GÖZ KAPAGINA PLEXR

Fazla deri için yaptırdığını yazmışsın. Ciltte gerilme oldu mu ? Fiyat nedir. Ben göz kapaklarına yaptırmıştım. Hiç etkisi olmadı[/QUOTE]

Fazla deri için yaptırdığını yazmışsın. Ciltte gerilme oldu mu ? Fiyat nedir. Ben göz kapaklarına yaptırmıştım. Hiç etkisi olmadı
[/QUOTE]
Tam sonuç görülmesi için 8 hafta geçmesi gerekiyormuş, hoş şuanda fazla derim hala yerli yerinde duruyor. sadece kulağa yakın bölgede gerginlik var, oda daha iyileşemedi dokusu. Ben nasıl o parayı verdim hala aklım şaşıyor, çene ve boyun için 2500 tl verdim. Yaptıranlar burada paylaşımda bulunsunlar rica ediyorum. İsteyenler forumları okuyup ona göre karar veriyor çünkü.

Üst göz kapağıma ve alt torbalara yaptırdım.Hayatımın hatasıdır.Tam 8 ay oldu yaptıralı yanık izleri geçmedi.Üst kapak kısmında dalga dalga kaldı makyajla kapanıyor ama alt tarafa makyaj yapsanda mor mor duruyor.Bağımlılar gibi bir görüntüm oldu.Yaptırmadan önce dr.beni uyarmadı.Hassas leke tutmaya müsait ciltlere yaptırmak çok riskli.Diyeceksiniz ki leke kaldı tamamda işe yaradımı?İlk 3 ay üst göz kapağım güzelleşti sonra eski haline döndü.Alt tarafta eşit alınmadığı için, her gülümsemem de kötü bir görüntü çıkıyor.Yani komple fiyaskoo.Bu arada doktorun ismini vermeyim ama İstanbul’dan ve tv programlarına sürekli konuk olan biri.Yani ucuz olsun diye sıradan bir doktora yaptırmadım.Arkadaşlar operasyon yaptırın hiç kalkışmayın bu işleme hele ki lekeye müsait cildiniz varsa iz geçmiyor,resimde ekledim benden söylemesi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 401
Üst göz kapağıma ve alt torbalara yaptırdım.Hayatımın hatasıdır.Tam 8 ay oldu yaptıralı yanık izleri geçmedi.Üst kapak kısmında dalga dalga kaldı makyajla kapanıyor ama alt tarafa makyaj yapsanda mor mor duruyor.Bağımlılar gibi bir görüntüm oldu.Yaptırmadan önce dr.beni uyarmadı.Hassas leke tutmaya müsait ciltlere yaptırmak çok riskli.Diyeceksiniz ki leke kaldı tamamda işe yaradımı?İlk 3 ay üst göz kapağım güzelleşti sonra eski haline döndü.Alt tarafta eşit alınmadığı için, her gülümsemem de kötü bir görüntü çıkıyor.Yani komple fiyaskoo.Bu arada doktorun ismini vermeyim ama İstanbul’dan ve tv programlarına sürekli konuk olan biri.Yani ucuz olsun diye sıradan bir doktora yaptırmadım.Arkadaşlar operasyon yaptırın hiç kalkışmayın bu işleme hele ki lekeye müsait cildiniz varsa iz geçmiyor,resimde ekledim benden söylemesi
Canım bende bu işlemden memnun kalmadım. Doktorun isim ve soyadının baş hallerini yazabilirsin. Benimki de medyatik bir doktordu.

bu tarz islemleri genelde kışın yaparlar ? kışın bile sürekli kendinizi korumanız lazım güneşten. sürekli güneş kremi kullanmanız lazım 1-2 saatte bir yenilemek lazım. kaş yapıyım derken göz çıkartmayın :KK43:

Merhaba Arkadaşlar, bende plexr yaptırdım. Çok basit bir işlem gibi anlatıyorlar. Videolarını seyredince dedim ki ne kolay gideyim yaptırayım en fazla 30 dk da çıkarım. Ertesi günü gözlüğümü takar işe giderim diye düşünüyordum. İlk yaptırdığım gün normal günlük hayatıma gözlüğü takıp devam ettim. Zaten uyuşuk olduğu için o yanma hissini çok hissetmedim. Ertesi günü acı yok denecek kadar azdı. 1 gün sonra gözlerimin etrafı şişti. Gözaltım şişti. Göz çevresinde şişlikle birlikte hafif morluklar oluştu. 2-3 gün boyunca gözüm zor açıldı. Şişliklerin tamamen geçmesi 5 günü buldu. O sebeple en az 5 gün rapor alınması gerekir bence. 3. günden sonra kabuklar daha belirgin oluşmaya başladı. 4. ve 7. gün arası kabuklar inanılmaz derecede rahatsız ediciydi. Gözleriniz sürekli sulanıyor. Kaşınıyor... Şu anda 9. günümdeyim. Kocaman kabuklar var göz kapaklarımda. Bir an önce düşselerde gözlerimi rahatça açabilsem diyorum. Umarım bu çileye değer. Madem böyle eziyetli bir durum neden ameliyat olmasın? İşlem basit zannederek yaptırmıştım. Ama hiç anlatıldığı gibi değil. İnternette bir hastanenin İzlediğim videosunda ertesi gün banyo yapabilirsin yazıyor. Halbuki kesinlikle su değmeyecek. 3 gün boyunca sabah akşam bir göz pomadı sürüyorsunuz . Bununla birlikte gün içinde 3-4 defa 50 faktör korumalı bir fondoten kullanmanız gerekiyor. gün ışığından, mavi ekran ışığı, led ışıklarından dahi konumanız önemli. Zaten güneşe asla ve asla çıkmamanız gerekiyor en az 30 gün boyunca. Yoksa iz kalma olasılığı varmış. Tüm bu bilgileri dikkate alarak karar vermenizi isterim. Ben caddebostan'da bağdat caddesinde venividi göz hastanesinde 1.490tl ye yaptırdım. Gözkapağım normalde hiç görünmüyordu ama şu anda kabuklar olmasına rağmen görünüyor. sanki etkisi iyi olacak gibi ama yinede sonucu net bilemiyorum. 20 gün sonra tekrar neticeyi paylaşırım.
Sonuçtan memnun musunuz şu anda?

Merhaba leke için bunu kullan bende aynı oldu 3 ay kullan leke brakmıyo

Eklentiler

• 6F6543E7-C174-46B5-AF11-BA8342ADE8F7.jpeg
    6F6543E7-C174-46B5-AF11-BA8342ADE8F7.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 324
Bgn yaptirali 3.gunum cok acilar cektim. Korkunc bir sislik ve sizi .. o kadar kotuyum ki tarifi yok kocaman gozlerim kucucuk ve acamiyorum. Dune kadar isiga asla cikamiyordum bgn biraz iyiyim ve size yazmak istedim. Bu yontemin ise yarayip yaramayaxagini bilmiyorum sonrasinsa guncellerim. Sadece sureci aktarmak istedim sizlere .. gozlerinizin ustu tipki bir ciger gibi oluyor dokunamiyorsunuz bb surerken. Uygulamam icin Vichy onerildi.aksam temizlemeye calisiyorum ama maalesef deriye yapisik kaliyor bi kisim alan. Asla insan icine cikilabilecek durumda degilim. Goz altlatiniz burnunuz dahil sisiyor.bu kadar zor olacagini bilseydim asla yaptirmazdim. Uygulamyi yapan doktor 2. Uygulama isteyebilir dedi ve bu kadar cok sorunla karsilasacagimdan bahsetmedi. Nasil duzelicek bilmiyorum tek istedigim bu gunlerin bir an once gecmesi.yaptirmadan once uzun uzadiya dusunun lutfen. Yasim 37 asiri bir yogunluk yoktu goz kapagimda bunu da belirteyim. Tekrar bilgi verecegim. İnsallah gecer 🙏

Gectimi izleriniz

Gecen pazartesi plexr lazerle cok az sarkma olan giz kapagimi yaptirdim bugun 5. Gun hala sisliktir umarim cok fazla fark goremedim ama 1 aya kadar sonucu cikiyor diye duydum .2 veya 3 seansi bilmiyordum etki etmezse 2 veya 3 u yaptiracagima direk amelyat olurdum kesin cozum.
Kabuklari bugun artmis bekliyorum dusmesini umarim sisliktir ve gercekten goz kapagima etki etmistir yorumlaru okuyunca sasirdim kesin sonuc saniyordum

Gecen pazartesi plexr lazerle cok az sarkma olan giz kapagimi yaptirdim bugun 5. Gun hala sisliktir umarim cok fazla fark goremedim ama 1 aya kadar sonucu cikiyor diye duydum .2 veya 3 seansi bilmiyordum etki etmezse 2 veya 3 u yaptiracagima direk amelyat olurdum kesin cozum.
Kabuklari bugun artmis bekliyorum dusmesini umarim sisliktir ve gercekten goz kapagima etki etmistir yorumlaru okuyunca sasirdim kesin sonuc saniyordum
Umarim istedigin gibi olur canim, sonuclari bizimle paylasirsan sevinirim

Merhaba ben de göz kapağı ve alın çizgilerime yaptırdım 17. Gün ve çok kızarık izler geçmez diye korkuyorum kremin adını yazarmısınız acaba

X