Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Alt göz kapaklarınız aşağı düştü derken ameliyat sonrası komplikasyon mu oluştu . Hangi doktora operasyon oldunuz acaba

Canım merhaba. Göz kapağın aşağı düşmesi nedir anlayamadım. Sadece göz resmini koyar mısın? Alt kapaktan deri mı alındı?

Merhaba gecmis olsun bende iki ay olacak ayni ameliyatlari gecirdim duzelmiyecek hic bir sey yok lutfen moralinizi bozmayin isterseniz ozelden konusabiliriz?

Ektropion gibi

Eklentiler

• 2A582A98-7BE9-4055-A5CD-0505EA5D4495.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 492
  • D7694A14-E4B3-42BD-B5FD-60B0DF2F4116.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 461
  • CD7650CA-4EB0-4B6A-B860-05FD7A4398E6.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 474
Canım tekrar merhaba. Alt göz kapaktan gördüğüm kadarıyla fazla deri almış. Alt göz kapağı çok risklidir. Milimetrik hatalar kapağı dışa döndürür. Eğer çok aşırı rahatsız değilsen dokundurma. Bunun tek çaresi göz kapağının üzerinden deri alıp alt göz kapağına yama yapılıyor. Ama dediğim gibi Allah korusun kısır döngüye girmenden korkarım. Evde yapacağın şey her gün alt göz kapağına masaj yap. Nemlendirici kremle biraz sert hareketlerle masaj yap. Şahsi görüşüm kötü durmuyor. Masajla bir kaç ayda düzelecek. Başka hiç bir şey yaptırma. Bu göze revizyon olmaz çünkü deri yok. Ancak yama yapılır ki gerek yok.

İlk operasyondan sonra da sürekli masaj yaptım bi iki ay ama yinede kapanmadı o yüzden moralim iyice bitti

Evet en az 15 doktora daha sordum hepsi gayet iyi iş çıkarmış dedi çünkü ilk operasyondan sonraki halimi görmüşlerdi onlar zaman diyor hepsi ama ben 20 şubattan beri hayatımı askıya aldığımdan ve gerçekten sadece yüzümdeki yorgun ifadeden dolayı yaptığım gereksiz bu operasyon yüzünden

Aynen bende katiliyorum dediklerine
Benim sansim oldu gercekten yani ben alt goz kapagini yaptirmak gibi bir niyetim yokken ameliyat masasinda dr kendi karar verip yapmis bana potluk oldu diye
Allah’tan guzel oldu
Cok korkardim alt goz kapagim kotu olur diye..

Canım alt kapak çok riskli. Azıcık milimetrik hata gözü aşağı çekiyor. Bazen yandan asıyorlar çekmesin diye ama bu defa da yandan aşağı çekiyor. Sen iyi bir cerraha denk gelmişsin. Birde gizli dikiş şart. Ben dr a 2018 de gizli dikiş istediğimi defalarca demiştim. Ama adam beceremedi ve ameliyat sırasında dikiş tutmuyor gibi saçmaladı ve klasik dikiş attı. Şimdi adamın instagramına bakıyorum gizli dikiş reklamı yapıyor gizli dikiş atmayan doktorları ti ye almış. Sanki kendisi çok becerikli. C. E plastik cerrah bağdat caddesi. Gördüğüm en beceriksiz korkak dr . Nasıl plastik cerrah olmuş anlamıyorum. Her şeyi ben yapamam der. Yüzüm onun yaptığı dolgulardan korkunç iltihap etti. Hiç bir çözüm bulamadı rezil dr. 6 ay enfeksiyon yaptı yüzüm davul gibi şişti. Keşke mahkemeye verseydim. Başka dr deva oldu. Ama çok param gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…