Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Benim ki bugun mutlaka olmami önerdi. Hasta olursan daha kötü olacaginı söyledi. Bir kere gecirdim cünkü. Aile hekimimde kendi dayım. Oda mutlaka olmamı söyledi 🤔🤔kafalar karısık bu konuda. Hayirlisi diyelim. Tetanoz aşısı ayrıntılı ultrasondan sonra. Ben onuda olucam mutlaka.ilk hamileligimde de oldum. Sorun olmadi cok sükür.
Her doktor farklı fikirleri farklı iyi yapmışsın canım sen inşallah hayırlısıyla hepiniz kucaklarımıza alırız 🥰

Eminim benim de komik anlarim olur 😊😊 bı panik bı ağlama krizine girerim kesin bebiş ağlar ben ağlarım ☺️☺️
Ben size bir anımı anlatayım benim en büyük yeğenim daha 20 günlük falan bende o zamanlar 20li yaşların başındayım tam üstünü değiştirdim bir ağlamaya başladı oturdum bende onunla ağlıyorum kesin bi yerine bisey yaptım diye onu susturdular beni susturamıyorlar ben nasıl ağlıyorum 🤣🤣🤣 sonra anladık ki ev çok sıcakmış camları açtık kombinin derecesini düşürdük çocuk kendine geldi ama ben gelemedim bir türlü 😂😂😂😂
Hah işte bizde kesin böyle ağlarız 🤣🤣 ne yapsak bilemedim birer emzik de kendimiz için mi baksak 😁😁🤪🤪🤪

Hayırlı kandiller canlar 🤗 🤗
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin 🤗
Hayırlı huzurlu sağlıklı bereketli yıllar nasip etsin sevdiklerimizle birlikte🤗
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Amin canım benim hayırlı kandiller sağlıkla kucaklarmiza alalım inşallah 🥰🥰🤲🤲

Üç dört gündür kalbim hızlı atio yattigimda sabahları iki göğsumun arasında cikcak gibi hissediyorum oldumu hiç kan sulandırıcılad mi yapio bilemedim sizleri n oldumu hiç

Olmadı kuzum ama uyandığında mu oluyor. Acaba rüyanın etkisiyle ni
Yok kahvaltı dan sonra falan uzanırken böle yirmi dk oluo sanki koşmuş gibi telefonda da nasi anlatcam derdimi doktora. 😊 Sonra gecio durduk bı kaç gün daha geçmezse soleyim ilaçlar mi yapio acaba

Yok kahvaltı dan sonra falan uzanırken böle yirmi dk oluo sanki koşmuş gibi telefonda da nasi anlatcam derdimi doktora. 😊 Sonra gecio durduk bı kaç gün daha geçmezse soleyim ilaçlar mi yapio acaba
Bilemedim ki canım gidince söyle bakalım doktora. İlerleyen zamanlarda karın büyüdükçe nefes almada falan zorluklar oluyormuş zaten öyle okumuştum.
Kızlar hayırlı kandiller ❤
Hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin isteyen herkese en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah 🤲
Aminn amin canım 🤲🤲

Bilemedim ki canım gidince söyle bakalım doktora. İlerleyen zamanlarda karın büyüdükçe nefes almada falan zorluklar oluyormuş zaten öyle okumuştum.

Aminn amin canım 🤲🤲
Dayanamadim sordum canım hafif çarpıntı olur gebelik kte ama kardiyoloji ye görün istersen dedi bakalım smdi gitmem ilerlemez insallah kuzum bebiş de içeride calisio yoruluoz demekki😊😊

Hayırlı kandiller canlar 🤗 🤗
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin 🤗
Hayırlı huzurlu sağlıklı bereketli yıllar nasip etsin sevdiklerimizle birlikte🤗
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Hayırlı kandiller canım .
Allah dualarımızı kabul etsin.
Bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Üç dört gündür kalbim hızlı atio yattigimda sabahları iki göğsumun arasında cikcak gibi hissediyorum oldumu hiç kan sulandırıcılad mi yapio bilemedim sizleri n oldumu hiç
Canım benim inanılmaz bir kalp sıkışmam var. Gece yatınca o kadar çok oluyor ki anlatamam. Yorgun olmama rağmen uyuyamıyorum. Sonra dalıyorum gece kalkıyorum yine aynı ve ben yine dalamıyorum. Kalp kan pompalamak için 2 kat çalıştığı için bu durumlar yaşanabiliyormuş.
Normalde de çarpıntılarım oluyordu. Kontrollerimi yaptırmıştım. Herhangi birşey çıkmamıştı. Şimdi 2 kat olmaya başladı.

X