Gratis hırsızlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilinmeyenkadin_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
10
13
Arkadaşım gratis ten hırsızlık yaptı ve yakalandı zaten kendisi çok pismanmis çalışanların dediğine göre görüntüleri yayacaklarmis ürünün parasını ödedi ama oradaki çalışan telefon numarasını aldı sadece. Sizce ne olur bu süreçte?

Arkadaşım gratis ten hırsızlık yaptı ve yakalandı zaten kendisi çok pismanmis çalışanların dediğine göre görüntüleri yayacaklarmis ürünün parasını ödedi ama oradaki çalışan telefon numarasını aldı sadece. Sizce ne olur bu süreçte?
Bir şey olmaz bence. Çalınan ürünün ücreti ödenmiş.

Ücretini ödeyebilir durumun varken bir anlık gaflet ile nasıl çalabilirsin ki.

Telefon numarasını neden verdi? Ücret karşılığında fiş almıştır illa ki, personeller tehdit edebilir gibi geldi bana maddiyat açısından biraz koparmak için.

Kendinden emin ve sonuçlarına razı olacaksa gratis sitesinden genel merkeze mail atsın illa dönüş alır.

Bende öyle düşünüyorum ama telefon numarası almaları ve tüm şehirde ki gratise yayacaklarini söylemiş ve kız korkudan panik atak geçirdi yaptığı doğru değil savunmak gibi de gözükmek istemem ama cidden çok üzerine gidildi
Korkutmak içindir. Bir videodan kizi nasil taniyacak bütün şubeler..Bence saçmalık.

Ücretini ödeyebilir durumun varken bir anlık gaflet ile nasıl çalabilirsin ki.

Telefon numarasını neden verdi? Ücret karşılığında fiş almıştır illa ki, personeller tehdit edebilir gibi geldi bana maddiyat açısından biraz koparmak için.

Kendinden emin ve sonuçlarına razı olacaksa gratis sitesinden genel merkeze mail atsın illa dönüş alır.
Maddi açıdan aslında kötü zar zor borç isteyerek ödemis
Ürünü almış kız sonra oradaki kadın telefon numarasını istemiş bir kağıda yazmış ve yaptığın bu yüzsüzlüğü artık ailene açıklarsın falan demiş hatırladığım kadarıyla

Maddi açıdan aslında kötü zar zor borç isteyerek ödemis
Ürünü almış kız sonra oradaki kadın telefon numarasını istemiş bir kağıda yazmış ve yaptığın bu yüzsüzlüğü artık ailene açıklarsın falan demiş hatırladığım kadarıyla
Yok artık yani. Tamam hırsızlık yapmış evet çok kötü bir şey. Ailene açıklarsın demek ne oluyor ? Olay polise bile gitmemiş hiçbir şey olmaz. Tutarsız korkutma amaçlı konuşmalar. Arkadaşınız da umarım bir daha böyle bir duruma kendini düşürmez.

Yok artık yani. Tamam hırsızlık yapmış evet çok kötü bir şey. Ailene açıklarsın demek ne oluyor ? Olay polise bile gitmemiş hiçbir şey olmaz. Tutarsız korkutma amaçlı konuşmalar. Arkadaşınız da umarım bir daha böyle bir duruma kendini düşürmez.
Asla düşüreceğini düşünmüyorum açıkçası ben bile şaşırdım böyle bir şey yapmasına çünkü dışarıdan bakıldığında iyi gelirli gibi gözüküyor ama öyle değilmiş babası hep kendine alırmış alacaklarını para vermezmis istediğinde de bin ton laf eden birisiymis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X