Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Bence izin guzel durumda iyilesirken hafif kabarma sikinti yaratmiyor dikis yeri yumusamamistir henuz kasinti, kizarma, yara yerinde yanma yoksa problem yok. Hipertropic skar sorunu yasamis birisi olarak rahatlikla soyleyebilirim
Icimi rahatlattiniz kizlar tsk ederim izin uc kismi daha duz bencede hala iyilesmedigi icin kabarik ve kirmizi duruyo dr da oyle dedi zaten ama sizin tercrubeleriniz de cok onemli benim icin

Icimi rahatlattiniz kizlar tsk ederim izin uc kismi daha duz bencede hala iyilesmedigi icin kabarik ve kirmizi duruyo dr da oyle dedi zaten ama sizin tercrubeleriniz de cok onemli benim icin
Göz kapagı yaptırmadım ama azgın hipertrofic yarayı tanırım. İnan öyle olsa coktan doktor doktor geziyor olurdun kaşıntısı yangısı kabarıklıgı acaba dedirtmeyecek belirgindir.

Canım o inecek korkma. Bir kaç ay sonra düzelecek. Scar jel sür. Masaja o jelde gerek yok. Hafifçe sür daha çabuk geçer. Sanırım gizli dikiş atılmamış.
Gizli dikiş nedir?
Her üst göz kapağı estetiğinde gizli dikiş atılmalımı yoksa doktoramı bağlı?

Kızlar boyun botoksu yaptırdım, Dr Cengizhan Ekizceli'ye yaptırdım arada kaz ayağı kırışıklıklarıma da yaptı. Konu açtım

Günaydın, göz kapağı ameliyatım ve kaz ayağı kırışıklıklarım için botoksun fotoğrafı... Özellikle gülerek kırışık yaptım
cok güzel duruyordoktorunuz kas kaldirmada yapiyor mu? giderseniz sorabilirmisiniz lütfen? bana dün bir doktor yazdi göz kapagini düzeltirken ordan girip kasida kaldiriyormus, bunu daha önce duymamistim yani böyle bir seyi yapiyormu?

Evet, yapıyor, bana gerek duymadı ama aynı anda o kesiden yapılıyor.

Banada resim atabilirmisin? Ben de düşünüyorum. 20aylik bebeğim var emiyor 4ay sonra kısmetse emzirmeyi keseceğim. Sonrasında göz çevresi için operasyon düşünüyorum. Bu arada Dr araştırıyorum. Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim. İstanbul'da yaşıyorum.

Merhaba sizi ekliyorum album olustursum bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…