Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Biz iyiz şükür ama olanlar için çok üzgünüz
Sadece 1 buçuk dakikada hayatımız tepetaklak oldu insanlar hayatından oldu sadece bir buçuk dakikads o kadar kötü o kadar kötü ki insan neye yanacagini neye uzulecegi için şaşırıyor

Sadece 1 buçuk dakikada hayatımız tepetaklak oldu insanlar hayatından oldu sadece bir buçuk dakikads o kadar kötü o kadar kötü ki insan neye yanacagini neye uzulecegi için şaşırıyor
Aynen öyle canım.Biz uzaktan yandık sizler yaşadınız Allah yardımcınız olsun.Ne durumdasınız nerdesiniz

Canım iyiyiz şükür Rabbime sağ salim çıktık bebeklerde iyiler şükürler olsun sokaklardayiz işte ne kadar iyi olunabilirse
Canım benim Rabbim yardımcınız olsun sizleri korusun
Bizim buradan yapabileceğimiz bir şey var mı
Dua ediyoruz elimizden ne gelirse yapmaya çalışıyoruz ama her şey yetersiz kalıyor acı büyük

Canım iyiyiz şükür Rabbime sağ salim çıktık bebeklerde iyiler şükürler olsun sokaklardayiz işte ne kadar iyi olunabilirse
Canım çok şükür iyiymişsiniz aklımız sizdeydi Allah yardımcınız olsun biz burda kahrolduk yapabileceğim bisey varsa her zaman yanindayim biseye ihtiyacın varsa söyle canım bizler kardeşiz elimizden geleni yapmaya hazırız

Allah razı olsun kızlar eminim elinizden geleni yapmışsınizdir Allah razı olsun yardımlar geliyor şükür bebeklere mams bez ıslak mendil stokladik arabalarda sakladık bende ikiz eltimde ikiz bide 1 yaşında 5 bebek olunca ne kadar yeter bilmiyoruzda kötüyüz ya sadece bedenen ayaktayız üzülecek yanacak çok şey var evsiz sokakta kaldık canım Hatay'da Antakya da ev kalmadı el bebek gül bebek büyütmek istediğimuz evlatlarimiz sokakta su ana kadar kimseye bir şey için minnet etmeyen ben koştur koştur sokak sokak biseyler istiyoruz dedim ya neye yanacagini bilmiyor insan Allah' affetsin o kadar kötü o kadar kötü ki bazen yaşadığımıza sevindmiyorim bile çocuklar dışarda hasts oldu çadır getirdi AFAD iki gündür hava eksi 6 bebeklerin yüzleri elleri buz kesmiş mosmor bı hal çare bulmak lazım deprem öldürmedi ama soğuktan ölecekler alllah korusun yemin ederim sadece bedenim ayakta uhen çökmüş durumdayız her yer enkax acı felaket kıyamet kaybettiklerimiz kötüyüm yani kızlar sadece yaşıyoruz

Rabbim oraların soğuğunu bizlere göndersin, buralara göndersin ne diyim ne denir hiç bilmiyorum. Boğazım düğümleniyor sadece
Rabbim sizleri korusun yardımcınız olsun
İnşallah en kısa zamanda gereken yardımlar yerine ulaşır bir çare bulunur

Canimmmm canimmmmm vallahi burnum direği sızladı ağlayarak okudumm günlerdir emzirdikce giydirdikce Allahım oradaki bebekler insanlar dedimiki gündür çok atesleniyoruz elleri morariyor aklimi kaybettim birşey olacak diye sizi düşünemiyorum bile sizin evladınız bizimde evladımız biz izmirdeyiz gelebiliyorsaniz kapım açık kıyafetleri giydiririz iki beşiği var biri sizin olsun yeter ki siz iyi olunn nice insanlar var hicbirseye kolay sahip olmayan bir anda kaybeden

Canım benim aklımız hep sizlerdeudi şükür iyisiniz bebisler iyi biz Ler burda kahrolduk dediği gibi bütün soğuklar buralara gelsin ev yıkıldı mı canım bak bizler görmediğin kardeşlerinix istediğin bişe varmı canım Allah'ım yardımcınız olsun

Ah ilayım Rabbim yardımcınız olsun başka şehirde akrabanız varmi oralara gidebilseniz inşallah tez zamanda başınızı sokacak bir ev ayarlanır Istanbulda da bir eviniz var her zaman kapım açık içim parçalandı Allahım ne denir bilemiyorum kaç gündür çok kötüyüm

Ağlayarak okudum Söyleyecek hiç bisey yok rabbim dayanma gücü versin İstanbuldayım kapım sonuna kadar açık ne zaman istersen gel

Sadece Beton zemin görünüyor evde duvar kalmadı arabanın anahtarını bulmadık 5 gün boyunca risk alıp sürekli gidio aradım evdeyken yine sallandik en son dün buldum tam kapıdan çıkacakken büyük sarsıntı oldu betonlar düşüp durdu kendimi aşağı nasıl attım bilmiyorum inşa edilebilir durumda mi bilir kişi gelip bakacak ev öyle haldeki ordan çıkmak mucize ev sallanıyor oğlanın beşiğini çekiyorum beşik gidiyor korkuyorum duvar cokucek oglan düşecek sarsıntı durdu eşim yok kaynım çıktı çıkarmak için fortmanto kapının önünde düşmüş çekmek için uğraştım çektim kapı duvar çöktüğü için açılmıyor kaynım tekmeleyerek vurarak açabildi tam çocukları veriyorum bı daha şiddetli sarsıntı Allah'ım kabus gibi biz evden cikmadan mi çıktıktan sonra mı bilmiyorum oğlanın olduğu taraftaki duvar çöktü

Allah razı olsun hepinizden kızlar rabbim dışarda olanların yardımcısı olsun ölenlerin ailesine sabırlar versin rabbim bu acıyı kimseye ama kimseye yaşatmasın Allah'ım herkesi korusun yurdum bir daha böyle acı görmesin yaşamasın

Allah razı olsun hepinizden kızlar rabbim dışarda olanların yardımcısı olsun ölenlerin ailesine sabırlar versin rabbim bu acıyı kimseye ama kimseye yaşatmasın Allah'ım herkesi korusun yurdum bir daha böyle acı görmesin yaşamasın

Allah'ım sizi korumuş herşey olur kuzum çok zor çok buyuk sınav şükür iyisiniz ilbiz burda boleyiz Siz ah kuzum çok zor şeyler şuanda gecicek inşallah kuzum sen güçlü ol ki bebisler bizim yuzmuxe bakıyo hissedio herşeyi Rabbim güzel yazılar yazsın tüm yavrularımıza

Rabbim esirgemiş kuzum,evlarlarınızı sağ salim size bağışlamış. İnşallah tekrarını yaşatmasın Allahm sizlerinde yardımcısı olsun. Elimizden gelen bir şey olursa haberdar et kapımız her zaman açık

Canım Rabbim yardımcınız olsun o kadar kötüki çok şükğr çocuklarınla hep beraber sağ sağlim çıkmışsınız ALLAH yardımcınız olsun girmeyin evinize. Birşey eksik olursa buradan bizlete bilgi vermen yeterli sizin herşeyi yapmaya hazırız. Bizim bedenimiz orada şuan çocuğuma mama verirken ağlayarak veriyorum. Çocuklarının bütün herşeyini al canım dikkat edin lütfen eksik birşeyin varsa dualarımız sizinle ve oradaki herkeste. Şükürler olsun siz sağlıklısınız. Rabbim sizi korusun oralarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…