Gram altın

yrdnrylmz

Yasemin
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2020
48
22
Merhabalar. 11 gr kadar bi altin hesabımiz mevcut. Ben aldığımda grami 370 civariydi simdi baya artti acaba bozdursak mi napsak gr altini olanlar sizler ne yaptiniz hic ellemeyecek misiniz yoksa siz de satmayi düşündünüz mü

Altın fiyatlarında sadece Eylül ayında bir miktar düşme olacak onun dışında yine yükselmeye devam edecek.

Merhabalar. 11 gr kadar bi altin hesabımiz mevcut. Ben aldığımda grami 370 civariydi simdi baya artti acaba bozdursak mi napsak gr altini olanlar sizler ne yaptiniz hic ellemeyecek misiniz yoksa siz de satmayi düşündünüz mü
Merhaba altını sattıktan sonra nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?

Şahsen uzun vadeli yatırımcıyım
Elimde 310 380 tl lerden alınma gramlar da
var 1950 1970 1980 tl gibi rakamlardan alınmış cumhuriyet altınları da
Gene de satmayı düşünmüyorum güzel bir gayrimenkul yatırım fırsatıyla karşılaşırsam satmayı düşünürüm

Ünlü bir ekonomi statejisti var, hep dinlerim. Dedikleri de çıkar. O başka bir baz ile bakıyor altına. Şöyle soyliyim, şu an 323 civariymis, 350'lere kadar çıkacak,dedi. Dün akşam Tv'de canlı anlattı.

Ben kisa vadeli al sat olayına ihtiyaç dışında sicak bakmıyorum. Satsaniz ne yapacaksınız?
Benim fikrim dursun daha da degerlenir.
Hatta ben de simdilerde almayi düşünüyordum hesabimdaki kalan TL ile. Ama baya artti bilemedim takip etmek lazim.
Uzun süredir bakmiyorum annem en son söyledi baya artmis diye.

Ünlü bir ekonomi statejisti var, hep dinlerim. Dedikleri de çıkar. O başka bir baz ile bakıyor altına. Şöyle soyliyim, şu an 323 civariymis, 350'lere kadar çıkacak,dedi. Dün akşam Tv'de canlı anlattı.
Benim de babam takip ederdi o da iyi bir ekonomistti yıllarca muhasebe müdürlüğü yapti emekli olana kadar. Şimdi yalnizim maalesef bu konuda.
O takip ettiginiz kisi kim buradan ya da özelden yazar mısınız?

sakın satma 3 dk önce muhabbetini ettik daha yükselecek

şuan gerekli değilse satmana gerek yok , tekrar 370 düşmesi imkansız
Teşekkür ediyorum yok bir ihtiyacım yok benim aslinda planim her ay üzerine ekleye ekleye biriktirmekti ama masallah o kadar yükseldi ki alamiyorum üstüne

Merhaba altını sattıktan sonra nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?

Şahsen uzun vadeli yatırımcıyım
Elimde 310 380 tl lerden alınma gramlar da
var 1950 1970 1980 tl gibi rakamlardan alınmış cumhuriyet altınları da
Gene de satmayı düşünmüyorum güzel bir gayrimenkul yatırım fırsatıyla karşılaşırsam satmayı düşünürüm
Ben aslinda suan degil ileride bi ev olur birsey olur yatirim maksatli düşündüm her ay biraz biraz alayim diye düşünmüştüm ama masallah suan cok yuksek almak mantikli gelmedi

Ben kisa vadeli al sat olayına ihtiyaç dışında sicak bakmıyorum. Satsaniz ne yapacaksınız?
Benim fikrim dursun daha da degerlenir.
Hatta ben de simdilerde almayi düşünüyordum hesabimdaki kalan TL ile. Ama baya artti bilemedim takip etmek lazim.
Uzun süredir bakmiyorum annem en son söyledi baya artmis diye.
Yani evet alali birkac ay oluyor kisa bir zaman oldu her ay birikim yapayim altina diye düşünmüştüm ama cok yüksek şuan almak mantıksız geldi

Ben aslinda suan degil ileride bi ev olur birsey olur yatirim maksatli düşündüm her ay biraz biraz alayim diye düşünmüştüm ama masallah suan cok yuksek almak mantikli gelmedi
Ilerisi için düşünüyorsan elindeki değer kazanan bir ürünü satmak mantıklı olmaz
Elinde tl varsa şu an düşük ama yükseliş beklediğin bir yatırım aracına yönelebilirsin

Ytd

X