. Bu arada eşim beni fiziksel olarak pek beğenmez. Sarışın ve açık tenli kadınları beğeniyor; bense buğday tenli ve siyah saçlıyım. Eşim evliliğimizin en başlarında bana saçımı sarıya boyatmam konusunda çok ısrar etmişti ben de bir erkek için asla yapmam dediğim şeyi yaptım boyattım. O da şöyle oldu, eşim emrivaki yapıp kayınvalidem ve beni kuaföre götürdü ve orada ısrar etti ben de kayınvalidemin yanında kavga etmemek için boyattım. Kuaför uyarmıştı ama eşim yine de istedi ve saçlarım yandı. Upuzun siyah saçlarım vardı ve üzüldüm. Görümceminse bu duruma yorumu şu şekilde idi "bak seni sarışın bir kadınla aldatmak yerine sana saçlarını sarıya boyat diyor bu ne kadar güzel bir şey, kıymetini bil sen de boyat işte ne var gönlü olsun" ... konuyu niye açtım bilmiyorum ama içimi rahatsız ediyordu içimde tutmayım yazayım dedim.
Siz bu duruma sasiriyosunuz ama o kadar cok ki boyle olaylar. Benim 2 tane amcam yillarca aldattilar karilarini sonra o kadinlarla evlendiler cocuklari vs var. Ilk yengelerim duruyo. Her iki eve de gidiyolar kaliyolar sacma sapan. Insanlar artk cok rahat yasiyo boyle hayatlari

Kimin eli kimin cebinde anlamadım 🤔🤔 brezilya dizisi gibi 😂😂

Görümceden çok kocaya takılı kalsanız görümce kapı ardında kalan biri eşiniz aile içinde zorla kuaföre götürmek nedir

Siz bu duruma sasiriyosunuz ama o kadar cok ki boyle olaylar. Benim 2 tane amcam yillarca aldattilar karilarini sonra o kadinlarla evlendiler cocuklari vs var. Ilk yengelerim duruyo. Her iki eve de gidiyolar kaliyolar sacma sapan. Insanlar artk cok rahat yasiyo boyle hayatlari
Resmi nikah aldattıkları kadınlarda mı ee yengeler eşleri kabul ediyorlar mı nasıl yani

Şahanesin sen ya, evet damarlarım mavi, bu kadar ayrıntıyı nereden biliyorsun. Eğitimini almış gibisin ekran fotoğrafı alıp saklayacağım çok sağ ol😘

Soğuk alt tonlu insanlar hemen kızarır ve damarları hep mavidir. Rica ederim tatlış 🫶 yok eğitim değil kız deneyimlerim, araştırmalarım ve gözlem yıllarca saçımı boyadım hala da öyle 🫴 😂😂😂🙄

Müşterisinin ahlakı ne ilgilendirir görümceni ki yani bana normal geldi o durum.kendisi aldatmışsa zaten düzgün bir insan değildir ama o onun özel hayatı görüşü sizle olan ilişkisini ne alakadar eder.hani arkadaş olsa görüşmezsinizde aileden biri sonuçta en fazla çok samimi olmazsınız rahatsızsanız.eşinizin durumu daha rahatsız edici adam sizi beğenmiyorsa neden evlenmiş?siz bu durumu biliyormuşsunuz o zaman siz neden kabul edip evlendiniz yani?anlam veremedim.
Aramızda çok iyi bir ten uyumu var ilginçtir. Yani başta pek önemsemedim. Ben de kadınlarda sarı saçı beğeniyorum, açık tenli mavi gözlü sarışın kadınları güzel buluyorum, ama bana gitmez sarı saç, hem gitmez hem de saç tipim boya kaldıran bir saç değil. Sarı boyat demesine bozuldum /kızdım. Çünkü ben eskiden kendimi güzel bulan bir kadındım. Erkekler falan ilgi gösterince "e güzelim de ondan" derdim kendi kendime. Eşim de enteresandır epey peşimden koştu başlarda, beğeniyor sandım, sonra bu sarışın marışın diyor ufak ufak bozulmaya başladım. zira evlendim eşim de beni beğensin istiyor insan, boyat deyince bozuldum tabi ki. Yine de saçlarımı asla sarıya boyatmazdım da emrivaki oldu kuaför de diplere küllü kumral ortalardan itibaren ombre yaptı, yanacağını bildiği için ömbre yapmış öyle dedi sonradan. Saçlarım yanınca da eşimin başının etini yedim pişman oldu. Neyse sarılardan vazgeçince biraz da saçım toparlanınca kendim uzun zamandır istediğim bir şey yaptım saçlarıma kırmızı balyaj attırdım. Çok güzel durdu ama yine saçlarım yandı. İlki eşimin hevesinden, ikincisi kendi hevesimden. Yok saçım boya kaldırmıyor, bana koyu tonlar, en fazla küllü kahveden başkası zor, onda bile yıpranıyor biraz. Hani tamam eşim beğensin istiyor insan ama benim kendimi beğenmem daha önemli.

Son düzenleme:
Resmi nikah aldattıkları kadınlarda mı ee yengeler eşleri kabul ediyorlar mı nasıl yani
Evet resmi nikahlar ilk eslerinde. Kabul etmiyo gibiler ama nikahi vermem diye de bosanmiyolar. Herkes kendi evinde hayatina sanki diger taraf yokmus gibi devam ediyo. Arada bi ozellikle kucuk yengem oteki kadinin evini buluyo binanin kapisina su dairede oturan kocamin metresi diye pankart astiriyo falan

Evet resmi nikahlar ilk eslerinde. Kabul etmiyo gibiler ama nikahi vermem diye de bosanmiyolar. Herkes kendi evinde hayatina sanki diger taraf yokmus gibi devam ediyo. Arada bi ozellikle kucuk yengem oteki kadinin evini buluyo binanin kapisina su dairede oturan kocamin metresi diye pankart astiriyo falan
Ahahahah bazı kadınlardaki bu beyhude çaba beni benden alıyor, demirden korkan trene biner mi ablacım be?

görümcenize suç bulmayın kaynananızda tuhaf ve çok pişkin. Böyle bi aile de yetişen çoçuklar farklı olamazdı yani.

X