Göz altı ameliyatı/resimli

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
236
Merhaba, göz kapağı ameliyatı için genelde hep üst yapılıyor, benim göz altlarım da çok çok kötü , hem torbaları var hem kırışık buruşuk, fakat göz altı ameliyatı olanlar çok az bu konuda deneyim yaşayanlar yazabilir mi? Hem üst hem alt yaptırsam zor bir ameliyat mı ? Tam karar verdim pandemi oldu vazgeçtim. Şimdi tekrar düşünüyorum. Genelde doktorlar göz kapağında daha çok operasyon yapıyorlar, göz altı için nerdeyse hiç yorum bulamiyorum. Düşündüğüm doktor Ersin Ülkür. Onu da botox yaptırdığım merkezden tavsiye ettiler. Bir de operasyona girmisken çok çok hafif badem göz de yaptırsam mi diyorum 🤭 sırada bekleyen Cook şey var , bu arada 40 yaşındayım ama.gozlerim 50 gibi

Bu şekilde gözlerim

Eklentiler

• Screenshot_20210101_183723.jpg
    Screenshot_20210101_183723.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 4.437
Merhaba üst ve alt göz kapaği operasyonlari ile ilgili cok arastirma yaptim.🥴 ben de üst göz kapağı düsünüyorum.Alt ve üst göz kapaği ayni anda yaptıranlar oldukca memnunlar.
Yaptırırsanız ikisini de yaptirin derim ben ve cok güzel olur eminim.Kombile calısmalar her zaman cok daha güzel sonuclar veriyor.Alt üst göz kapaği yanında tabi doktorunuz gerek görürse badem göz ile 10 yas geri atar sizi bu operasyon diyorum ben🌸

36 yasındayim.40 a kadar bekleyeyim diyordum fakat üst göz kapaklarım gercekten agırlık yapıyor gözlerime. Çarşamba gunu olacagim :)
Hayırlısı olsun eğer iyi bir doktora denk geldiyseniz memnun kalırsınız. Herkese aynı sonuç vermez ameliyatlar.

İstanbuldayim ben okuloplastik cerrahlar ve plastik cerrahlar yaptigi icin arastirmalarim sonucunda plastik cerrahtan yana kullandım sansimi ben

Görsel benim , 40 yaşındayım ama 50 gibi gösteriyor bu gözler beni

Genetik mi 40 yaşına göre yine de fazla yaşlı görünüyor. İnşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz?

Yanlış anlamayın öğrenmeye çalışıyorum sadece Yanlış bakım mi yapıldı ya da çok mu ağladınız?

Ben 3 kez kurdeşen döktüm, gözlerim balon gibi şişti. O deriyi gevsetmis. Oncesinde de yanlış bakımlar ve yanlış botox uygulamaları hepsi üst üste geldi

Merhaba, göz kapağı ameliyatı için genelde hep üst yapılıyor, benim göz altlarım da çok çok kötü , hem torbaları var hem kırışık buruşuk, fakat göz altı ameliyatı olanlar çok az bu konuda deneyim yaşayanlar yazabilir mi? Hem üst hem alt yaptırsam zor bir ameliyat mı ? Tam karar verdim pandemi oldu vazgeçtim. Şimdi tekrar düşünüyorum. Genelde doktorlar göz kapağında daha çok operasyon yapıyorlar, göz altı için nerdeyse hiç yorum bulamiyorum. Düşündüğüm doktor Ersin Ülkür. Onu da botox yaptırdığım merkezden tavsiye ettiler. Bir de operasyona girmisken çok çok hafif badem göz de yaptırsam mi diyorum 🤭 sırada bekleyen Cook şey var , bu arada 40 yaşındayım ama.gozlerim 50 gibi
Bende ersin beyi cok duydum cok iyimis gozaltinda. Benimde gozaltima operasyon dusunuyorum ve sizin ile ayni durumdayim. Gelismelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

Bende ersin beyi cok duydum cok iyimis gozaltinda. Benimde gozaltima operasyon dusunuyorum ve sizin ile ayni durumdayim. Gelismelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim
İnşallah yazarım adım adım, operasyon değil beni korkutan, ya olmazsa ya pişman olursam diye korkuyorum. Ama gecikmek de istemiyorum, ailem bile gözlerin niye bu kadar yıprandı diye soruyor,annemin gözleri benden iyi durumda 70 yaşında 😭

X