Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Canım benim inanılmaz bir kalp sıkışmam var. Gece yatınca o kadar çok oluyor ki anlatamam. Yorgun olmama rağmen uyuyamıyorum. Sonra dalıyorum gece kalkıyorum yine aynı ve ben yine dalamıyorum. Kalp kan pompalamak için 2 kat çalıştığı için bu durumlar yaşanabiliyormuş.
Normalde de çarpıntılarım oluyordu. Kontrollerimi yaptırmıştım. Herhangi birşey çıkmamıştı. Şimdi 2 kat olmaya başladı.
Öyleymiş canım korktum 4 gündür olunca sordum doktora gebelikte hafif olması normal dedi ama yinede kardiyolojiyeyi tavsiye etti benimde göğsümun arasından cikcak kalbim gibi oluo bı yarım saat gecmio normalde hiç olmazdı böyle bişe bebislerden oluo sanirim

Öyleymiş canım korktum 4 gündür olunca sordum doktora gebelikte hafif olması normal dedi ama yinede kardiyolojiyeyi tavsiye etti benimde göğsümun arasından cikcak kalbim gibi oluo bı yarım saat gecmio normalde hiç olmazdı böyle bişe bebislerden oluo sanirim
Bende de oluyor bazen çay filan içiyorum ben ondan mı oluyor diyorum hatta bazen ama geçiyor sonra 🤷🏻‍♀️

Dayanamadim sordum canım hafif çarpıntı olur gebelik kte ama kardiyoloji ye görün istersen dedi bakalım smdi gitmem ilerlemez insallah kuzum bebiş de içeride calisio yoruluoz demekki😊😊
Aynen canım bebişlere kan gitmesi için kalp de durmadan çalışıyor. Muhtemelen normaldir 🤗

Aynen öyle canım. Hareketleri ne alemde biraz daha belli olmuştur. 18. Haftada daha iyi hissettiğin zamanlar oluyor ben çoğu zaman bağırsaklarım mı bebiş mi anlamıyorum ama🤣🤣
Genelde akşam bu saatlerde bazen gündüz bı dalgalanma oluo kuzum garip böle gaz gibi deil farklı anlasilio diorum bizim oğlan uyanık 🤭🤭

Düşüyor canım bugün eşim mağazadan aldı süngeri falan
Yaa ıyımıs deterjan bakıcaktım bende acaba nasıl bende emin olamadım bide 300 TL ustu kargo ya ona gore magazandan bakarım diye dusunmustum ıyı oldu bu🙂 acaba deterjanları nasıl acaba deneyen kullanan varmı

Yaaa çay kahve içmiyorsan sıcak ne tüketiyorsun canım
Sorma kuzum çok zor oldu özellikle kahve başta yasaktı şimdi deil icebilirsin dedi ama içmedim .sabah koca bi bardak süt iciorum öğlen meyve saati yada çok bişe içmek ister sem portakal suyu iciorum benim için çok zor oldu bırakmak bildiğin tiryakiudim ama zaten günden iki açık çay yada bı kahve icebilirsin artikdedi ama ben icmedim canım bişe içmek istedikçe su iciorum bol bol.anlatinca farkettim çok sağlıklı olmuşum🤭🤭 ama ben bildiğin sigara kahve bagimlisiydim öle bı kahve kesmezdi beni şimdi hiç ağzıma surmuom ☺️☺️

Sorma kuzum çok zor oldu özellikle kahve başta yasaktı şimdi deil icebilirsin dedi ama içmedim .sabah koca bi bardak süt iciorum öğlen meyve saati yada çok bişe içmek ister sem portakal suyu iciorum benim için çok zor oldu bırakmak bildiğin tiryakiudim ama zaten günden iki açık çay yada bı kahve icebilirsin artikdedi ama ben icmedim canım bişe içmek istedikçe su iciorum bol bol.anlatinca farkettim çok sağlıklı olmuşum🤭🤭 ama ben bildiğin sigara kahve bagimlisiydim öle bı kahve kesmezdi beni şimdi hiç ağzıma surmuom ☺️☺️
Yaaa maşallah ne azimlisin 😍😍 ben 2 bardak çay 1 Türk kahvesi içiyorum her gün 🙊🙊

Yaaa maşallah ne azimlisin 😍😍 ben 2 bardak çay 1 Türk kahvesi içiyorum her gün 🙊🙊
Ona izin var artık banada öle dedi doktorda dedi icebilirsin diorum ama biliorum icmiceksin .valla böle biri değildim hele bagimliliklarim da ama bende artık sasiriorum kendime ben bı iki bardakla kalmam die hic icmiorum 🤭🤭

Canım bende senin gibiydim sigara canın istiyormu benim istiyor ama bu kadar zaman bekledim içmem diye diye içmedim 3 haftadır bulantılarım azaldı canım istemeye başladı 😤☺️

Canım bende senin gibiydim sigara canın istiyormu benim istiyor ama bu kadar zaman bekledim içmem diye diye içmedim 3 haftadır bulantılarım azaldı canım istemeye başladı 😤☺️
Yok kuzum istemio artık ben ama senelerdir içip tedavide bıraktım Mayıs gibi çok zorlandım ondan kahve içmişti m transfere kadar şimdi ondan bı bardak la kalmam hatırlatır belki ☺️ içme kuzum emzirme ye kadar beklicez ben öyle dedim kendime ondan beyin sartladi sende aklina gelirse yerine bişe koy kuzum o anda

Yaa ıyımıs deterjan bakıcaktım bende acaba nasıl bende emin olamadım bide 300 TL ustu kargo ya ona gore magazandan bakarım diye dusunmustum ıyı oldu bu🙂 acaba deterjanları nasıl acaba deneyen kullanan varmı
Aynen canım kargo çıkıyor ya. En iyisi mağaza
Hangi marka canım e bebeğin kendi markası mı. Ben sabun tozu alacağım büyük ihtimalle bide ekstra durulama yaptırırım kalıntı da olmaz. Duru ya da dalan da olabilir bakalım
Kandilimiz mübarek olsun canlar Rabbim evlatlarımizi Salih Saliha kullarından eylesin huzurla bereketle sağlıkla kolaylıkla kucaklarında almayı nasip etsin ❤️😍😘😘
Amin amin canım inşallah sağ salim alalım şu bebişleri kucağımıza 🤲🤲

X