Gram altın mı yapsam hesapta mı kalsa?

Deryakuzusu88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2014
1.942
1.711
35
Arkadaşlar belki dert değil ama görüşlerinizi almak istedim şimdiden teşekkür ederim konuya geçeyim:) ben bir kaç aydır çalışıyorum ama bu aya kadar elimde çok fazla para kalmıyordu bu ay az da olsa kaldı bir miktar şimdi ben buna gram altınmi yapsam yoksa hesaptami kalsa diye düşünüyorum altın yaparsam banada yine çok cüzi miktarda para kalacak zaten evden çıkmıyorum pek bir masrafın olmuyor ne yapmalıyım sizce

Vadeli hesap için belli bir limit olması gerekmiyor mu istediğimiz miktarda yatirabiliyor muyuz çok acil bir durum olmazsa altınida bozdurmam
Benim kullandığım banka istemiyor. Ben cep şubeden hallediyorum her şeyi, normal şubede vardır belki bilmiyorum.

Altın uzun vadeli yatırımdır. Alıp unutmanız lazım. Kısa vadede zarar ettirme ihtimali yüksek.

Benim kullandığım banka istemiyor. Ben cep şubeden hallediyorum her şeyi, normal şubede vardır belki bilmiyorum.

Altın uzun vadeli yatırımdır. Alıp unutmanız lazım. Kısa vadede zarar ettirme ihtimali yüksek.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için:) ben bir araştırayım bunuda

Arkadaşlar belki dert değil ama görüşlerinizi almak istedim şimdiden teşekkür ederim konuya geçeyim:) ben bir kaç aydır çalışıyorum ama bu aya kadar elimde çok fazla para kalmıyordu bu ay az da olsa kaldı bir miktar şimdi ben buna gram altınmi yapsam yoksa hesaptami kalsa diye düşünüyorum altın yaparsam banada yine çok cüzi miktarda para kalacak zaten evden çıkmıyorum pek bir masrafın olmuyor ne yapmalıyım sizce
Hesapta kalırsa harcanır gider, bu net. Başka hesabınız varsa oraya aktarabilirsiniz, dijital para bilginiz varsa orada değerlendirebilirsiniz, gram altın ya da döviz olabilir.

Hangi bankayı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Kuveyt hesabımda uygulamadan direk altına çeviriyordum. Fiilen elime geçmiyordu. Dışarıdan almadığım için hem bozdurması kolay oluyor, hem de ucu ucuna parayı denk getirmek için uğraşmıyordum. Ama altın candır iyidir hoştur severim :)

Gram al yani degeri pek dusmez ben oyle yaptim.

X