Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Günaydın, bugün 5 günüm, gayet iyiyim, Dr da gelişmeleri beğeni, haftaya salı dikişler alınacak inşallah
cok gecmis olsun harika olmus. Size iki soru sorucaktim sakincasi yoksa, birincisi bu yara izleri ne kdr belirgin kaliyor goz kapaginda? Eminim cok hafif belli belirsiz olacaktir ama aklima takilan bir soru. Ikincisi de Meme diklestirme oldugunuzu soylemissiniz. Zor bir maleiyatmiydi? Cok agri sizi oluyor m?Ben goguslerime kist vs muayenesi bile yapamayacak kdr dokunamiyorum, fiziksel hassasliktan dgil de bi garip geliyor anlatamadim haha :)

Şu anda 40 gün oldu göz kapağı ameliyatı, oldukça hafiflediler, 6 ayda tam sonuç olur. Yara izi biraz kalacak ama şu anda bile belirgin değil, arada kalıyor, belli olmuyor. Meme dikleştirme zor değildi, hatta Dr bile böyle rahat geçirdiğime şaşırdı, çok istemek ile alakalı bir şey. Burada yazdım, muayenede tüm doktorlar hassasiyetinizi göz önünde bulunduruyor, sıkıntı olmaz, geçmiş olsun

Sinsirella senin dr un kim?

Bu konuda fatih atmaca'yı tavsiye edebilirim

Doktor hangi şehirde acaba

Doktorunuz kim

Zekeriya kula mi yaptırdınız yüz gerdirmeyi. Bana da bı resim atar mısıniz

Lütfen bana da yollar mısınız. Bende deli gibi araştırma içerisindeyim

Kızlar merhaba ben Şubat ayında endoskopik şakak germe yüz germe ve göz kenarlarını kaldırma operasyonu oldum ancak alt göz kapaklarım aşağı düştü ve sonra ikinci kez operasyon oldum 3 ay sonunda bu sefer yine endoskopik yapılacak sanıyordum ama ameliyat anında göz kenarlarımdan yapıldığını anladım moralim bozuldu ama yapacak bişey yoktu sonuçta gözlerimin düzelmesini istiyordum işlemden 1 hafta sonra dikişlerim alındı ve bi gözüm nerdeyse düzelmiş ama diğeri hala aşağı dönüktü onun üstüne muayenehanede bi işlem daha yapıldı ama hala düzelmiyor intiharın eşiğine geldim ne olur bana yardım edin göz kenarlarımı birleştirecek bi doktor var mı bildiğiniz Allah rızası için yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…