Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Bizim ki çok şükür 2 tane daha çıkardı da bu gece dinlenebildim.1 haftadır aşırı huysuzdu hiç durmuyordu.Okul da başladı git gel ev yemek çocuk çok yoğun ve yorucu geçiyor.Cok şükür bu halimize Allah aratmasın bu günlerimizi 🤲
Kız en çok diş sende galiba 🤭maşallah maşallah
Amin canım Allah kolaylığını versin inşallah 🤗

Maşallah paşaya ilk diş 9. Ayda çıktı bizim
Nasıl oldu oğluş canım siz nasılsınız
Bizimki 7.5 ayda ikisini bir çıkarmış oldu teyzesi ♥️iyi şükürler olsun kontrole götürüyordum hergun ciğerleri temizlenmiş defi buharı kestim toparladı çok şükür bizde iyiyiz işte olabildiğince bir iki güne eve girip eşya çıkarmaya çalışacaz ne cikarabilirsek en azından elektronik eşyaları çıkaralım ev yıkılmadan 🥺 büyük risk ama yapacak bişey yok yeterince ocağımız söndü ne çıkarsak kâr en cokta çocukların eşyalarına içim gidiyor hiçbirini kullanamadilar🥺😔 mama sandalyelerini deoremden bir gün önce kurmuştum 🥺

Bizimki 7.5 ayda ikisini bir çıkarmış oldu teyzesi ♥️iyi şükürler olsun kontrole götürüyordum hergun ciğerleri temizlenmiş defi buharı kestim toparladı çok şükür bizde iyiyiz işte olabildiğince bir iki güne eve girip eşya çıkarmaya çalışacaz ne cikarabilirsek en azından elektronik eşyaları çıkaralım ev yıkılmadan 🥺 büyük risk ama yapacak bişey yok yeterince ocağımız söndü ne çıkarsak kâr en cokta çocukların eşyalarına içim gidiyor hiçbirini kullanamadilar🥺😔 mama sandalyelerini deoremden bir gün önce kurmuştum 🥺
Çok şükür canım toparlanmiş paşam maşallah sağlam inci gibi dişleri olsun inşallah 💙
Dikkat edin kuzum eve girerken Rabbim korusun çok hasar varsa girmeyin
Çok şükür hepiniz iyisiniz zamanla herşey olur canım Rabbim büyük

Allah yardımcıniz olsun.İnsallah sıkıntı olmadan çıkarabilirsiniz dikkatli olun.

X