Görümceyle görüşmek istemiyorum, tahammülüm yok!

Maalesef öyle konulardan yüz göz olduk ki bizlerde görümce falan derken bütün hepsi olmayan şeyleri kafalarından uydurup hesap sormalar eşimin o esnada tek kelime laf etmemesi maalesef çok yaraladı bizi bu durumlar ve çok yeni evliyiz sanki evliliğimizin kolunu kanadını kırdılar gibi hissediyorum sürekli aynı şeyleri düşünüp kafamda sürekli bunları düşünüyorum bazen delireceğim herhalde diyorum iş üretip gitmediğimde de eşim üzülüyor farkına varıyorum böyle bi ikilem içinde gidip geliyorum sürekli ama bende oldukça mesafeliyim merhaba nasılsınızdan öte farklı muhabbetlere hiç girmiyorum. Sohbet esnasında söyleyeceğim şeyleri bile tartıp konuşuyorum gelişi güzel söylediğim şeyi yanlış anlarlarda ortaya laf çıkartırlar diye.. burda arkadaşlar surat asıyorsunuz tabi sevmezler falan demişler haksızlığa suratsuzlığa fenalığa uğradıkları yerde 32 diş mi oturuyorlar acaba merak ettim
Ne kdr suredir evlisiniz? Bizde 1yildir evliyiz seni cok iyi anliyotum. Malesef yapicak sey gitmemek. Esin uzulurse uzulsun. Madem köpru olamiyolar ozsman uzulsunler. Oraya gidip yerden yere vurulucagniza evinizde huzurlu mis gibi oturun ve cok nadir gidin. Mrb mrb gayet yeterli. Malesef herkes birbirine bayilicak diye bisey yok. Calisan biriyseniz hazir bahaneniz ztn var.

Ne kdr suredir evlisiniz? Bizde 1yildir evliyiz seni cok iyi anliyotum. Malesef yapicak sey gitmemek. Esin uzulurse uzulsun. Madem köpru olamiyolar ozsman uzulsunler. Oraya gidip yerden yere vurulucagniza evinizde huzurlu mis gibi oturun ve cok nadir gidin. Mrb mrb gayet yeterli. Malesef herkes birbirine bayilicak diye bisey yok. Calisan biriyseniz hazir bahaneniz ztn var.
Ve benim dururumuma gelince.
Kaynimin 3 ay önce dugunu vardi görmce ozmndn beri huzursuzluk veriyor. Tatilde dedigim gibi instagrmda eltiyi övmeye doyamalar vs. Esimin dogum gununden bir gun önce kayinvalideme ugradik herkesin olucagni bilmiyodum. Ilk ben Eltiyle oturuyodum eltim slm vermeye gitti görumceye yuzu guldu ona ben gittigimdeyse surat yapti zar zor slm Verdi. Daha sonra tum aksam eltiyi yanina alip telden biseyler gösterdi ve öyle igrenc kahakalar attiki anlatamam. Mutfaga gidip mikser calistirmalar vs o bir saat bana iskence gibi geldi. Esimin Aramis konusmus neymis dugun lncesi kayinvalidemin dogum gununde ben bozmusum surat asmisim vs vs. Yahu bir Gun önce zaten görusmusum sizle ve beni ailece disladiniz dugunde esimle ney kayinvalidem karsilicakmis misafirleri vs vs. Yani onlar yuzunden kavga etmisiz ben gelmisim kösede oturmusum kvye hediye ayarlamisim bu ne bicim kin ve öfke???

Bu olaydan sonra gitmedim 2 ay boyu kvye bi kendisini evime bu sefer cagirdim okadar. Yenilerde iftara gittim malesef o görumve bozuntusu yine full gaz devam etti. Esime sarilio slm verip ben gelince geri adim atti bende sadece iyi aksamlar dedim. Annesinin evi ora hep ben mi onun ayagina gidivem slm vermek icin??? Daha sonra tum akssm ben eltim mutdakta bulasik vs yikarken gelip gelip eltime ” askimmmm benim oyyyyyyy sana kurban olurum” demeleri. Iftarda benim yanima oturmayip eltiyi alip baska masaya gecmeler. Ve son bomba salonda herkese tek tek isimleriule kahve alirmisin diyip beni özelikle atlamasi:))) ve esimin yaninda. Ramazan gunu bana annesinin evinde bir yudum kahveyi cok gören insanlarla bidaha ne görusurum ne o ortama girerim. Bu kadari cooook fazla. Allahindan bulsun o iblis. Sayesinde evliligimde huzur yok. Onun o hareketinden sonra esim bana hadi kalkiyotuz diyip eve gittik. Ve esim uzuldu tum aksam kötu oldu. O görumcenin aylardir sessize aldim ne paulasiuo ediyo bakmiyorum. Yuksek kariyer sahibi insanim böyle cahil insanlarin icinde bulundurmayi yakistitsmiyotum. Kayinvalide desen geldigimde Masallah koltuktan ayaga kalkmadi:) esimle kucuk koltukta otururuen geldi aramiza esime sarildi dusun :))))

Neden Türkçe'niz bu kadar kötü? Sinirden, konuya olan ofkeden falan demeyin, 11 Subat'ta actiginiz konunun icindeki tum yorumlarda berbat bir Türkçe'niz var, bir yerde sinirli halinizin gecmesini ve yazim dilinizin düzelmesini bekledim ama yok, 9 dk onceki mesajiniz dahi kötü.

Türk degil misiniz?

Ben de yaklaşık altı aydır yüzüne bakmıyorum, görüşmüyorum. O kadar huzurluyum ki😇 görüşmeye devam etsem sinir hastası olacaktım.

Ben de yaklaşık altı aydır yüzüne bakmıyorum, görüşmüyorum. O kadar huzurluyum ki😇 görüşmeye devam etsem sinir hastası olacaktım.
En guzeli uzulen uzulsun. Bende 4 aydir 3-4kez denk Geldim en son 2 hafta önce kvde iftar verirlen ve tekrar bi insan ne kadar seviyesiz olabilir görmus oldum :) Bundan sonra Allahin izniyle asla görmek zorunda kalmam

X