En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı Oylaması

Ne amaçla bunu yapıyorlar anlamadım gitti..
Bende 2.üyelik alsam mesela anında yakalanırım,buna cesaret bile edemem.

amaç şu..
arasında sorun olan bir üyeyi bu şekilde rahatsız etmek.. o yakalanmayı göze alıyorlar yada o kadar derin düşünemiyorlar

neyse artık bazı şeyler anlaşılmıştır. bende art niyet yoktu. hiöbir yarışmacının bunu yapacağını düşünmem,çünkü o kadar emekleri boşa giderdi ki,kazen buluyor direkt. o yüzden hanım neden deyince en genel nedenlerden birini yazdım ona. ki hepimiz anladık olayı az çok zaten.. kısaca gerilmeyelim. değmez. bende deminüzüldüm.. çünkü aklımın ucundan geçmedi alınacakları
ayrıca yanlış anlayan herkesden özür dilerim. kimseyi kırmak değildi maksadım.

Burada okycim gayet güzel kendince olan düşündüğü sebebi açıkladı bana normal değilmi bu şimdi.
Kalkıpta yarışmaya katılan arkadaşlardan bahsetmedi zaten.
Yarışmaya katılan arkadaşlarda zaten böyle birşeyi yapmazlar,artık bir çoğunu tanıyoruz burada..
Suçlu aranacaksa bence 2.üyelik alıp gelen kişiyi suçlamak lazım..

Burada okycim gayet güzel kendince olan düşündüğü sebebi açıkladı bana normal değilmi bu şimdi.
Kalkıpta yarışmaya katılan arkadaşlardan bahsetmedi zaten.
Yarışmaya katılan arkadaşlarda zaten böyle birşeyi yapmazlar,artık bir çoğunu tanıyoruz burada..
Suçlu aranacaksa bence 2.üyelik alıp gelen kişiyi suçlamak lazım..
teşekkür ederim canım beni anladığın için. keşke başkalarıda anlayabilseydi. keşke

Okuyunca ne oluyor dedim,mesajını görünce açıklama yapma ihtiyacını hissettim..
7 senedir tanıyorum seni burada,farklı bir düşüncede olsaydın zaten direk yönetime söylerdin bunu..
çok kötü suçlandım. hala onun şaşkınlığı içindeyim. teşekkürler tekrar. içimde zerre kötü düşünce yoktu. sitede hep olan birşeyi yazfdm sadece.
isteyen istediğini düşünsün artık canım. ben kendimi biliyorum.

çok kötü suçlandım. hala onun şaşkınlığı içindeyim. teşekkürler tekrar. içimde zerre kötü düşünce yoktu. sitede hep olan birşeyi yazfdm sadece.
isteyen istediğini düşünsün artık canım. ben kendimi biliyorum.

Suçlanmakta çözüm değilki,sen dün gayet normal yazdın şu sebepten olabilir diye..
Daha öncede yaşanmadımı bu tarz olaylar.
Boşver takma kafana bile seni biliyoruz,yönetim aksi birşey olsa müdahale ederdi değilmi.

X