70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Songül bebekler kaç aylık oldu?

İsimleri ne?

Benim de yeğenimin karısı hamile 🤰 büyük teyze olucam :KK70:

Teyze anne yarısı ya hatta nene olucam sayılir :KK70:
Canım 5 aylık oldular ama 4 kabul ediliyorlar, prematüre oldukları için. Azra ve Berra kardeşler 😍😍

Senin büyük teyzelik gerçekten 😂😂 neneye daha çok var balım 😘
Geçen yeğenimle konuştuk teyze kız kilo vermek yaramış gençleşmissin diyo🤪

Bekar gibi olmuşsun yüzün güzelleşmiş diyo :KK70:

Tabi ben bir simar bir coş :KK70:
İnsanın çok hoşuna gidiyor 🤩🤩
Songül eve Pazartesi mı döneceksin?

Ehliyet görüşmesi ne oldu?

Bir araya sıkıştırma dik onu da 😂😂

Olsun güçlü kadınız koltuklara bütün karpuzlari yerleştirecez :KK70:

Yilmak yok pes etmek yok :KK5:
Pazartesi sabah yola çıkacağız inşallah canım.

Ehliyet görüşmesini yapmıştım marttan önce boslugumuz yok demişlerdi. Bizim burda tek sürücü kursu var, pandemide ilçeye de gidemem minibüsle.

Valla her şeyi ertelerim canım artık, şu tez acil bitmeli. Size mi paylastirsam acaba yazma işini 😂😂

Canım 5 aylık oldular ama 4 kabul ediliyorlar, prematüre oldukları için. Azra ve Berra kardeşler 😍😍

Ehliyet görüşmesini yapmıştım marttan önce boslugumuz yok demişlerdi. Bizim burda tek sürücü kursu var, pandemide ilçeye de gidemem minibüsle.

Valla her şeyi ertelerim canım artık, şu tez acil bitmeli. Size mi paylastirsam acaba yazma işini 😂😂
Ayy iki kız kardeşin çok şanslı 🤗
Fırsat bulup ikinciyi dogrurursak belki hayırlısıyla bize de nasip olur 🤩

Yeğenlerimin çocukları genelde kocaman kendimden 7 yaş büyük bile yeğenim var .😂😂

Annemle ablam yarış yapar gibi pes peşe dogurup durmuş 😂😂

Tez ne kadar vaktini alır kaç ayda biter?

Sana enerjimizi yollariz 😍😍
Kahveye abanip bir şekilde yetişir yeter ki kafan rahat olsun 🤩

Ayy iki kız kardeşin çok şanslı 🤗
Fırsat bulup ikinciyi dogrurursak belki hayırlısıyla bize de nasip olur 🤩

Yeğenlerimin çocukları genelde kocaman kendimden 7 yaş büyük bile yeğenim var .😂😂

Annemle ablam yarış yapar gibi pes peşe dogurup durmuş 😂😂

Tez ne kadar vaktini alır kaç ayda biter?

Sana enerjimizi yollariz 😍😍
Kahveye abanip bir şekilde yetişir yeter ki kafan rahat olsun 🤩
Anneyle abla iyiymiş maşallah 😂😂

Tez bir buçuk ayda bitmek zorunda canım. Benim bir ay içinde hocaya teslim edecek aşamaya getirmem lazım.
Rekor kırarız mı diyorsun 🤭🤭

Bı James Bond olup bakmak lazım 😂😂
Nasıl bakılır bilmiyorum ama şansımı deneyeceğim, gelsin rekorlar.

Afiyet olsun canım menü harika 😍

Eşine de yapma balım yemesin 😂😂

Biz bir araya gelince çocuklara durun oturun demekten sohbet mümkün olmuyor, keyfiniz bol olsun balım 😘

Afiyet olsun canım, çok güzel menü, balık muhteşem bir şey 😋 o kadarcik helvayla öldüğünü anlamış mıdır sence 😂😂
Evet esime de yapmamaya karar verdim demin de kararimi bildirdim yarin tavugun yanina pilav yok dedim o da memnun oldu tabi biz iki sisko olunca :KK70:

Paylastir bacım ama ben senin seviyene istesem de yetisemem :KK60: yüksek lisansta tezimden aldim agzimin payini stresten kac kere acillik oldum hatirlamiyorum gerci benim hocam cok cileden cikariyodu beni de🙄😏
Hic unutmuyorum savunmami 10 gün önceden hazirlayip gönderdim aksaklik cikmasin diye. Sen bi gün önce kontrol et bu olmamis de bana birsürü düzeltme ver. Bide moralimi bozdu sanki ben son güne biraktim😅 sabaha kadar aglaya aglaya düzelttim uykusuz girdim savunmaya şiş gözlerle. Allahim yarabbim hep bana denk geliyo bu hocalar herhalde gecen de bi anı anlatmistim😂😂 niye üzüyo bunlar beni bak efkarlandim yesilcay demliyim de içiyim bari😂
Senin de icini kararttm gibi oldu ama bence bu sana koymaz sen nelerini görmussundur songülüm bu hicbiseydir yaninda eminim:KK60:

Tesekkürler balım😘😘 aynen ayran da yapabilirsin bende eşimle cocuga ypıyprum pilav kendim yemiyorum ama 🤣
Süpersin pilav yememene çok saygı duydum ❤️
Çok şükür canım çok iyi geldi bana, çocuklar kendi halinde oynuyor biz kendi halimize . Bol bol sohbet, muhabbet, anılar . Aramızda 13 ay var. İki kardeşiz . Aslı ve Nesli ❤️ Hep yanyanaydık. ❤️ Şimdi uzakta ama yine yanyana ❤️ Çok şükür ❤️ Teşekkür ederim bebeğim benimmm
Bizden de selamlar Aslım kardeşine ❤️ Kavuşmanıza çok sevindim 🍀
Ballarım 🍯
Bugün Ne Yedim ? 😋

13.00 1 yumurta, 1 domates, 1 dilim peynir, 2 yeşil biber, 3 zeytin , 5 badem, 3 antep fıstığı

19.00 Fırında hamsi, bol yeşil salata ve küçücük bir lokmacık helva 🤭 ( tamamen balık için yaptım bunu, garip öldüğünü anlasın 🤭😉😅)
Afiyet olsun 🌹
Kuzum araba işini halledememis olmanıza üzüldüm, vardır bunda da bir hayır diyelim 😘

Spor konusunda biraz daha zamana ihtiyacım var, o zamanlar vaktim boldu çok güzel yapıyordum. Sen böyle dedikçe de ahh keşke diyorum içimden. Asıl sen benim idolumdun 😍😘

Yıkadım pakladım balım, mis gibi koktular. Öyle güzel büyümüşler ki maşallah 😍
Maşallah canım teyzeye her daim mis kokar şanslı teyze kuzuları 🧿🧿
Bugünü bos kapamaya gönlüm razı gelmedi en azindan yaptigim kacamaklari eritmek istedim.
Leslie fat burning videosu:18 dk
Leslie mega mil videosu: 12 dk
Toplamda 30 dk günlük sporumu yapmis oldum iyi oldu şişkinliğimi attim:KK73:
Süper spor Civcivim 🧿🧿🧿
Songül bebekler kaç aylık oldu?

İsimleri ne?

Benim de yeğenimin karısı hamile 🤰 büyük teyze olucam :KK70:

Teyze anne yarısı ya hatta nene olucam sayılir :KK70:
Sudem balım hatta bir filmde konusu vardı dayısından teyzesinden büyüktü yeğeni 😁😁😁 sende onlardandansın demek ki🤔 annene ve ablana sağlık 💕 en küçük çocuklarda olabiliyor öyle durumlar 😘

Ben yazarım paylaştırırsan balım ❤️ Satır satır okumuyordur vereceğin kişi değil mi 😁
400ün ilk mesajını kim yazacak acaba 🤩🤩

Bu arada günlüklerde sayfa rekoru nedir ki çok merak ettim 😂😂
Enerji balım ve Sudem balıma soralım kesin biliyordur onlar 😍😍

Evet ilk zamanlar ben de yaninda sekerli biseyler yiyerek bıraktım:KK70: ama sonra onlari da biraktim zor olsa da. İlk evlendigimizde aksam cayin yaninda biseyler yiye yiye kilo aldim zaten 🤦🏼‍♀️

Enercim bu hafta gerçekten cok umudum vardı 67yi görecegime dair çünkü cidden dikkat etmistim😔 sporlarimi da yapmıştım.
Ama sadece dün gece 2 kare cikolatayla süt ictim tatli krizi tuttu. Sanirim onun yuzunden tüm haftanin emegi gitti:KK43: hepsi regl yüzünden ya tam adapte oldum ne güzel verecektim gozum döndü resmen:KK43:
Civcivim o dediğin çikolata etkisini bende yaşıyorum diyetteyken 1 kare bile yesem kilo vermem ya duruyor yada çok azalıyordu

Süpersin pilav yememene çok saygı duydum ❤️

Bizden de selamlar Aslım kardeşine ❤️ Kavuşmanıza çok sevindim 🍀

Afiyet olsun 🌹

Maşallah canım teyzeye her daim mis kokar şanslı teyze kuzuları 🧿🧿

Süper spor Civcivim 🧿🧿🧿

Sudem balım hatta bir filmde konusu vardı dayısından teyzesinden büyüktü yeğeni 😁😁😁 sende onlardandansın demek ki🤔 annene ve ablana sağlık 💕 en küçük çocuklarda olabiliyor öyle durumlar 😘

Ben yazarım paylaştırırsan balım ❤️ Satır satır okumuyordur vereceğin kişi değil mi 😁

Enerji balım ve Sudem balıma soralım kesin biliyordur onlar 😍😍
Baktım şimdi 2015 de açılan sayfa en çok 😁
2026 da da rekor bizim olur 😂😂

Günaydın Güzellik❤
Seni gördükçe mutlu oluyorum 😍
Sen ne tatlı insansın Leylam, çok teşekkür ederim 😘
Düne göre daha dinçim. 1-2 güne rotaya girerim galiba.
Kalp kalbe karşı enerjim bende çok mutlu oluyorum bana yazmadığın şeyleri bile okurken canım enerjim imzasını atmış diyorum 💕💕💕

X