Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Yok kuzum yoksa sen hamilemisin
Yok canım. Maalesef ki Haziranda taşınmak zorundayız. Olmasa ister miydim? Şimdi değil de 1 2 sene sonra isterdim yalan yok. Kardeşi olsun isterdim. Ama şuan onun geleceğine odaklandık. Eğitimi en önemlisi bir kız çocuğu olarak. Ama bizim Temmuz annelerinde ilk hamile haberi geldi 🙈

Özlemişim valla 😔 şuan kendimi toparlamaya çalışıyorum. Telefonu fazla elime almamaya çalışıyorum ama merak ediyorum. Geçen sene ne güzel şeyler konuşuyorduk şimdiye bakıyorum... Her anımız ayrı imtihan. Allah kimseyi ailesiyle çocuklarıyla sınamasın ❤️ Hepinizi özledim ❤️❤️❤️
Amin amin amin ❤

Yok canım. Maalesef ki Haziranda taşınmak zorundayız. Olmasa ister miydim? Şimdi değil de 1 2 sene sonra isterdim yalan yok. Kardeşi olsun isterdim. Ama şuan onun geleceğine odaklandık. Eğitimi en önemlisi bir kız çocuğu olarak. Ama bizim Temmuz annelerinde ilk hamile haberi geldi 🙈
Öyle kuzum erken çok küçükler Rabbim bilir tabi hayirlisinsi versin diyoruz hep bende istiyorum ama henüz yetisemem biraz buyumeli

Öyle kuzum erken çok küçükler Rabbim bilir tabi hayirlisinsi versin diyoruz hep bende istiyorum ama henüz yetisemem biraz buyumeli
Geçen seneye gittim bu zamanlara.. okudum önceki yazışmalarımızi ❤️❤️❤️ bı nebze tebessüm oluştu. Allah'ım nasibimizde varsa tekrar tattırsın bu güzel duyguyu 🙏 nerden nereye geldik. Cadı oldu başıma susmuyo 🙈 varsa yoksa babababababa 😊 iğneleri hep babası vurdu ondan mı bu düşkünlük anlamadım ki 🙈 acıyı çeken ben bu baba diye geziyor 🙈

Geçen seneye gittim bu zamanlara.. okudum önceki yazışmalarımızi ❤️❤️❤️ bı nebze tebessüm oluştu. Allah'ım nasibimizde varsa tekrar tattırsın bu güzel duyguyu 🙏 nerden nereye geldik. Cadı oldu başıma susmuyo 🙈 varsa yoksa babababababa 😊 iğneleri hep babası vurdu ondan mı bu düşkünlük anlamadım ki 🙈 acıyı çeken ben bu baba diye geziyor 🙈
Öyle kuzum şükür bin şükür evet hep babalara benziolar minik mucizeler 🤲

Konteyner evler gelmiş bir tane vermişler oraya gececez bütün sülale depremler durulunca annenlere gececem onların evi şükürler olsun hasar girmedi ablam da çadırda onlarda kalıyor onunda evi yıkıldı bı durulsun ortalık gececez eve inşallah

Hepiniz yazmışsınız Allah razı olsun hepinizden az bir para vardı aldım biseyler
Konteyner evler gelmiş bir tane vermişler oraya gececez bütün sülale depremler durulunca annenlere gececem onların evi şükürler olsun hasar girmedi ablam da çadırda onlarda kalıyor onunda evi yıkıldı bı durulsun ortalık gececez eve inşallah
Kızlar hesapladugimiz gibi olmadı yer bulamadık evi verecek kişi vazgeçti geri dönüyoruz
Neden vaxgeçtiler ki şuan birlik vakti yardımcı olmaları lazım sizlere çok üzüldüm canım oğlun nasıl oldu

Hakkınızda hayırlısı olsun canım çok şükür iyisiniz zamanla hersey olur paşamız nasıl oldu Rabbim yardımcınız olsun yine söylüyorum neye ihtiyacınız olursa yanındayız

Rabbim yardımcınız olsun canım Oğlanın durumu nasıl oldu. İnşallah iyidir
Ne zaman Neye ihtiyacın olursa Bizler buradayız canım

Nasılsınız kızlar
Bebişler nasıl
Bizim oğlan diş çıkardı sonunda ve hiç durmuyor sürekli mızmız
Anneme geldim oğlanı sattım biraz dinlemeye çalışıyorum 🥴🥴🥴😩
Bizim ki çok şükür 2 tane daha çıkardı da bu gece dinlenebildim.1 haftadır aşırı huysuzdu hiç durmuyordu.Okul da başladı git gel ev yemek çocuk çok yoğun ve yorucu geçiyor.Cok şükür bu halimize Allah aratmasın bu günlerimizi 🤲

Nasılsınız kızlar
Bebişler nasıl
Bizim oğlan diş çıkardı sonunda ve hiç durmuyor sürekli mızmız
Anneme geldim oğlanı sattım biraz dinlemeye çalışıyorum 🥴🥴🥴😩
Bizimde diş sıkıntımız var 2.yi çıkardık gecelerimiz çok sıkıntılı bende bugün hasta gibiyim 😬

X