Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Ah canım girip okuyup çokıyorum yazmaya fırsatım olmuyor. Bebiş iş güç gecede işlerimi hallediyorum derken anca gece 3-4 gibi anca yatıyorum. Kızım çok şükür iyi büyüyor. Ama dişlerimiz hala çıkmadı 🙈😤 sizlerde durumlar nasıl çok özledim sizlerle konuşmayı ama fırsatım olmuyor. Yaa bebişlerimiz yaza doğru büyüyecek bir buluşma ayarlıyalım mı her beraber 🥰
Maşallah prensese bizde yeni diş çıkardık
Buluşma iyi olur ama herkes başka şehirde 😊

Kız şunu çok merak ediyorum ikisi birbiriyle oynuyor mu yoksa İlla başlarında seni mi istiyorlar Benimki tek oynamıyor İlla yanında biri olacak keşke diyorum ikiz olsaydın beraber oynardınız Ben de işlerimi yapardım diyorum ama öyle mi oluyor bilmiyorum nasıl oluyor o işler😅😅😅
Birbirleriyle daha tam oynamıyorlar ama birbirine sesleniyorlar bağırıyorlar görünce gülüyorlar bazen kahkaha atiyorlar. Yanlarında olmama gerek yok beni istemiyorlar ama birbirinin saçını çekiyorlar hep birde dislerimiz var birbirinin ellerini ayaklarını ısırıyorlar🤦🏻‍♀️😂 o yüzden yanlarından ayrılamıyorum . Evde iki bebek cok güzel ama cok yorucu 🥰🥰

Doğrudur kuzum ya Vakit olmuyor gerçekten bir de sen çalışıyorsun Bir de büyüdükçe oyuna iyice düşkün oldular şu sıralar Bizimki Sabahları ağlıyor bağırıyor uyumamak için resmen😅😅
Diş çıkardımı paşamız. Birde dışarda değil evden yapıyorum diğer türlü asla yapamazdım çok zor olurdu benim kızımda gündüzleri az uyuyor. Ve çok hareketli bir bebek

Bedenen orda değiliz ama kalbimiz orda biz İstanbuldayız ama çok çok üzgünüm içim acıyo elim kolum kalkmıyor inanın canlarım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun zorda olanlara kolaylık versin 🤲😔

X