Gorumcenin oğlunun sünnetine takı ne verdiniz?

Ben bu tarz durumlarda hatırası kalacak bir hediye alınmasını daha çok seviyorum. Altın bileklik künye olur kaliteli bir saat olur. Çocuk için bir hediye almak daha şık bence. Çocuk için yapılan bir etkinlik sonuçta anne babasının sünnetten gelen parayı çocuğuna haracyacağını hiç sanmıyorum. En azından çocuğa hatıra kalsın.

Ben bu tarz durumlarda hatırası kalacak bir hediye alınmasını daha çok seviyorum. Altın bileklik künye olur kaliteli bir saat olur. Çocuk için bir hediye almak daha şık bence. Çocuk için yapılan bir etkinlik sonuçta anne babasının sünnetten gelen parayı çocuğuna haracyacağını hiç sanmıyorum. En azından çocuğa hatıra kalsın.
👏👏 Bizde bisiklet almayı düşündük ama görümcem hayır gerek yok istemem başıma bisiklet dedi 🤷🏻‍♀️

Görümceniz sünnet düğününü de oğluşuna değil kendine yapmış belli. Üzüldüm çocuğa.
Evet biraz öyle oldu yani biz çocuk mutlu olsun istedik bisiklet yada tuttuğu takımın görselini altın künye yaptircaktik kabul etmeyince bende kızdım bizim ne takacahimiza müdahale etti resmen bende evde gram vardı onu taktım eşim zaten bişey demedi

Kız ne bişey getirmesi daha akşama yemeğe kaldılar cümbür cemaat 😂 ben cimri diyorum sen ne söylüyorsun canm 🤭 daha ben bir haftalikken bile bizi arayıp yemek varsa geliyoruz dedi eşimde utanmaza bak ya insan lahmacun yaptırıp gelir daha sen bize yemeğe geliyorsun dedi o lafa rağmen oturup yemek yediler bizde 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Terbiyesiz. Aç bıraksaydınız keşke

Bu görümcen beni gülmekten öldürücek 🤣🤣 ee annesine dediniz bana verme kızına ver orda da anlamıyor mu bu kadın hala 🤣🤣

Yemin ederim bi arkadasim var sizin gorumce o galiba🤪 sadece akrabalarina degil arkadaslarina karsi da oyle benm arkadasim. Her aksam.yemege gelmek ister ama.evine davet etmez. Parfumden sarmaya pogacadan catal kasiga hosuna ne gitse yapisir eve gotureyim diye. Cocuga lazimlik alirsin seninki daha kucuk benm.oglan cis doneminde ver ben kullanayim der yok dersin unutturursun asansorden doner geri ister vermek zorunda kalirsin falan😁

Sünnet düğünleri zaten herzaman anneye ve babaya yapılır
El kadar çocuğun da çok umrunda o sıcakta takım elbise giyip erik dalı oynamak
Ama elde edilen gelir çocuk için harcanmalı aile için değil? Sünneti daha erken yaşlarda yapılıp düğünü 8 9 yaşlarına bırakılan ve sünnet düğününde çok eğlenen arkadaşlarım da var bu arada.

Yemin ederim bi arkadasim var sizin gorumce o galiba🤪 sadece akrabalarina degil arkadaslarina karsi da oyle benm arkadasim. Her aksam.yemege gelmek ister ama.evine davet etmez. Parfumden sarmaya pogacadan catal kasiga hosuna ne gitse yapisir eve gotureyim diye. Cocuga lazimlik alirsin seninki daha kucuk benm.oglan cis doneminde ver ben kullanayim der yok dersin unutturursun asansorden doner geri ister vermek zorunda kalirsin falan😁
Neden arkadaşsınız böyle bir manyakla ? :KK49:🤣

Neden arkadaşsınız böyle bir manyakla ? :KK49:🤣
Aslinda benim arkadasim degil. Eslerimiz arkadas. Kizi atamiyorum pacamdan. Surekli gelmek istiyo turlu bahaneyle gecistiriyorum. Kapinizin onundeyiz isik yanio gelelim dedik diye ariyo otoparktan kayinvalidemler var diyorum. Disarda karsilasiyoruz oturalim diyo eve donuyoduk diyorum biz de gelelim dio mesela. Acik acik yuzune sen benim kendi sosyal hayatimda arkadasim olacak insan degilsin dedm beni yoruyosun dedm gorusmeyelim dedm. Hamileydim o zaman da. Doguma geldi hamileydin hormonlarina veriyorum dedi. Yani yapisti kurtulamiyorum

Esime kalsa öyle yapacaktı ama onlar gelmiş oldu bizimde tam yemek saatiydi bir haftalik lohusa halimle kendi pisirdigim yemeğe ortak oldu resmen gelirken insan içecek bişey alır kardeşinin evi üstelik hazıra geliyorsun da işte 🤦🏻‍♀️
Boğmalık model. Ne dense boş

X