Görüşmek isteyip aslında istememek

Ben bu konularda şans vermekten yanayım. Hem görüşüp aradaki iletişime bakmış olursunuz. Daha sonrası size kalmış sonuçta. Belki şu anda o heves oluşmamıştır ama görüştükten sonra aranızda bir çekim oluşur hiiç belli olmaz. Son olarak hostes olmak için çabalayan bir gariban olarak :KK43: kabin memuru bey benim için +1 aldı asdsfdgsg

hostesi sende sevdin olur olur uçak biletleri bedava yurtdışına hop çıkıyosun :KK70: görmeden nokta atışı yapma huyumu severim TEKNİK DREKTÖRLER OYNAMAZLAR :KK70:
Yok ya sevmedim,(melek subaşı sesiyle oku) yavşak erkek sevmem ben:) daha kızla bir yemek yememis,israrlar bilmemneler... Nerede tanıştıklarıni yazmamış ama bana dmden yürüdü gibi geliyor. Öyle değilse bile hiç samimi değil. Yine otekiyle bir muhabbeti varmış. Ama o da 'gencliğimi yarın yok gibi yaşayayım sonra eli yüzü düzgün,bu taraklarda bezi olmayan birini bulayim' derdinde gibi
Bence konu sahibi ikisiyle de görüşmesin, ilk mesajinda dediği gibi haklarını daha kanının ısındığı adamlarda kullansın 😇

Yok ya sevmedim,(melek subaşı sesiyle oku) yavşak erkek sevmem ben:) daha kızla bir yemek yememis,israrlar bilmemneler... Nerede tanıştıklarıni yazmamış ama bana dmden yürüdü gibi geliyor. Öyle değilse bile hiç samimi değil. Yine otekiyle bir muhabbeti varmış. Ama o da 'gencliğimi yarın yok gibi yaşayayım sonra eli yüzü düzgün,bu taraklarda bezi olmayan birini bulayim' derdinde gibi
Bence konu sahibi ikisiyle de görüşmesin, ilk mesajinda dediği gibi haklarını daha kanının ısındığı adamlarda kullansın 😇

Hislere güvenecekmişsin bunu der bunu söylerim. Yine bir flört girişimi başarısızlıkla sonuçlandı :KK70:

Dün görüştüm iptal edemedim kabinciyi, güldüm eğlendim ama olsa olsa kanka olur bu adamdan, gram elektrik alamadım bi çekim olmadı, yedik içtik üstüme düşeni yaptım hesap ödeme vs durumlarında. Arkadaş değiliz değil mi eflatuns dedi çok güzel tuttu uyumumuz vs. yani dedim sohbet etmek güzeldi ama daha ileriye gitmeyeceğini düşünüyorum, ısrarcı davranınca biraz daha düz ve net konuştum. Yarınki görüşmemi de senin dediğin gibi üşüttüm iyi hissetmiyorum diyerek erteledim ama tamamen yok edemedim. Ama anlamıştır diye düşünüyorum :KK70: Just alone diyerek yola devam diyorum :KK70:

Kız ayıp olmasın diye buluşulur mu .
İkisinden de etkilenmemişsin belli .
Etkilensen böyle hissetmezdin.
Ben mesela adam arıyor yazıyor diyelim benden bir adım beklemeden cevap vermediğim yada iletişim başlamadığım bir adamdan etkilenmem.
Erkek kovalamsyu sever tamam da ısrarcıları da sevmem bana zaten samimi gelmez
Tanımadığı kıza yazıyor da yazıyor emin ol kaç tane kıza yapıyordur futursuzca.

Kız ayıp olmasın diye buluşulur mu .
İkisinden de etkilenmemişsin belli .
Etkilensen böyle hissetmezdin.
Ben mesela adam arıyor yazıyor diyelim benden bir adım beklemeden cevap vermediğim yada iletişim başlamadığım bir adamdan etkilenmem.
Erkek kovalamsyu sever tamam da ısrarcıları da sevmem bana zaten samimi gelmez
Tanımadığı kıza yazıyor da yazıyor emin ol kaç tane kıza yapıyordur futursuzca.

Biraz önce yazdı, cevap vermedim üç kere aramış. Bu itici ve ısrarcılığa giren şey işte, hiç hoş değil. Adama olmıcak dedik üstelik.
Yazıyordur eminim artık öyle tek kişiye yazıp bekleyen adam kalmadı ki, neler neler duyuyoruz.

Biraz önce yazdı, cevap vermedim üç kere aramış. Bu itici ve ısrarcılığa giren şey işte, hiç hoş değil. Adama olmıcak dedik üstelik.
Yazıyordur eminim artık öyle tek kişiye yazıp bekleyen adam kalmadı ki, neler neler duyuyoruz.
Ay engelle gıtsın ya.
Saygıdızlık bu.
Hırs yapmış yüz bulsmayınca.
Karekteri oturmuş bir adam değil.

Ben uzun zamandır böyleyim ama normali bu geliyor artık iş dışındaki hayatımın. Okulda çalışırken görseniz neşeli pozitif saçan biriyim kendi içimde de ama eve gelince iş değişiyor :KK70:
Ben de öyleyim valla.hayata karşı motivasyonun sıfır.sadece yapılması gereken şeyleri zorla yapabiliyorum.ne yemwkten zevk alıyorum ne gezmekten, ne cinsellikten, ne birinin ilgisinden.ilaç kullanmaya başladım iki gün biraz hayata bağlandım.3,5 gün so ra yine aynı.ilaçlar olmasa zorla yapmam gerekenleri bile yapamayacağım.bu arada karşındaki kişi yeterince iyiyse o gücü kendinde bulurmuşsun gibi geliyor.salak birileriyle sinir küpü oluyor insan.

Tabiki kızarız üstte bunu belirttim bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmak istemem bile isteye. Plan yapmış bulundum ve 180 dönecek olmak şuanda sıkıntı başlı başına. Hoş belki onlar da buluşmaya heyecandan kıpır kıpır gelmeyecek belki. Arkadaşlık için de buluşmayacağımız kesin olduğu için hoş vakit geçireyim diyerek de bencillik yapmamalıyım.
Heyecanlandığın, kıpır kıpır olacağın insan bulmak da kolaydı.size çok geliyor galiba maşallah.bu arada en son lisede heyecandan içim kıpır kıpır olmuştu.hoşlansan da bir yaştan sonra pırpır uçmuyorsun zaten.uçanın da yaşama aşkına hayranım

daha iyisini bulamaz herhangi bir insanın erkek kadın daha iyisini bulması için onun daha iyi bir insan olması gerekir ben olduğum yerde kalayım daha iyisi gelsin çok beklersiniz , bekleriz , beklerler giderek te senin kaliten düşer karşılaştığın insanların kaliteside düşer hostes iyi bence sana fazla bile ama 2 kişiye söz verecek karekterde bir insansın sonuçta
Niye konu sahibine laf attınız.bildiğiniz birşey mi var ?

Heyecanlandığın, kıpır kıpır olacağın insan bulmak da kolaydı.size çok geliyor galiba maşallah.bu arada en son lisede heyecandan içim kıpır kıpır olmuştu.hoşlansan da bir yaştan sonra pırpır uçmuyorsun zaten.uçanın da yaşama aşkına hayranım

Ben kolay olduğunu söylemedim ki zor olduğundan yakındım hatta bu heyecanı yakalamak istediğimi bulamadığımı anlattım konuda :))
Çok gelmiyor gelenle de olmuyor şekildeki gibi, tanıştığım görüştüğüm kişiler oluyor evet ama nasip işte.

Ben pırpır uçtum çok da güzel uçtum ama olmadı, bu kadar sever miyim bilmiyorum ama bu kadar sevmezsem şayet kimseyi de hayatıma almak istemem.

bende yengeç burcuyum :KK70: kolay ısınıp güvenemiyorum,nasıl geçti buluşmalar :KK70:

Biri kötü geçti diğeri geçmedi çünkü iptal ettim hevesli olmadığım için.
Gerçekten ısınmak içinin alması heyecanlanmak heveslenmek zor ya, bizim için ayrı zor bakalım gelecekte neler olacak :KK70:

X