70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Afiyet olsun canım menü harika 😍

Eşine de yapma balım yemesin 😂😂

Biz bir araya gelince çocuklara durun oturun demekten sohbet mümkün olmuyor, keyfiniz bol olsun balım 😘

Afiyet olsun canım, çok güzel menü, balık muhteşem bir şey 😋 o kadarcik helvayla öldüğünü anlamış mıdır sence 😂😂
Tesekkürler canım💜

ACF6BBEE22B64C490C2F4C087D025BC0817E7508

3 günde 4 kilo if kampı sonuçları

sudem34 sudem34 🥇🥇🥇
asliogretmen asliogretmen 🥈🥈🥈
Felicio Felicio 🥉🥉🥉

Aslı'm benim gözümde birinci sen ve Leyla'm ideal kilonun altında bile yüz gram hedefi tutturuyor🧿🧿🧿

Ben anca 4 gün yiyip 3 gün diyet yapıp glikojen depomu boşaltıyorum:KK53::KK53::KK53:

İkinizi canı gönülden kutlarım 🏆🏆🏆
:halay::halay::halay::halay::halay::KK71::KK71::KK71::KK71::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
:KK71::KK71::KK71::KK71:
:KK71::KK71::KK71::KK71:
Sudem balım tebrik ederim korumak vermek kadar zor bende verdim sayılmaz koruyorum daha çok😘
asliogretmen asliogretmen tebrik ederim son haftalarda çok iyi gidiyorsun 🧿🧿🧿

Balım benim sen vücudunu çok iyi tanıyorsun benim hiç o kadar oynama olmuyor 200-300 gram arasında dönüp duruyorum ❤️
Leyla belki de sen hep dengeli beslendiğin için opsiyon az 😍

ben Kh var ve yok olarak yaptığım için 😁

Bende ya hep ya hiç Kh az yiyip kenara çekilmiyorum 😂o yüzden hafta içi tüketmeyince kafam da beynim de rahat 😂

Sudem balım tebrik ederim korumak vermek kadar zor bende verdim sayılmaz koruyorum daha çok😘
asliogretmen asliogretmen tebrik ederim son haftalarda çok iyi gidiyorsun 🧿🧿🧿
Seninle haftada yüz gram hedefimiz vardı ben bir hesaplayım hemen sen korumaya 30 Kasım da 53.1 ile mi geçtin? 🤗

Öyle hatırlıyorum 🤗

Yürüyen Güzeller👟👟👟8 Şubat9 Şubat10 Şubat11
Şubat
12 ŞubatToplam
Leyla11.17314.05711.34411.86615.75364.193
Aslı20.04414.02115.32910.2519.76769.412
Sudem10.95611.61012.8749.3854.54849.373
Civciv3.30015.000yok6.800yok25.100
Hayriye8.2472.5926.9947.71825.551
Enerji2.3642.1624.4671.6414.08014.714
Yürüyen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim 🥳
asliogretmen asliogretmen seni ayakta alkışlıyorum süper performans 😍😍😍

Leyla belki de sen hep dengeli beslendiğin için opsiyon az 😍

ben Kh var ve yok olarak yaptığım için 😁

Bende ya hep ya hiç Kh az yiyip kenara çekilmiyorum 😂o yüzden hafta içi tüketmeyince kafam da beynim de rahat 😂
Bende yiyorum bazen sadece dikkat etmeye çalışıyorum gayet güzel başarıyorsun önemli olan denge kurabilmemiz 😘

Süpersin pilav yememene çok saygı duydum ❤️

Bizden de selamlar Aslım kardeşine ❤️ Kavuşmanıza çok sevindim 🍀

Afiyet olsun 🌹

Maşallah canım teyzeye her daim mis kokar şanslı teyze kuzuları 🧿🧿

Süper spor Civcivim 🧿🧿🧿

Sudem balım hatta bir filmde konusu vardı dayısından teyzesinden büyüktü yeğeni 😁😁😁 sende onlardandansın demek ki🤔 annene ve ablana sağlık 💕 en küçük çocuklarda olabiliyor öyle durumlar 😘

Ben yazarım paylaştırırsan balım ❤️ Satır satır okumuyordur vereceğin kişi değil mi 😁

Enerji balım ve Sudem balıma soralım kesin biliyordur onlar 😍😍
Pilav makarna tatlılar hamurişi yemiyorum. Yahu yemiyorumda neden gitmiyor bu kilolar bende anlamadım. Ya bryaz ekmegi agzıma bile sürmüyorum.🤔🤔🤔

Pilav makarna tatlılar hamurişi yemiyorum. Yahu yemiyorumda neden gitmiyor bu kilolar bende anlamadım. Ya bryaz ekmegi agzıma bile sürmüyorum.🤔🤔🤔
Gider İncim mesala geçen hafta gözleme yemiştin ondan olabilir haftada bir yesen bile aynı etki oluyor civcivimle konuştuğumuz çikolata gibi kilo vermeyi engelliyor İncim sıfır kaçamak ilerlemek o nedenle bizim gibi olanlar için daha mantıklı hale geliyor 😘

Gider İncim mesala geçen hafta gözleme yemiştin ondan olabilir haftada bir yesen bile aynı etki oluyor civcivimle konuştuğumuz çikolata gibi kilo vermeyi engelliyor İncim sıfır kaçamak ilerlemek o nedenle bizim gibi olanlar için daha mantıklı hale geliyor 😘
Çok mantıklı canımmm🤣🤣 kilolarım beni bırakmak istemiyor gliba🤣

Yürüyen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim 🥳
asliogretmen asliogretmen seni ayakta alkışlıyorum süper performans 😍😍😍
Balım 🍯
Havalar iyice ısınsın daha güzelini yapalım 🤗
100.000 yapamadık yasaklardi derken .
Bende yiyorum bazen sadece dikkat etmeye çalışıyorum gayet güzel başarıyorsun önemli olan denge kurabilmemiz 😘
Birbirimize destek ola ola balım 🍯
İyi geceler balım buarada benim yegenim de premtüre 6.5 aylık dogdu 1 kiloydu suan 1.5 yasında pamuğum💜💜
Allah bağışlasin İnci 🤗Neyseki büyümüş baya.😍
Balım ben balık hafızalı bir akrebim 😁😁😁 İnan kaçla hatırlamıyorum ama öyle birşeylerdi kesin 😁
Tamam hemen sistem Sudem bir hesap kitap yapsın 💃💃
Teşekkür ederiz balım emeğine 🧿🧿🧿 çok güzeldi keyifle attım şu yasaklar kalksın adımları uçuralım ❤️
tebrik ederim 🥳 ilk üçtesin 🧿🧿🧿
Sağol balım 🍯

Balım 🍯
Havalar iyice ısınsın daha güzelini yapalım 🤗
100.000 yapamadık yasaklardi derken .

Birbirimize destek ola ola balım 🍯

Allah bağışlasin İnci 🤗Neyseki büyümüş baya.😍

Tamam hemen sistem Sudem bir hesap kitap yapsın 💃💃

Sağol balım 🍯
Çok şükür canımm aminnn hepimizin evladını bagıslasın😘

X