Grmcem bunu hak etmedi...

PembeKelebek

Kelebeğim YOLDA ....
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
10.760
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.. benim canımdan çok sevdiğim bir görümcem var o kadar iyi niyetli hoşgörülü kimse hakkında gram kötü düşünmeyen bi insandır kendisi 11 yıllık evli eve 2 çocuğu var ama görümcem yıllardır hak etmediği bişeyi yaşıyo kocası tarafından aldatılıyo ve yaşadığı kadın evli olduğunu biliyo görümcemde o kadınla beraber olduğunu biliyo dün akşam onlardaydık çok ağladı çok sızlandı eşi kadına ev araba falan almış bunu öğrenmişler … 2 gün öncede boşanalım demiş görümcemde boşanmıcam diyor ben nasıl boşanırım nerde kalırım kim bakar çocuklarıma diyo maddi durumlarıda gayet ii …….kadını bulamıyoruz sadece ismi , soyismi bide nereli olduğunu biliyouz……..iyiler her zaman mı kaybeder arkadaşlar …… neden iyilerin yüzü bir türlü gülmez… yardımlarınızı bekliyoruz e yapabiliriz……senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
illa kadını bulacağız diyorsanız kocasını takip edin..illa ki kadına gidiyordur..ama bunun çözüm getireceğini sanmıyorum..yani kadına ne diyeceksiniz ki..evli ,çocuk var ayrıl mı diyeceksiniz..zaten kadın biliyormuş ,istemese ,vicdanı olsa çokkkkk önceden ayrılırdı..ayrıca paranın yüzü sıcaktır..biraz daha yolmadan bırakmaz belkide istediklerini aldı ,buğün yarın bırakır adamın yakasını ama önemli olan kadınla konuşmak değil bence..çünkü kdın herşeyi biliyormuş..önemli olan adamın kafasına bir saksı düşüp ,aklını başına alması..hiç mi ailesi sahip çıkmıyor görümcene..yada boşansın ama 2 ev istesin,birinde otursun birininde kirası ile geçinsin
ha şunuda merak ettim..şimdi boşanmıyor da adam çocuklarına ve ona baklıyormuki ..
zor bir durum ama bence görümcen hayatına bir yön vermeli..kirası olmadan -en azından alacağı bir ev ile - bir de kendi çalışırsa çocuklarına bakabilir diye düşünüyorum...tabi sizlerinde desteği önemli...

madem öyle bosasin gitsin erkek mileletinin dötünü kaldirmaya gerek yok kendilerini bi halt saniyorlar sonra iyice havaya girer

Merhaba arkadaşlar öncelikle yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim.. benim canımdan çok sevdiğim bir görümcem var o kadar iyi niyetli hoşgörülü kimse hakkında gram kötü düşünmeyen bi insandır kendisi 11 yıllık evli eve 2 çocuğu var ama görümcem yıllardır hak etmediği bişeyi yaşıyo kocası tarafından aldatılıyo ve yaşadığı kadın evli olduğunu biliyo görümcemde o kadınla beraber olduğunu biliyo dün akşam onlardaydık çok ağladı çok sızlandı eşi kadına ev araba falan almış bunu öğrenmişler … 2 gün öncede boşanalım demiş görümcemde boşanmıcam diyor ben nasıl boşanırım nerde kalırım kim bakar çocuklarıma diyo maddi durumlarıda gayet ii …….kadını bulamıyoruz sadece ismi , soyismi bide nereli olduğunu biliyouz……..iyiler her zaman mı kaybeder arkadaşlar …… neden iyilerin yüzü bir türlü gülmez… yardımlarınızı bekliyoruz e yapabiliriz……senağlamasenağlamasenağlama
kadını bulsanız ne olacak ki. suçun büyüğü kocada. kadın bıraksa adam başkasını bulur. araba ev de almış kadına baksanıza. adamın durumu iyiyse zaten görümcen boşanırsa çatır çatır o kadına yapıldığı gibi ev de alır üstüne arabada. nafakada... nerde kalırım ne demekki. kim bakar çocuklarıma diyor.adam çocuklarınında nafakasına vermek zorunda. zaten kadının ismi soyismini nereli olduğunu biliyorsunuz. mahkemede bulunur kim olduğu ...üstüne yapılan ev ve arabanın kim tarafından üstüne,yapıldığı...
birazcık cesaret sadece. ve güçlü olabilmek...
yapacağı bence tek şey bu.

Allah kimseyi muhtaç duruma düşürmesin benneyaptımki
ne demek ne yaparka herseyi bile bile aynı çatı altında yasamak ne demek :bbo:
durumları iyiymiş bakar çocuklarına ve kendisine bakacak kadar para bıraksın kendide defolup gitsin :1closedeyes:

kadını bulsanız ne olacak ki. suçun büyüğü kocada. kadın bıraksa adam başkasını bulur. araba ev de almış kadına baksanıza. adamın durumu iyiyse zaten görümcen boşanırsa çatır çatır o kadına yapıldığı gibi ev de alır üstüne arabada. nafakada... nerde kalırım ne demekki. kim bakar çocuklarıma diyor.adam çocuklarınında nafakasına vermek zorunda. zaten kadının ismi soyismini nereli olduğunu biliyorsunuz. mahkemede bulunur kim olduğu ...üstüne yapılan ev ve arabanın kim tarafından üstüne,yapıldığı...
birazcık cesaret sadece. ve güçlü olabilmek...
yapacağı bence tek şey bu.

katılıyorum....

illa kadını bulacağız diyorsanız kocasını takip edin..illa ki kadına gidiyordur..ama bunun çözüm getireceğini sanmıyorum..yani kadına ne diyeceksiniz ki..evli ,çocuk var ayrıl mı diyeceksiniz..zaten kadın biliyormuş ,istemese ,vicdanı olsa çokkkkk önceden ayrılırdı..ayrıca paranın yüzü sıcaktır..biraz daha yolmadan bırakmaz belkide istediklerini aldı ,buğün yarın bırakır adamın yakasını ama önemli olan kadınla konuşmak değil bence..çünkü kdın herşeyi biliyormuş..önemli olan adamın kafasına bir saksı düşüp ,aklını başına alması..hiç mi ailesi sahip çıkmıyor görümcene..yada boşansın ama 2 ev istesin,birinde otursun birininde kirası ile geçinsin
ha şunuda merak ettim..şimdi boşanmıyor da adam çocuklarına ve ona baklıyormuki ..
zor bir durum ama bence görümcen hayatına bir yön vermeli..kirası olmadan -en azından alacağı bir ev ile - bir de kendi çalışırsa çocuklarına bakabilir diye düşünüyorum...tabi sizlerinde desteği önemli...

cnm düşüncen içi n çok teşekkkür ederim fakat adam çocuklarına çok düşkün hayatta ablama vermezler çocukları ki sakın yalnış anlamayın çok rahat yetişdikleri iiçi n hiç birimiz onların giderini karşılayamayız......kızında konuşma bozukluğu olduğu için tedavi görüyo her ay 1 milyar ödüyolar çocuklarn gideri çok fazla cnm

çocuklarım ne olacak diyor ama o çocuklarda mutsuz bir yuvada büyüyor...babları düşünmeyip bir kadınla paraları giyip içiyor evler arabalar.......
madem maddi durumu iyi...hem ev hem bütün ihtiyaç hemde çocukların nafakasını alsın......yazık yani ne olacak deyip kendini heba edicegine ve kocasını o kadının yanında oldugunu bilip kahrolacagına .
ayrılıp kendi düzenini kursun....

adresini bilseniz kadının ne olacak? kapısına gidip adamın peşini bırak mı diyeceksiniz?
eminim o da özür dileyip bırakır zaten..

hem ne demek nasıl boşanırım çocuklarıma kim bakar? babası mı bakıyordu şimdiye kadar ki?
nafakasını alır oturup çocuklarına bakar işte.
yıllardır aldattığını biliyor da kadına ev, araba alınınca mı daha da dokundu olay..
bu kadar muhtaç görünmesin kimse kocasına..

cnm düşüncen içi n çok teşekkkür ederim fakat adam çocuklarına çok düşkün hayatta ablama vermezler çocukları ki sakın yalnış anlamayın çok rahat yetişdikleri iiçi n hiç birimiz onların giderini karşılayamayız......kızında konuşma bozukluğu olduğu için tedavi görüyo her ay 1 milyar ödüyolar çocuklarn gideri çok fazla cnm

mahkeme belirli yaştaki çocukların velayetini anneye verir.
heleki adam evlilik kurumuna ihanet ettiyse.
giderlerini de baba karşılar, ona göre nafaka bağlanır..
bir avukatla görüşmenizi tavsiye ederim..

bide ..haklı oldugunuz bir cümleniz var....evet nedense iyiler hem aglar sıkıntı çeker ve şansları olmuyor malesef.....haklısınız..mafoldumben

boşanınca adam bunları yapmayacak mı. bu paraları çocuklarına yine verecek.boşanınca çocuklar adamdan çıkıyor mu..
adam zaten karısını, aldatıyor.. mahkeme bunu göz önüne alır. ve suçlu olan bu adamada o çocukları bırakmaz. bir önceki mesajımda söylediğim gibi. versin mahkemeye. nafaka verilir zaten onada çocuklarına da..

arkadaş inanın akşamda beri ne benim nede eşimin gözüne uyku girmedi yıllardır hep biz mutlu etmeye çalıştık bi yere gideriz çocukları alırız gezdiririz falan ......
ama ablamla sorunu çocuklarını alır gezdirir falan çok düşkün ama bi keresinde eve gelmiş demiş ki ben bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum yemin ederm demiş bırakamıyorum aslında sen ondan daha güzelsin daha iyi ve şefkatlisin ben bunu bile bile bırakamıyorum

ya şunuda merak ettim..senin görümcen hiç bi bişi yaptırmadı üstüne..zenginler diyorsun..adam hiç mi altın almadı,araba almadı ,hiç mi birikim yapmadı görümcen de kara kara düşünüyor..

Son düzenleme:
arkadaş inanın akşamda beri ne benim nede eşimin gözüne uyku girmedi yıllardır hep biz mutlu etmeye çalıştık bi yere gideriz çocukları alırız gezdiririz falan ......
ama ablamla sorunu çocuklarını alır gezdirir falan çok düşkün ama bi keresinde eve gelmiş demiş ki ben bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum yemin ederm demiş bırakamıyorum aslında sen ondan daha güzelsin daha iyi ve şefkatlisin ben bunu bile bile bırakamıyorum

ilginçççç..
neden bırakamıyormuş aceppp
klasik laflar bunlar

ya şunuda merak ettim..senin görümcen hiç bi bişi yaptırmadı üstüne..zenginler diyorsun..adam hiç mi altın almadı,araba almadı ,hiç mi birikim yapmadı görünce de kara kara düşünüyor..

arkadaşım adam öle çakal ki hiç birşey kendi üstüne değil babasının üstüne daha sonra birinden duymuşlar .. boşanınca hak talep edemez demiş ...
ve bu insan ailenin tek oğlu 3 tane ablası var çok şımarık büyümüş

allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin....o kadına paraları harcıyacagına..........ayrılsın kızının tedavi parasına kadar herşeyi karşılasın......
böyle üzül üzül nereye kadar......
ömürmü biter.......

ne insanlar var ya..allah ıslah etsin etmiyorsada kahretsin....mubarek günde...töbe töbe ya.....:Saruboceq:

bunlar laf .....ancak görümcene teselli yada kandırmaca.....
görümcende inanmış sanırım ki halen daha beraberler.....yazık

arkadaşım adam öle çakal ki hiç birşey kendi üstüne değil babasının üstüne daha sonra birinden duymuşlar .. boşanınca hak talep edemez demiş ...
ve bu insan ailenin tek oğlu 3 tane ablası var çok şımarık büyümüş

herşey babasının üstüneyse bu arabayı ve evi nasıl aldı kadına. o paralar nerden geldi peki
.

X